dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-01-06, 23:08 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-23, 22:43
Posty:29
Lokalizacja: Mielec
Czego pragną kobiety. Wielu rzeczy. Ty musisz po prostu być. Dawać Jej poczucie bezpieczeństwa, świadectwo Twojego uczucia do Niej. To, co mówią userzy wyżej. Jej problemy to Twoje problemy. Nigdy nie bądź powodem Jej smutku. Pomagaj Jej. Zawsze.

Co masz na myśli, mówiąc "pozwólcie poznać wasze ciało i umysł"? Że ma Ci się oddać, tak od razu? I opowiedzieć wszystko o sobie? To Ona powinna decydować czy chcecie się teraz kochać, rozmawiać. Nie Ty. Kobietę można poznać. Można zrozumieć. Ale potrzeba czasu.

_________________
Bez wiary w siebie nie można być silnym.
(Wasilij Rozanow)

Mam sto rąk, sto sztyletów... Gdy chcę, sto ran mogę zadać...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-11, 20:41 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Izaac napisał(a):
Czego pragną kobiety. Wielu rzeczy. Ty musisz po prostu być. Dawać Jej poczucie bezpieczeństwa, świadectwo Twojego uczucia do Niej. To, co mówią userzy wyżej. Jej problemy to Twoje problemy. Nigdy nie bądź powodem Jej smutku. Pomagaj Jej. Zawsze.


Pierniczenie o szopenie ;) Slogany, które powtarza każdy facet. Jednak sprecyzuj: co to znaczy 'po prostu być?', 'Dawać dowody uczucia?', 'poczucie bezpieczeństwa?'
Poproszę konkretne przykłady zachowań, bo istnieją miliony facetów, którzy mają te regułki wykute na pamięć, ale interpretacja tych słów już ich przerasta.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-12, 00:24 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-23, 22:43
Posty:29
Lokalizacja: Mielec
Tu nie ma nic do interpretacji. Chodzi o to, by kobieta nie czuła się sama. Nigdy. By miała w facecie oparcie. On musi być jej najlepszym przyjacielem. Poza tym, gdy kobieta mówi, że nudzi się jej, to on nie powinien zaciągać ją od razu do łóżka tylko np. zabrać do kina. No chyba, że chce. Ale to da się wyczuć.

_________________
Bez wiary w siebie nie można być silnym.
(Wasilij Rozanow)

Mam sto rąk, sto sztyletów... Gdy chcę, sto ran mogę zadać...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-28, 19:29 
Czego pragną kobiety?Ten temat jest trudny,ale powiedzmy sobie gorzką prawdę,że przede wszystkim zadowolenia(pełnego) w życiu seksualnym nie osiągamy.Przyznajemy się do tego w ankietach 56% w małżeństwach.Stąd wniosek,że trzeba jakoś mężów dopingować,albo relaksować środkami uspakajającymi.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-05, 12:59 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-07-17, 11:39
Posty:41
facet się zawsze spina, żeby zadowolić kobietę. Wy nie potraficie zrozumieć tego, że nie każdy facet może przez 3 godziny machać biodrami w przód i w tył :P rozumiem, przez 30min, godzinę...a kobieta gdzie jeszcze i jeszcze...to nie prawda, że kobiety szukają jedynie miłości...kobietom bardziej zależy na seksie, ale tego nie okazują jak faceci :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-17, 12:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-17, 12:11
Posty:19
Moim zdaniem, to one same nie do końca wiedzą czego chcą, a cóż dopiero my... ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-17, 17:59 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Chcemy waszych pieniędzy. :) :diabel: Hy hy hy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-22, 14:39 
toomekkk zabawiłeś się w ogrodnika i zacząłeś przesadzać,może trochę się wywnętrzyłam,ale było by mniej rozstań,jeżeli powiedzieli byśmy sobie więcej takich słów jak co mam uczynić ,aby nam razem było lepiej.Doradzam,nie czytać tych kolorowych polskojęzycznych gazet,życie trzeba samemu układać z trudem na zasadzie partnerstwa.Lepiej być biedną a szczęśliwą,lepiej rzadziej a dobrze.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-24, 04:54 
kobiety pragną tylko trochę czułości i troski ;]


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-24, 11:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-07-17, 11:39
Posty:41
największa wada kobiet, ale taka ich natura, to brak zdecydowania!!! jakby kobiety wiedziały, co chcą, to może świat by wyglądał inaczej ;) no, ale ciekawe czy wtedy było by tak interesująco:> przykład. zbliża sie 8marca, wypadałoby wybrać [url=spam/]prezent na dzień kobiet[/url], znalazłem fajną stronkę i zamówię pewnie jakąś bieliznę, ale zapewne usłyszę...fajnie..tylko znowu to samo..ehhh. facet ucieszy się z drobiazgów takich jak spokój i zimne piwko ;) a kobiety...ale wiadomo, świat bez nich byłby szary.
to się rozpisałem :P

pachnie spamem,.... ciach! //ema


Ostatnio edytowano 2010-02-26, 21:56 przez toomekkk, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO