dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Bardzo Poważny Broblem
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-02-22, 20:31 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-02-22, 20:22
Posty:1
Witam ! Problem, który mnie dotknął nie jest dla osób nie rozumiejących problemów ludzkich, bądź chciejących się jedynie ponaśmiewać. Problem dotyczy kobiety. Nie mojej bo nie zasługuje. Ok. tydzień temu poznałem dziewczynę o niesamowitym ccharakterze. Mądrą i dojrzałą. Cechuję ją także wielka uroda. Niestety, nie wierzy ona w siebie.
Przechodząc do problemu... rozmawiam z nią i planuje w przyszłości związek, jednak martwie się bardzo poważnym problemem. Ta kobieta mieszka w moim mieście jedank daleko ode mnie. Dotyka jej wrażliwą dusze ogromny problem o ciężarze z którym sobie nie poradzi. Dotyczy on w gwałtu. Była kilka krotnie przedmiotem próby gwałtu. Naturalnie boje się, że w końcu próba stanie się rzeczywistym wydrzeniem.
Nie wiem co mam robić. A wiem, że jej tak nie zostawie.
Będę wdzięczny za pomoc...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-21, 00:16 
Witam...

Gratuluję Ci, że udało Ci się spotkać taką kobietę.
Niestety nie wiem czy to co powiem Ci pomoże, ale zawsze jakaś rada się przyda...

Bądź przy niej, niech czuje twoją obecność i dopilnuj tego by była bezpieczna przy Tobie. Zawsze staraj się odprowadzać ją pod drzwi jej domu.
Bądź dla niej podporą i odbuduj jej wiarę w siebie nie tylko prawiąc jej komplementy, ale jak zajdzie potrzeba udowadniając jej to. Unikaj słów "dasz sobie radę" bez jakiegokolwiek wstępu który cechował by jej problem bo to oznacza tylko jedno "jesteś sama i sama musisz sobie poradzić".

Dość ważne jest to byś zajął ją czymś by w końcu mogła zapomnieć o swoich kłopotach. Staraj się organizować wam czas, ale unikaj miejsc które mogły by się jej źle skojarzyć.

Jak już będziecie parą:
Pamiętaj jakikolwiek kontakt płciowy będzie dla niej najtrudniejszą rzeczą w życiu... W niej wzbudza to odrazę i niechęć. Nie naciskaj inaczej ją stracisz, a gdy już będzie chciała ci coś udowodnić zapytaj się jej czy na pewno tego chcę bo może być tak, że zrobi to dla Ciebie. Po takim pytaniu dostaniesz tylko wielkiego "+" u niej bo będzie wiedziała, że o nią dbasz.

Co do bezpieczeństwa to ten trick Ci się przyda:
1. Ogłuszenie krawędzią dłoni (tą z małym palcem) uderzając w uszy lub układając dłoni na płasko i też uderzając w uszy, ale tak by najdłuższe palce były możliwie najbliżej siebie na głowie tej osoby. Ogłusza to na 90 sec. Napastnik będzie bił na ślepo więc się zastaw, ale już po pierwszym sparowanym ciosie sobie odpuści.

Jest jeszcze parę tricków, ale ten który po tym się stosuje może zabić, a co gorsza jak puścisz dłoń w ruch to już nie dasz jej rady zatrzymać nawet nie dasz rady jej spowolnić.
Z tego powodu nie podam go na ogólnym chacie ... Napisz do mnie PW jak będziesz chciał go znać, ale uważaj można za pomocą tego tricku zabić gołymi rękami.

P.S. wiem, że ten temat ma ponad 1 miesiąc, ale warto by ktoś w końcu odpowiedział, może ktoś inny ma jeszcze podobny kłopot, albo autor zmaga się ciągle z tym samym kłopotem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Bardzo Poważny Broblem
PostNapisane: 2011-11-28, 13:02 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-11-28, 13:01
Posty:5
Chcąc zasięgnąc profesjonalnej opinii na temat sposobów uwodzenia i rozwoju swoich umiejętności zapisałam się na szkolenie z uwodzenia do Wyższej Szkoły Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Szkoła ta istnieje wiele lat na rynku, ma pozytywne recenzje, dlatego zdecydowałam właśnie o jej wyborze. Teraz wiem, że był to dobry wybór, ponieważ dzieki specjalistom z kursu zdobyłam dużą wiedzę na temat uwodzenia. Dawniej moje relacje z mężczyznami były bardzo ograniczone, dopiero teraz w pełni korzystam z życia i jego uroków ;) polecam www.wyzszaszkolauwodzenia.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bardzo Poważny Broblem
PostNapisane: 2011-12-22, 12:49 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-11, 17:05
Posty:73
Lokalizacja: Warszawa
To niesmaczne wrzucać reklamę w tak poważny temat.

Pewnie autor mi już nie odpowie, ale zastanowił mnie fakt, że była kilkakrotnie ofiarą próby gwałtu i boisz się, że to się powtórzy? Jakaś konkretna osoba jej zagraża? Mieszka w niebezpiecznej okolicy? Jeśli jest jakieś zagrożenie to warto by zacząć od jego wyeliminowania, nie mówię żebyś sam wymierzał sprawiedliwość, ale może należałoby zacząć od zabrania jej w bezpieczne miejsce?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bardzo Poważny Broblem
PostNapisane: 2018-01-18, 09:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-01-17, 13:01
Posty:23
Powinna się zgłosić do psychologa, zabierz ją z tego złego miejsca i zaopiekuj się nią. Na pewno możesz jej pomóc stanąc na nogi po tak traumatycznych doświadczeniach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO