dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Co otym myślicie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-18, 12:16 
Witam!
Swego czasu zrobiłem dla siostry zdjęcie i każdemu kto je zobaczy bardzo się ono podoba. Ale chciałbym też poznać waszą opinie. Mianowicie nie chodzi o treść zdjęcia bo jego treść może być dowolna: widok, portret, okazjonalne (ślubne, z komunii, itp) Chodzi natomiast o jego rozmiar te co zrobiłem ma wymiary 100cm na 100cm. czyli jak widzicie jest to zdjęcie bardzo duże ale wymiary też mogą być do uzgodnienia. Materiałem na którym jest wykonane nie jest papier fotograficzny ale ja np. zrobiłem na banerze (jakbym miał najprościej opisać ten materiał to jest to takie gumowe płótno) ale materiał na którym jest wykonane może być rożny np płyta pcv, pleksi mleczna.

Teraz napisze o co mi dokładnie chodzi. Mógłbym robić takie zdjęcia na zamówienie np. przysyłacie mi na e-mail zdjęcie a ja je robie na duży format i odsyłam. Koszt takiego zdjęcia powiedzmy 100zł oczywiście ta cena jest na razie tylko propozycją i zależy od rodzaju zużytego materiału np: pleksi jest droższa od banera poza tym tusz do tego typu druku jest bardzo drogi więc poniżej 100zł zejść nie mogę. Na tym forum chciałbym dowiedzieć się czy byli by chętni na takie zdjęcia, tzn czy gdybyś miał okazje zrobić takie zdjęcie 100cm na 100cm za ok 100zł to chciałbyś je zrobić. Jest ono trwałe i estetyczne.

Bardzo proszę napiszcie co o tym myślicie!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-18, 15:20 
Pomysł niebanalny, wręcz extra(na prezent itp.), cena troche oszałamiająca, ale rozumiem to propozycja:)
Życze wielu zamówień


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-18, 15:22 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
świetny pomysł, moja koleżanka kiedyś czegoś takiego szukała ;)
więc... zrob sobie jakąś stronę, wypozycjonuj... a napewno będziesz miał wzięcie ;)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-18, 18:05 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Ciekawy pomysł, powodzenia życzę ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-18, 20:01 
witam ponownie!
No tak cena 100zł to tylko propozycja, ale podejrzewam że niższa nie będzie. Ale czy jest to cena wysoka? zwykły fotograf za odbitkę zwykłego zdjęcia 15x10 ok 1.20 czyli przeliczając powierzchnie za metr kwadratowy wychodzi 80zł czyli taniej ale weźmy pod uwagę że format 15x10 jest formatem standardowym więc podejrzewam że taki fotograf gdyby miał zrobić zdjęcie 100x100 jeżeli by w ogóle zrobił to na pewno policzył by extra podejrzewam że nawet więcej niż 100zł. Poza tym od fotografa mamy zdjęcie na papierze foto i co dalej? Koszt już porównywalny do tego co oferuje. Ale to nie wszystko ponieważ takiego zdjęcia od fotografa ani nie włożymy do albumu bo za duże a na ścianie też nie powiesimy bez dalszej obróbki, tak więc wyjścia nie mamy aby powiesić je na ścianie musimy zamówić jakąś ramkę co do takiego formatu nie jest wcale prostą sprawą i też kosztowną. podsumowując jak w standardowy sposób uda nam się osiągnąć takie zdjęcie za ok 200zł to myślę że byłby to sukces.
Zdjęcie które proponuje to nadruk np na płycie pcv grubości powiedzmy 4mm. Po pierwsze mamy niższą cenę mimo iż droższy materiał (papier a płyta pcv) Po drugie zdjęcie jest na białej estetycznej płycie i w miarę sztywnej co ma spore znaczenie przy zawieszeniu na ścianę po prostu wiercimy dziurkę i zawieszamy (niekonieczne ramy).

Tak więc podsumowując czy kwota 100zł za gotowe do powieszenia zdjęcie formatu 100x100cm to tak dużo?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-18, 23:16 
ja tam nie zamawiam przez sieć , bo mam możliwość zrobienia sobie tego w zwykłym zakładzie fotograficznym. Ja jak przejdę sie do fotografa (profesjonalisty) i zapytam sie ile bierze za powiększenie 100cm na 100cm. A ty coś na tym zarabiasz ? A co masz do papieru fotograficznego - co ci nie pasuje ? możesz mieć błyszczący, matowy, no i tak szybko nie zółknie. A na jakim sprzećecie będziesz wykonywać te powiększenia ??


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-18, 23:34 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
moim zdaniem to dobra cena i pomysł też.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-19, 00:26 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Pomysł fajny. Cena wydaje się trochę kosmiczna. Ale faktycznie po przeliczeniu nawet opłacalne. Tylko najwiekszy problem z wysyłką, zapłatą itd.

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-15, 10:02 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-07-15, 09:30
Posty:30
Lokalizacja: Wrocław
SZczerze mowiac to watpie zebys mial duzo klientow, poniewaz nikt lub bardzo malo osob zamawia zdjecia o takim formacie ale zycze powodzenia moze Ci sie uda


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-03, 22:23 
Marcin82 ja moge sobie zrobic takie cos o czym piszesz u siebie w miesie i jeszcze po znajomosci dostane znizke. Wydaje mi sie ze ty poprostu naciagasz ludzi.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO