dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Prezent
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-01-18, 00:09 
Wydaje mi się, ze fajnym praktycznym prezentem zwłaszcza na początku roku jest kalendarz, można
dac taki ze zdjeciami fajnymi http://foto-kodak.pl/ w dosyc dobrej cenie jest
tutaj . Naprawdę to jest dosyć sprawdzony upominek!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent
PostNapisane: 2017-01-25, 18:14 
Myślę, że warto skorzystać ze sporej promocji na stronie wasserman.pl i kupić antyradary firmy noxo. Każdemu kierowcy przyda się taki antyradar. zawsze warto zaoszczędzić kasę na mandatach i nie mieć punktów karnych.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent
PostNapisane: 2017-01-28, 09:47 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
Dariomo napisał(a):
Myślę, że warto skorzystać ze sporej promocji na stronie wasserman.pl i kupić antyradary firmy noxo. Każdemu kierowcy przyda się taki antyradar. zawsze warto zaoszczędzić kasę na mandatach i nie mieć punktów karnych.

Prawda, ale można też jeździc zgodnie z przepisami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent
PostNapisane: 2017-01-28, 14:36 
A myślałaś na przykład o tym żeby zrobić jakiś prezent własnoręcznie? Na pewno rodzice byliby bardzo zadowoleni :) Zajrzyj sobie na stronkę: http://przepisnaszycie.pl/, na pewno znajdziesz tam jakieś ciekawe pomysły :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent
PostNapisane: 2017-01-30, 03:44 
A zobaczcie sobie na tą stronkę: http://www.e-happiness.pl/. Bardzo fajna perfumeria, maja zapachy perfum o takich liniach zapachowych jak te z dior czy chanel. Rewelacja, zamówiłam ostatnio chyba z 10 sztuk, bo są po 12 zł :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent
PostNapisane: 2017-02-01, 00:17 
Ja sama na przykład wolalabym jakies kosmetyki do auta
np. coś z tad total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html, np. płyn
do mycia szyb płyn do czysczenia felg i opon! byłoby bardziej praktyczne i
użyteczne niż alkomat


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent
PostNapisane: 2017-02-01, 08:35 
Jaki budżet? Może postaw na coś praktycznego, ale z przymrużeniem oka! Mój solenizant na przykład byłby zadowolony z takiego preznentu, dystryktzero.pl/kubek-batman-bring-coffee.html Jest to według mnie taki prezent z jajem! Sam bym takie cos chętnie dostał!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent
PostNapisane: 2017-02-01, 08:37 
Długo się zastanawiałam nad b fajnym upominkiem dla mojego solenizanta jest gra fifa na ps3
konsoleigry.pl/gry-na-ps3/7053-fifa-17 -pl-ps3-5030940116344.html akurat tutaj w dobrej cenie. Zwłaszcza, jeśli chłopak interesuje się piłką nożną. Często tu kupuję różne prezenty.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent
PostNapisane: 2017-02-10, 14:20 
Wiez zależy w sumie od wiellu czynników co kupic, MOjemu mężowi na jego urodziny kupuje organizer na biurohttp://www.artisfera...zery-na-biurko-c-1_17.html ponieważ ma problemy z
porzakdiem, a tak będzie miał motywaję by jego biurko wyglądało inaczej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent
PostNapisane: 2017-02-16, 15:06 
A mój małżonek dostał ostatnio ode mnie zegarek z Hugo Bossa. Zamawiałam na e-zegarki.pl, bardzo fajna stronka


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO