dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Zemsta??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-01-06, 12:39 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-01-06, 12:21
Posty:1
Witam serdecznie,
Chciałbym podzielić się z Wami moim pomysłem na odegraniu się na pewnej dziewczynie. Wiem że to co teraz napiszę trochę zalatuję obsesją ale inaczej nie mogę.

Jakiś czas temu przez neta poznałem pewną dziewczynę, polubiliśmy się duzo gadaliśmy pisaliśmy i tak dalej. Mieliśmy się spotkać. Ale troche przed datą naszego spotkania dowiedziałem się że ona nie mówi im do końca prawdy, a w dzień w którym miała do mnie przyjechać umówiła sie jeszcze z innym gościem z tego samego miasta co ja na piwo. Pomyślałem sobie o co tutaj chodzi, nie będe ukrywał że ona miala przyjechać do mnie na parę dni i miala spać ze mną w moim mieszkaniu. Jakbym był nie wporządku to bym siedział cicho i tylko ją wykorzystał ale mi zależalo to jej wygarnełem o co tutaj chodzi że sie umawia z kimś jeszcze w ten sam dzień. Ona to olała i jeszcze nie wyzwała od frajerów że jej awanturę robie za takie coś. Strasznie sie wkurzyłem bo do tego czasu to był anioł jak dla mnie, milszej osoby nigdy od niej nie spotkałem. No i po tym nie pisaliśmy ze sobą, zerwałem z nią kontakt.

Myślałem że to koniec, ale nie pewnego dnia zalogowałem się na pewien serwis zajmujący się obrotem wirtualnej gotówki coś jak paypal, i okazało się że ktoś wyczyścił mi tam moje konto na kwotę prawie 1700 zł. Wkurzyłem się strasznie bo to nie tylko moja kasa była ale również znajomego bo handlowalismy troche w internecie razem. Odrazu nabrałem podejrzeń że to ona, napisalem do niej ale ona mnie olała zignrowała, a po jakimś czasie napisała że za kogo ją mam i mi zrobiła awanturę. Ale nie dałem spokoju i odnalazłem tego gościa z mojego miasta z którmym sie też umawiała i z nim pogadałem. Powiedział mi że to kawał manipulantki był, że była u niego dwa razu i jak to fajnie powiedzial "zrobiła gałę i wyjebane na nią". I powiedział mi że mu się przyznała że mi wyczyściła to konto.

Teraz chce się odegrać na niej za wszelką cenę, nikt mnie tak nie upokorzył jak ona. I mam taki pomysł, Wiem jak ona dokladnie wygląda i gdzie mieszka. Ona widziała dwa moje zdjęcia i i jak zmienie fryzure i styl ubierania się to mnie pewnie nie pozna. Chce wynająć mieszkanie w jej mieście, zaczepić ją na ulicy, poderwać. Zaciągnać do łózka i nagrac to ukrytą kamerką i potem udostępnić.

Moje pytanie co o tym sądzicie - wykonalne? Chcę wynająć mieszkanie na miesiąc czasu myślicie ze starczy czasu? I ogólnie co tam myslicie o tym, tak się tylko pytam bo zawsze dobrze poznać opinię osoby postronnej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zemsta??
PostNapisane: 2011-01-18, 13:54 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-01-18, 13:47
Posty:1
Nie radzę. Kasy i tak nie odzyskasz, a poniesiesz jeszcze koszty (wynajem mieszkanie itp.). Może poprostu potraktuj to jako lekcję i następnym razem uważaj na laski poznane w internecie.

_________________
Nienawidzę głupiego tłumaczenia się polskich polityków


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zemsta??
PostNapisane: 2011-01-18, 22:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-01-18, 01:41
Posty:8
Pomysl niezbyt ciekawy. Jak panna cie rozpozna (a potrafia, wierz mi) to w najgorszym wypadku moze zglosic sprawe na policje za udostepnienie takiego filmu. Zamiast zemsty bedziesz mial jedynie klopoty, w dodatku wieksze niz strata kasy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zemsta??
PostNapisane: 2011-01-19, 22:50 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-01-18, 17:00
Posty:18
podałeś lasce którą poznałeś przez internet szczegóły twojego konta? btw kiepski pomysł na zemstę, dałeś się nabrać i teraz ponosisz tego konsekwencje. na drugi raz uważaj.

_________________
"Człowiek proponuje, Bóg dysponuje."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO