dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-17, 00:22 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Najgorszej jest jak nie patrzą w lusterka... to mnie najbardziej wkurza. Jedzie kilka aut płynnie, ze stałą prędkością ,lewym pasem i nagle z prawego zjeżdża nagle ślimacząca się kobieta i blokuje ruch, bo ona za 3km musi skręcić w lewo...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-17, 13:06 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 17:21
Posty:120
Lokalizacja: Mazowieckie
^^ noo, niestety tak bywa :-P Mnie denerwuje jak z 3 kilometry przed sygnalizacją świetlną zaczynają zwalniać, a później wlecze się 20km/h :cygaro: Ludzie są różni i tyle :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-17, 13:50 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Zapraszam do Lublina, jak pośmigacie komunikacją publiczną - autobusem czy trolejbusem, gdzie panie prowadzą bardzo często - to zweryfikujecie poglądy.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-17, 13:58 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Ta... ale później wrócę do Rzeszowa i będzie tak jak jest teraz ;P Tutaj też kobiety prowadzą autobusy ale to raczej wyjątki potwierdzające regułę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-17, 14:30 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
W Lublinie dysproporcja coraz mniejsza :-P


Niemniej jednak wracając do wątku ślamazarności, zmiany pasa itd.

Ślamazarni i zaburzający tempo ruchu to są tzw. kapelusznicy, co raz na ruski rok wyjmują swoje auto spod płachty, fura oczywiście jeszcze na czarnych blachach, i wyruszają w swą podróż.

W mieście to pikuś, ale w tamtym roku jak leciałem sobie A4 ~140 km/h a pan kapelusznik zaczął wyprzedzać kogoś jadąc swoje może 90 km/h, to nie ukrywam, że przy hamowaniu ciepło mi się zrobiło. :evil: A idiota dopiero zaczął wyprzedzanie i ani myślał spojrzeć w lustro i ewentualnie spróbować wrócić na swój pas, choć miał taką możliość. Miałem ochotę gościa zatrzymać i kluczem do kół mu przetłumaczyć że tak się nie robi :evil:

Ty w mieście w takiej sytuacji co najwyżej lekką stłuczkę byś zaliczył, w mojej sytuacji to byłaby pewnie jedna noga na tamtym świecie.

Więc proszę ja Was, nie generalizujcie, że kobitki za kółkiem są całkiem be.

Dobra, będzie tych wywodów, bo babeczkom dział zaśmiecamy :mrgreen: ;-)

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-17, 17:19 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 17:21
Posty:120
Lokalizacja: Mazowieckie
Nie no ja odważę się stwierdzić, że kobiety są nawet i lepszymi kierowcami (oczywiście nie wszystkie ) od mężczyzn bo nie ulegają tak szybko nerwą no i rywalizacji co powoduje mniej wypadków z ich strony :-P Ale z drugiej strony jest to denerwujące no i poza tym niekiedy są niebezpieczne na drodze :-P

A wracając do tematu to myśle, że kobiety powinny zajmować się tym co uwazają za słuszne. Nie mam tu jakiś ograniczeń zawodowych itp. Jeśli chcą być mechanikiem to prosze bardzo :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-17, 18:48 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Raz', na statystykę trzeba spojrzeć trochę szerzej. Kobiety powodują mniej wypadków bo jest ich mniej i zazwyczaj jeżdżą w mieście, gdzie prędkości są niższe niż na trasie i zazwyczaj jest miejsce żeby odbić czy zahamować.

Są też dwie strony medalu tego że tak łatwo nei ulegają nerwom... Czasem przez to coś normalnie człowieka nie trafi kiedy pani sobie stanie na środku, wyluzowana, a inni niech sobie stoją z tyłu, albo ruszy po 10s palenia się zielonego, bo przecież ona zdąży...

PS:

Zysiu, może byś stworzył nowy temat i przeniósł te posty?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-17, 19:23 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Psze bardzo, psze Pana ;-)

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-17, 23:27 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
szostoll, jakby to faceci zawsze jezdzili jakos cudownie..
Zaparszam do przejechania sie z Niemiec do Polski..
Zobaczysz jak Panowie potrafia nerwy psuc na autostradzie..Wyprzedza Cie taki jeden i potem trzyma sie przed Tobą na srodkowym pasie i zwalnia do 100 110 a prawy pas pusty !!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-17, 23:58 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
mery, wiem że tak bywa, ale zazwyczaj takie akcje odwalają kobitki ;) A co do przejazdu do Niemiec - never! Ten język zupełnie zniechęcił mnie do tego kraju ;P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO