dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Samiec Alfa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-07-06, 18:46 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-07-06, 17:52
Posty:3
Witam was Panowie.
Chciałbym przedstawić wam jak zyskać w oczach kobiet i innych ludzi przez odpowiednie gesty i poruszanie się. Zacznę od tego iż metody które tutaj przedstawię sam stosuje w życiu od jakichś 2-3 miesięcy i mój "image" znacznie się zmienił.

Na strat powiem, że nie potrzebujesz ogromnej ilości pieniędzy na markowe ciuchy, super fury, skóry i komóry. Wystarczy abyś się wysypiał, regularnie odwiedzał stomatologa, dbał o schludny wygląd, ubierał się odpowiednio od towarzystwa w którym się poruszasz oraz nie zakładał dziwnych ciuchów które wywierają na innych złą opinie o tobie. Kobiety bardzo często zwracają uwagę na buty więc dbaj o ich czystość oraz o dobrze sparowane skarpetki. To tyle o wyglądzie;)

Co do sposobu poruszania się:
Zawsze chodź wyprostowany, ręce puszczaj luźno lecz bez przesady, najlepiej poćwicz przed lustrem naturalne ułożenie rąk bo przecież nie chcesz wyglądać jak pajac. Jeżeli musisz trzymać ręce w kieszeni to proponuje wyciągnąć z nich kciuki i skierować je do siebie lub w kieszeń włożyć tylko kciuki.
Tak Panowie, ale nie zawsze stoimy ;) Podczas siedzenia starajcie zajmować jak najwięcej przestrzeni(tu również bez przesady bo będziecie wyglądać sztucznie) oraz nie krzyżuj nóg. To pomaga wywrzeć na płci przeciwnej wrażenia, że to ty tu rządzisz. A gdy czekasz np.: na autobus stań w lekkim rozkroku, wypnij klatę do przodu i patrz w oczy każdej dziewczynie która ci się podoba gdy ta uśmiechnie się odwzajemnij jej uśmiech. :!: Nigdy nie spuszczaj pierwszy wzroku :!:

Co do rozmów to nigdy nie mówcie za głośnio musicie wypracować sobie odpowiedni tajemniczy ton. Zawsze patrzcie prosto w oczy, nie rozglądajcie się na wszystkie strony, nie skaczcie z nogi na noge, nie bawcie się palcami, telefonem etc. Podczas rozmowy trzeba stać twardo jak stare drzewo z ogromnymi korzeniami;)

A co do podrywu to stosujcie postawę samca alfa, nigdy nie mówcie o sobie wszystkiego pozwólcie dziewczyną was odkrywać, nie unikajcie dotyku wręcz go szukajcie(ale bez przesady). Jeżeli wpadnie wam w oko dziewczyna na ulicy nigdy nie zastanawiajcie się czy warto podjeść, co powiecie, czas tylko odbiera wam szanse, a w większości przypadków dojdziecie do wniosku , że nie dacie rady lub nie macie czasu. IMO najlepiej jest zrobić tak: Szukasz najpierw kontaktu wzrokowego, gdy ona spojrzy na was uśmiechnijcie się gdy odwzajemni uśmiech(dziewczyny często machają) ruszacie w jej strone i macie ją na widelcu. Teraz tylko rozmowa, bierzecie nr. fona lub co teraz modne pytasz o imie i nazwisko szukasz jej na naszej klasie i umawiasz się na następne spotkanie.

Dobra napisane dość obszernie więc czekam na pytania.

_________________
"Altruizm jest egoizem słabych"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samiec Alfa
PostNapisane: 2010-07-06, 20:35 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
FluxreS napisał(a):
Na strat powiem, że nie potrzebujesz ogromnej ilości pieniędzy na markowe ciuchy, super fury, skóry i komóry. Wystarczy abyś się wysypiał, regularnie odwiedzał stomatologa, dbał o schludny wygląd,


+
Tutaj plus dla Ciebie - zgadzam się w zupełnosci ;)


Cytuj:
ubierał się odpowiednio od towarzystwa w którym się poruszasz oraz nie zakładał dziwnych ciuchów które wywierają na innych złą opinie o tobie.


-
Wtedy z pewnością przyciągniesz stado nudnych panienek ;)
Nie każda lubi chłopaków, którzy wyglądają jak 'każdy'. A już na pewno nie nalezy ubierać się dostosowując ubiór do towarzystwa, metal w grupie dresów też powinien metalem pozostać jesli dobrze się z tym czuje.

Cytuj:
Kobiety bardzo często zwracają uwagę na buty więc dbaj o ich czystość oraz o dobrze sparowane skarpetki. To tyle o wyglądzie;)


-
Fajnie jak buty są czyste, ale absolutnie nie mają znaczenia jak chłopak czaruje osobowoscią, poczuciem humory itp.

Cytuj:
Zawsze chodź wyprostowany, ręce puszczaj luźno lecz bez przesady, najlepiej poćwicz przed lustrem naturalne ułożenie rąk bo przecież nie chcesz wyglądać jak pajac.


+
Zgarbiony facet = niemęski facet (no chyba że to L, ale to już inna historia... :> )

Cytuj:
Jeżeli musisz trzymać ręce w kieszeni to proponuje wyciągnąć z nich kciuki i skierować je do siebie lub w kieszeń włożyć tylko kciuki.


-
Tak trzymają ręce kobiety i dla facetów jest to okropnie niemęskie ;p
Sto razy lepiej wyglądają ręce normalnie włożone do kieszeni.

Cytuj:
Tak Panowie, ale nie zawsze stoimy ;) Podczas siedzenia starajcie zajmować jak najwięcej przestrzeni(tu również bez przesady bo będziecie wyglądać sztucznie) oraz nie krzyżuj nóg. To pomaga wywrzeć na płci przeciwnej wrażenia, że to ty tu rządzisz. A gdy czekasz np.: na autobus stań w lekkim rozkroku, wypnij klatę do przodu i patrz w oczy każdej dziewczynie która ci się podoba gdy ta uśmiechnie się odwzajemnij jej uśmiech. :!: Nigdy nie spuszczaj pierwszy wzroku :!:


+/-
Wszystko z umiarem - facet który 'rozwala' sie na całą szerokość kanapy to cham i burak bez klasy.

Cytuj:
Co do rozmów to nigdy nie mówcie za głośnio musicie wypracować sobie odpowiedni tajemniczy ton. Zawsze patrzcie prosto w oczy, nie rozglądajcie się na wszystkie strony, nie skaczcie z nogi na noge, nie bawcie się palcami, telefonem etc. Podczas rozmowy trzeba stać twardo jak stare drzewo z ogromnymi korzeniami;)


+!
O tak, nic tak nie czaruje jak niski zmysłowy głos + patrzenie w oczy :D Każda bedzie Wasza :D

Cytuj:
A co do podrywu to stosujcie postawę samca alfa, nigdy nie mówcie o sobie wszystkiego pozwólcie dziewczyną was odkrywać, nie unikajcie dotyku wręcz go szukajcie(ale bez przesady). Jeżeli wpadnie wam w oko dziewczyna na ulicy nigdy nie zastanawiajcie się czy warto podjeść, co powiecie, czas tylko odbiera wam szanse, a w większości przypadków dojdziecie do wniosku , że nie dacie rady lub nie macie czasu.


+
No niechętnie ale przyznam że racja. Tylko też bez przesady, za macanie mozna zarobić w twarz.

Cytuj:
IMO najlepiej jest zrobić tak: Szukasz najpierw kontaktu wzrokowego, gdy ona spojrzy na was uśmiechnijcie się gdy odwzajemni uśmiech(dziewczyny często machają) ruszacie w jej strone i macie ją na widelcu. Teraz tylko rozmowa, bierzecie nr. fona lub co teraz modne pytasz o imie i nazwisko szukasz jej na naszej klasie i umawiasz się na następne spotkanie.


- !
Jakiś koszmar zapraszanie i podryw na nk... Tak robią dzieci w podstawówce...
Proś o telefon, jak nie da to o maila i napisz namiastkę listu. Żadnego nk!
Najlepiej nie poprosić o nic, a przy rozstaniu dodać, że 'zostawmy to przeznaczeniu, jesli spotkamy się jeszcze raz, to znaczy że ktoś na górze chce, żebyśmy się lepiej poznali...'. A potem zrobić wszystko żebyście co chwali na siebie wpadali ;)

Ogólnie poradnik jak widać średnio na jeża ;) Nie radze brać wszytkich porad dosłownie do serca, przynajmniej z punktu widzenia kobiety.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samiec Alfa
PostNapisane: 2010-07-06, 21:27 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-07-06, 17:52
Posty:3
No to muszę się obronić ;)

Cytuj:
-
Wtedy z pewnością przyciągniesz stado nudnych panienek ;)
Nie każda lubi chłopaków, którzy wyglądają jak 'każdy'. A już na pewno nie nalezy ubierać się dostosowując ubiór do towarzystwa, metal w grupie dresów też powinien metalem pozostać jesli dobrze się z tym czuje.


Fail z mojej strony. Nie rozpisałem się zbytnio na ten temat z nadzieją, że odbiorcy zrozumieją przesłanie. Chodziło mi raczej o to: Gdy zadajesz się z towarzystwem które jeździ na harleyah nie założysz garniaka, a chodząc z dresami glanów, łańcuchów i kurtki z naszywkami metalowych zespołów. Podsumowywując ubieramy się tak jak grupa z którą przebywamy lub neutralnie.
A powiedz ile dziewczyn będzie chciało spotkać się z chłopakiem który założy jaskrawo żółtą kurtkę do czerwonych spodni???
I czy napisałem, że trzeba wyglądać jak każdy??? Jak nadmieniłem wcześniej: schludnie wyglądać, a nie na siłe wyróżniać się z tłumu jak pajac.


Cytuj:
-
Fajnie jak buty są czyste, ale absolutnie nie mają znaczenia jak chłopak czaruje osobowoscią, poczuciem humory itp.


Nie koniecznie. Chodzi o ocenę z wyglądu ;) Chłopak ma brudne buty i skarpetki jak Pipi. Od razu robi wrażenie niechlujnego faceta i powiedz mi która się umówi z kimś kto robi takie wrażenie. A nie mów mi, że jak widzisz faceta to na buty nie spojrzysz!?

Cytuj:
-
Tak trzymają ręce kobiety i dla facetów jest to okropnie niemęskie ;p
Sto razy lepiej wyglądają ręce normalnie włożone do kieszeni.


:gilotyna: Masz rację.




Cytuj:
+/-
Wszystko z umiarem - facet który 'rozwala' sie na całą szerokość kanapy to cham i burak bez klasy.


Napisałem bez przesady;) A każdy kto kreatywnie myśli to chyba od razu po zobaczeniu ładnej dziewczyny zrobi jej troszkę miejsca i zapyta czy chce usiąść. I tu słowo do panów: Nigdy nie unikajcie np.: Spotkania się waszych nóg etc. Nie możecie bać się kontaktu.


Cytuj:
+
No niechętnie ale przyznam że racja. Tylko też bez przesady, za macanie mozna zarobić w twarz.


Chodzi o subtelny dotyk. Np.: Gdy puszczasz dziewczynę w drzwiach można położyć ręke na jej plecach i trzymając ją na nich aż przez nie przejdzie; Gdy dajesz jej coś do ręki to dotknij jej dłoni.


Cytuj:
- !
Jakiś koszmar zapraszanie i podryw na nk... Tak robią dzieci w podstawówce...

Ja nie uznaje podrywania przez internet bo nie mogę wykorzystać połowy swoich atutów.
Cytuj:
pytasz o imie i nazwisko szukasz jej na naszej klasie i umawiasz się na następne spotkanie.

I pisze tu o podrywaniu??? Po prostu piszesz, że chciałbyś się z nią spotkać i co ona na to. Jeżeli się jej spodobałeś to się zgadza ;)

Cytuj:
Ogólnie poradnik jak widać średnio na jeża ;) Nie radze brać wszytkich porad dosłownie do serca, przynajmniej z punktu widzenia kobiety.


Jak odbiorca weźmie wszystkie porady dosłownie nie dodając nic od siebie to niech się za podryw nie bierze ;) Bo ślepe branie przykładu z innych to fail.




PS.: Dlatego cenie sobie rozmowy z kobietami ;) Zawsze można poznać punkt widzenia tej drugiej strony i dowiedzieć się czegoś nowego jak np.: Trzymanie rąk w kieszeni.

PS2.:Gdy skończymy dyskusję wprowadze odpowiednie zmiany w tekscie żeby ludzie nie mieli zbyt dużo do czytania.

_________________
"Altruizm jest egoizem słabych"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samiec Alfa
PostNapisane: 2011-04-01, 10:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-11-20, 13:33
Posty:16
kiedyś pisałem na tym forum o filmiku dotyczącym pewnych specyfików poprawiających atrakcyjność w oczach płci przeciwnej. Wtedy była to dla mnie nowość. Zainteresowałem się tematem i odkryłem, że jest spora grupa użytkowników tzw. feromonów, które - między innymi - pomagają budować wizerunek samca alfa. Jeśli nie wiecie, o czym mówię, odsyłam tutaj: http://rasta.feroblog.pl/. Co o tym sądzicie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samiec Alfa
PostNapisane: 2011-05-03, 00:39 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-03-30, 22:37
Posty:40
FluxreS napisał(a):
To pomaga wywrzeć na płci przeciwnej wrażenia, że to ty tu rządzisz.


:lol: :lol: :lol:

Ogolnie co do tych calych technik podrywu i transformacji w samca Alfa, to mysle ze choc moga tam byc pozyteczne porady, to najlepiej do nich podchodzic z duzym dystansem i na pierwszym miejscu stawiac na swoja indywidualnosc.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samiec Alfa
PostNapisane: 2011-05-03, 19:24 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-04-09, 13:25
Posty:65
To chyba oczywiste - jak zresztą ze wszystkimi poradami związanymi z podrywem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samiec Alfa
PostNapisane: 2011-05-06, 21:56 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-03-30, 22:37
Posty:40
Rahu napisał(a):
To chyba oczywiste


no dla wiekszosci pewnie tak :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samiec Alfa
PostNapisane: 2011-07-08, 20:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-08, 18:49
Posty:7
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na http://poznajdate.com
i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samiec Alfa
PostNapisane: 2011-07-10, 18:40 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-10, 18:38
Posty:1
Ciekawi Cię jaki jest największy polski penis?
SPRAWDŹ!

http://seksbaza.com/forum-czlonek-meski/index.php


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samiec Alfa
PostNapisane: 2011-11-25, 13:49 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-11-24, 13:54
Posty:2
No dobre porady, ale to nie jest nic odkrywczego.

_________________
pozycjonowanie
kasetony reklamowe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO