dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Relaks dla rodziny :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-07-17, 13:32 
Do Bukowiny Tatrzanskiej. Dzieci tam sie wyszaleja jak nigdzie indziej. Wiem z wlaasnego przykaldu. morze jest przereklamowane. I fajnie jest zarezerwowac sobie pensjonat silene bo jest odpowiedni dla dzieci i wszedzie blisko. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Relaks dla rodziny :)
PostNapisane: 2015-07-31, 09:44 
My dziadków z dziećmi wysłaliśmy wczoraj do Ustronia w góry. Na jutro im kupiłam bilety na gale piosenki biesiadnej. Dzwoniłam do sollusa który ją organizuje, powiedzieli że jak najbardziej impreza ma charakter rodzinny :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Relaks dla rodziny :)
PostNapisane: 2017-02-14, 10:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-12-07, 16:31
Posty:20
u nas w jesień i zime głownie tv bo nie da się w krakowie nic innego robić - niestety pole odpada bo ciągle jest smog :( ale robimy sobie w sobotę maratony tv raz na jakiś czas pozwalam dzieciakom :D ostatnio znalazły nawet fajny program ale numer, to leci na pulsie można się nieźle pośmiać :) fajna jest również teoria głupoty wg hamondda ale to chyba już nie leci :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Relaks dla rodziny :)
PostNapisane: 2017-03-10, 09:48 
Piękny hotel jest również w Murzasichle, nazywa się Kopieniec. Można tam świetnie wypocząć i odprężyć się, bo z hotelu rozpościera się przepiękny krajobraz na Tatry. Byłam tam z mężem i było naprawdę bardzo fajnie. Stołowaliśmy się w restauracji Krajobrazy i jedliśmy na tarasie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Relaks dla rodziny :)
PostNapisane: 2017-03-18, 17:45 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-03-17, 23:11
Posty:2
Jak kilu poprzedników polecam wypoczynek w górach :) Warto dzieciaki od małego zachęcać do wysiłku i spacerów między szczytami. Do tego to co warto również im pokazać to Term Bania. Świetne miejsce żeby sie zrelaksować w basenach termalnych, a dla dzieciaków duża dawka szaleństwa na placach zabaw, zjeżdżalniach czy mniejszych basenach dla dzieci. Na pewno nie pożałujecie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Relaks dla rodziny :)
PostNapisane: 2017-04-29, 23:36 
Relaks dla rodziny? Dla mnie to oczywiste, że taki relaks jest wskazany w domu :) Zaklepaliśmy sobie oglądanie TV w Poniedziałek, to będzie nasz relaks, akurat na puls 2 leci o 12:30 Planeta Skarbów. Kiedyś jak byłam młodsza to oglądałam te bajkę dniami i nocami :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Relaks dla rodziny :)
PostNapisane: 2017-09-15, 10:09 
my ostatnio całą rodziną byliśmy w hotelu biały dom w Paniówkach i jeśli zależy wam na spokoju i fajnej atmosferze to zdecydowanie warto. Miejsce ma swój urok, jest naprawdę piękne, myślę, że warto się tak wyrwać chociaż na kilka dni, czy weekend


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO