dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: blondyni czy bruneci
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-11-13, 01:43 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-13, 00:25
Posty:4
Tylko blondyni, najlepiej o zielonych oczach (wielka rzadkość), ale są cudowni. Można stracić dla nich głowę :gilotyna:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: blondyni czy bruneci
PostNapisane: 2013-11-15, 10:54 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
bruneci i łysolce:)

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: blondyni czy bruneci
PostNapisane: 2013-11-28, 15:49 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-27, 13:43
Posty:6
Dla mnie tylko i wyłącznie blondyni!!! do tego musi miec obowiązkowo niebieskie oczy!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: blondyni czy bruneci
PostNapisane: 2014-02-11, 21:55 
facet blondyn to jak kobieta blondynka-głupiutki, ale naprawdę faceci są myślą, że nie wiem kim np. to któryś wymyślił " nie trzeba pilnować kobiety tylko należy zrobić, by nie chciała odejść.". dobre oj bardzo dobre:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: blondyni czy bruneci
PostNapisane: 2014-02-12, 13:11 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
A na czym opierasz te teorie? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: blondyni czy bruneci
PostNapisane: 2014-02-12, 14:53 
którą teorię, że blondyni są głupiutcy . Na podstawię swoich przeżyć mogę to udokumentować, a tak naprawdę to nieważne jaki kolor włosów ,każdy jest taki sam:)
Mi kiedyś to podobali się mężczyźni z tzw. "łychą", obecnie to nie wiem jacy mi się podobają, bo chyba żadni,

a tak na marginesie, to ja nie rozumiem jak dziewczyna ,kobieta mówi że straciła głowę z powodu koloru włosów i oczu. Teraz to już nie jestem młoda ale ja nigdy czegoś takiego nie przechodziłam że traciłam głowę z powodu buziuńki faceta


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: blondyni czy bruneci
PostNapisane: 2014-02-12, 21:23 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Kolor włosów nie ma żadnego znaczenia. No - może oprócz walorów estetycznych, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Dla mnie ważne jest to, co ktoś sobą reprezentuje. Cała reszta to opakowanie. Znałam głupich brunetów i blondynów z imponującym iq, podobnie zresztą jak blondynki. Znałam dojrzałych 20-latków i 40-letnich szczyli. Liczy się człowiek, jego bagaż doświadczeń i wynikająca z nich mądrość życiowa. Wygląd, uroda, to wszystko mija. A ja muszę mieć o czym z człowiekiem pogadać.

A tak na marginesie - przeniosłam Ci post. Kiedy chcesz coś dodać, nie pisz posta pod postem. Wystarczy wcisnąć guzik "edytuj" i możesz dopisać ciąg dalszy. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: blondyni czy bruneci
PostNapisane: 2014-02-12, 23:41 
dziękuję ale ja jako niezarejestrowana nie mogę edytować, pozostaje się pilnować, by pisać ciągiem, ale tu akurat doczytałam o stracie głowy spowodowanej kolorem włosów, to nie wytrzymałam :)
tak naprawdę wszystko mija, nie tylko uroda ale środek człowiek też. bagaż zawsze ciąży, jaki by on nie był, ale bagaż to bagaż:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: blondyni czy bruneci
PostNapisane: 2014-07-02, 13:59 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
zdecydowanie wolę brunetów


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: blondyni czy bruneci
PostNapisane: 2014-08-02, 10:43 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
Macie racje, że wygląd nie ma znaczenia, ale żeby się kimś bardziej zaintresować to jednak musi nam się podobać fizycznie. Ja większą uwagę zwracam na brunetów :) ale dla mnie też ważne jest aby mieć o czym pogadać ze swoim mężczyzną :) I takiego znalazłam!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO