dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Prezent na Mikołajki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-11-06, 13:31 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
Wiem, że został jeszcze miesiąc, ale znam siebie i obudzę się z ręką w nocniku jak zawsze i znów kupię jakieś coś, co się nie spodoba dzień wcześniej, może w tym roku warto zaplanować, macie jakieś pomysły dla dziewczynki w wieku 7 lat i chłopca w wieku 11 lat?:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na Mikołajki
PostNapisane: 2012-11-11, 12:49 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-10-29, 12:03
Posty:134
Lokalizacja: Bywam w fajnych miejscach
Jeśli chodzi o zabawki dla dziewczynek to jestem mało zorientowany, ale może jakaś lalka, albo zestawy do robienia biżuterii? Widziałem w szkolnisie coś takiego, a co do chłopaka 11 lat to stawiałbym w ciemno na gry planszowe, albo jakies sterowane auto - no chyba, że mały ma jakieś hobby, to warto wiedzieć i coś tematycznego mu sprawić.
Takie rzeczy zawsze cieszą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na Mikołajki
PostNapisane: 2012-11-11, 20:48 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-12-30, 20:05
Posty:69
Gry planszowe - to zawsze się sprawdza.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na Mikołajki
PostNapisane: 2012-11-13, 12:47 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-11-13, 12:16
Posty:115
znów zbliżają się Święta, powraca temat prezentów, zabawek mogę polecić sklep Real, asortyment jest bardzo szeroki jeśli chodzi o zabawki dla dzieciaków i na prawdę można coś wybrać, dodatkowo można uzyskać rabat na zakupy;]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na Mikołajki
PostNapisane: 2012-11-13, 23:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-11-13, 00:38
Posty:25
Carmela_Soprano napisał(a):
Wiem, że został jeszcze miesiąc, ale znam siebie i obudzę się z ręką w nocniku jak zawsze i znów kupię jakieś coś, co się nie spodoba dzień wcześniej, może w tym roku warto zaplanować, macie jakieś pomysły dla dziewczynki w wieku 7 lat i chłopca w wieku 11 lat?:)


Mam chrześnicę w tym wieku.Uwielbia laleczki MONSTER HIGH.
Koszt około 80-100 zł za pojedyńczą lalkę i około 100-140 za pudełko z dwoma lalkami.
Można też kupić tańszą wersję za około 30-50 zł,ale te droższe są zdecydowanie lepszej jakości i o wiele ładniejsze.

Jeśli chodzi o chłopca w wieku lat 11-stu,postawiłabym na jakąś grę komputerową,lub książkę(jeśli lubi),albo płytę z fajną muzyką.Zabawki bym nie ryzykowała,bo przecież jedenastoletni chłopak,to już "prawie dorosły mężczyzna" ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na Mikołajki
PostNapisane: 2012-11-15, 15:44 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
Boziu,
oglądałam te zabawki monster high (link) - to paskudy sa okropne. Drakulskie jakieś, krwiste, poszarpane i rozczochrane - jejciuś czego to ludzie nie wymyślą i że to się jeszcze dzieciom podoba to już w ogóle...
dla mnie: koszmar

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na Mikołajki
PostNapisane: 2012-11-15, 19:00 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-11-13, 00:38
Posty:25
Są takie,bo to lalki wampirki,upiorki,wilkołaczki,strzygi...takie tam...
I są całkiem fajne.Zresztą to nie rodzzcom mają się podobać,tylko dzieciom.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na Mikołajki
PostNapisane: 2012-11-20, 23:03 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-07, 12:21
Posty:69
Jak dla chłopczyka to może wyrzutnia Nerf? http://www.smyk.com/marka/nerf Jest wiele modeli więc myślę, że znajdziesz również coś ciekawego dla syna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na Mikołajki
PostNapisane: 2012-11-21, 17:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-07-11, 09:23
Posty:38
ja proponuję gry planszowe, puzzle lub takie zestawy 'mały chemik' czy coś w tym stylu, prezenty które rozwijają dzieci są najlepsze, a tego pełno tego w hipermarketach, polecam wybrać się na zakupy do reala 15grudnia z okazji narodowego dnia zakupów dostajemy od nich 15% zniżki jeśli weźmie się udział w akcji na fejsbuku https://apps.facebook.com/narodowydzien ... ts&fref=ts (no ale to już bardziej co do prezentu pod choinkę ;p)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na Mikołajki
PostNapisane: 2012-11-21, 18:15 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-09-05, 11:55
Posty:50
no tak, troszkę później, bo narodowy dzień zakupów jest 15 grudnia. Ale zawsze można powiedzieć dziecom, że w tym roku mikołaj wypada 15 albo 16 ;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO