dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-07, 08:33 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
chwileczke, musze coś sprawdzić...a jednak! nie mylilam sie "google" jeszcze istnieją...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-07, 08:46 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-05, 06:08
Posty:102
Lokalizacja: izba wytrzezwien
co w tym dziwnego ze google istnieja ??

_________________
Yo ;P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-07, 08:48 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
a więc jeżeli istnieja to możesz wpisać w takim białym okienku "błona dziewicza" i wszystko będziez wiedział...wyciagnij wnioski...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-07, 08:51 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-05, 06:08
Posty:102
Lokalizacja: izba wytrzezwien
o Feee

Błona dziewicza (grec. hymen) – cienki fałd błony śluzowej u wejścia do pochwy. Pośrodku błony dziewiczej znajduje się mały, rozciągliwy otwór. U większości dziewcząt błona dziewicza pozostaje nienaruszona aż do pierwszego stosunku, lecz czasem może nie być w pełni wykształcona lub zostać uszkodzona jeszcze przed podjęciem życia płciowego, np. wskutek użycia nieodpowiednich tamponów, przez masturbację lub uprawianie wyczerpujących dyscyplin sportowych. W momencie rozerwania błony (czyli defloracji) może dojść do niewielkiego krwawienia.
||


fota :

ostrzegam niewygloda zaciekawie

Obrazek

_________________
Yo ;P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-07, 09:42 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Po tym co wypisujesz można się domyślać ze masz 10. .. :roll:

Przestań pisać głupoty, jeśli czegoś nie wiesz, to się nie wypowiadaj albo :arrow: WWW.GOOGLE.PL

Koniec off topa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-15, 09:55 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-07-15, 09:30
Posty:30
Lokalizacja: Wrocław
Z tego co przeczytalem to piszecie ze oddanie wlasnej cnoty daje dziewczyna ok 4-5 tys to jezeli zabieg kosztuje 3 tys to i tak na tym na plus wychodzi. Trzy zabiegi na miesiac to babka bedzie miala ok. 5 tys na miecha ale lepiej juz niech do domu publicznego pojdzie jak jej sie tak bardzo chce.
A co do tych z Super Expresu to mi sie wydaje ze napisali ten artykul bo zadnego ciekawego tematu nie mieli i tyle. Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odtwarzanie błony dziewiczej
PostNapisane: 2011-10-07, 14:55 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-10-06, 13:07
Posty:1
Rekonstrukcja błony dziewiczej bez operacji hymenoplastyki regeneracji. Japoński Implant nie do
wykrycia każdy facet się nabierze, polecam sklep: http://polarc.prophp.org


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odtwarzanie błony dziewiczej
PostNapisane: 2011-10-31, 13:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-02, 10:12
Posty:39
Hmm nie wiem czy to ma sens w wieku 40 lat, przeciez przeszlosci i tak nie zmieni..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odtwarzanie błony dziewiczej
PostNapisane: 2012-03-08, 22:28 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-06, 21:03
Posty:621
Lokalizacja: w-wa
Daria1984 napisał(a):
Co kraj, to obyczaj. U nas w Polsce posiadanie błony dziewiczej jest traktowane jako powód do wstydu lub co najmniej budzi zdziwienie. Kobieta, która jest dziewicą, uważana jest za gorszą, bo "nikt jej nie chciał". Z kolei w krajach arabskich to powód do dumy. Wynika z tego, że kraje arabskie wcale nie są takie złe i zacofane, jak nam się wydaje.

Za gorszą! Się przewróciłeś i mocno uderzyłeś tylko tego nie pamiętasz :-?
Jeżeli chodzi o temat tego topiku to chyba każdy ma prawo do samostanowienia o sobie jeżeli jest dorosły. Jeżeli byłbym na miejscu tego jej męża to w imię miłości bym jej odradzał. Każdy zabieg czy operacja to ryzyko dla zdrowia i życia.

_________________
Jeżeli myślisz, że mnie znasz to znaczy, że nie znasz jeszcze siebie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odtwarzanie błony dziewiczej
PostNapisane: 2012-03-12, 13:01 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-11, 19:51
Posty:55
Daria1984 napisał(a):
Co kraj, to obyczaj. U nas w Polsce posiadanie błony dziewiczej jest traktowane jako powód do wstydu lub co najmniej budzi zdziwienie. Kobieta, która jest dziewicą, uważana jest za gorszą, bo "nikt jej nie chciał". Z kolei w krajach arabskich to powód do dumy. Wynika z tego, że kraje arabskie wcale nie są takie złe i zacofane, jak nam się wydaje.

Za gorszą?! O nie ja wcale się tego nie wstydzę,mało tego jestem z siebie dumna. Chcę oddać to co mam najcenniejsze temu którego pokocham i który mnie pokocha. Może dla niektórych to śmieszne i głupie jest ale ja kilka moich koleżanek tak właśnie myślimy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO