dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: ratunku - kaszel!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-12-27, 23:12 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 19:19
Posty:88
Greenka napisał(a):
U mnie pediatra zazwyczaj pyta jaki syrop jest w domu. Jak mówiłam ze mam Bronchosol to mowił, że bardzo dobrze i zawsze wtedy każe brać wedlug ulotki. Z dorosłą osobą w podeszlym wieku może być trochę trudniej. Nie wiem czy nie ma jakiś przeciwskazań do stosowania. Czy nie bierze jakiś leków, albo na coś nie choruje. To chyba też ma duże znaczenie.

Tylko pamiętaj, że syrop po otwarciu tak ok.3 miesięcy może stać. Spytałam też swoją lekarkę o Bronchosol i powiedziała, że jak najbardziej mogę go kupić, że jest naturalny i nawet lepszy od tych syntetycznych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ratunku - kaszel!
PostNapisane: 2014-12-28, 10:08 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
A nawet nie wiedziałam, że ma taki krótki okres ważności po otwarciu..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ratunku - kaszel!
PostNapisane: 2014-12-30, 22:46 
Każdy syrop ma tak krótką ważność? Bronchosol też? Dziwne że żaden lekarz o tym nie wspomina.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ratunku - kaszel!
PostNapisane: 2014-12-30, 22:46 
Każdy syrop ma tak krótką ważność? Bronchosol też? Dziwne że żaden lekarz o tym nie wspomina.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ratunku - kaszel!
PostNapisane: 2014-12-31, 11:54 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 19:19
Posty:88
Bronchosol na pewno może być użyty do 3 miesięcy po otwarciu to wiem, bo zawsze czytam od A do Z ulotkę. Syropy przeciwbólowe zazwyczaj są ważne do 6m-cy po otwarciu. Dobrym jest więc sposobem pisać sobie gdzieś na etykiecie kiedy się otworzyło dany lek, bo data ważności zamkniętego jest zazwyczaj dłuższa, a mało kto patrzy jeszcze na tą drugą przydatność po otwarciu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ratunku - kaszel!
PostNapisane: 2015-03-10, 12:05 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Niestety znów przyplątał mi się kaszel tym razem suchy. Nie wiem czy któraś z was próbowała Drosetux , ale poleciła mi go magister i dziś zaczynam brać. Zobaczymy jak sobie poradzi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ratunku - kaszel!
PostNapisane: 2015-03-16, 23:43 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Powinien sobie poradzić. U nas radzi sobie dość dobrze. Możesz też śmiało podawać małemu - dzieciaki lubią ten syrop i jest dla nich zupełnie bezpieczny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ratunku - kaszel!
PostNapisane: 2015-03-18, 18:15 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-03-18, 18:11
Posty:2
Witam! Zgadza się, syrop Drosetux jest pozbawiony alkoholu i dzieci mogę go bezpiecznie przyjmować - nawet te poniżej 3-go roku życia (po konsultacji z lekarzem). Dodam, że syrop ten bardzo dobrze sprawdza się przede wszystkim na suchy, napadowy kaszel podobny do ataków krztuśćca. Łagodzi on napadowy kaszel z uczuciem łaskotania w gardle i pomaga przy wysuszeniu błon śluzowych dróg oddechowych a szczególnie krtani i tchawicy. Więcej o kaszlu u dzieci można przeczytać tu: zdrowie.familie.pl/artykul/Kaszel-u-dzieci-rodzaje-leczenie-i-zagrozenia,8780,1.html

Pozdrawiam
Online Ekspert marki Drosetux
Katarzyna Woźniak


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ratunku - kaszel!
PostNapisane: 2015-03-19, 23:30 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
Kiedy dziecko ma kaszel ważne też jest nawilżanie powietrza, nie zapominajmy o tym!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ratunku - kaszel!
PostNapisane: 2015-06-02, 10:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-05-22, 14:36
Posty:3
Spróbuj jakiegoś kaszlu wykrztuśnego to powinno pomóc:) a poza tym od pewnego czasu moja córka mam alergie skórna na całych rękach co myslicie o radach zawartych w tym artykule http://www.zdrowyportal.pl/376/alergie-skorne/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO