motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Czy zdradza?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-08, 12:39 
Mam podejrzenia, że zdradza mnie mąż. Nie mam twardych dowodów więc nie chce powiedzieć mu tego wprost bo zawsze w 100% sobie ufaliśmy i nie chcę tego zniszczyć. ehh co robić w takiej sytuacji kiedy tak bardzo siedzi mi to w głowie?

Zgłoś post

Re: Czy zdradza?
PostNapisane: 2017-05-08, 14:07 
Prywatny detektyw załatwi sprawę. Nikt się nie dowie, że takiego wynajęłaś a przynajmniej będziesz mieć 100% pewności. Moja znajoma kiedyś korzystała z takiej opcji. Jak coś mogę ci dać namiary na specjalistę w takich sprawach (detektyw Skrzypek) Jej po 4 dniach dostarczono dowody na niewinność męża :)

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-05-15, 10:24 
Pani Skrzypek jest znana z tego, że świetnie radzi sobie z takimi problemami i szybko wyjaśnia sprawę. Moim zdaniem najlepszy detektyw na rynku Wrocławskim. Osobiście nie korzystałam ale dużo słyszałam i dlatego z czystym sumieniem stwierdzam, że wynajęcie takiego detektywa w twojej sytuacji to dobry pomysł :)

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-09-22, 14:05 
Nudziarz

Według mnie godna polecenia jest Detektyw Alicja Słowińska - również z Wrocławia. O jej skuteczności miałam okazję przekonać się sama, byłam w podobnej sytuacji do Ciebie, również podejrzewłam męża o zdradę. Niestety okazało się, że moje przypuszczenia były słuszne - Pani Alicja dostarczyła mi na to mocne dowody, które później wykorzystałam w sądzie podczas rozprawy rozwodowej. Według mnie im szybciej zgłosisz się o pomoc do profesjonalisty, tym lepiej. Takie życie w ciągłym stresie i nieświadomości, w końcu stanie się dla Ciebie bardzo męczące :(

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-01-18, 09:06 
Adept

Rozmawiałaś z nim o tym? Może ma dużo innych zajęć i stąd takie jego zachowanie?

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-01-26, 12:25 
Nudziarz

Od razu jakieś śledztwa... Może lepiej zwyczajnie porozmawiać. To życie, nie film ;)

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2