dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Facet z większym czy mniejszym doświadczeniem?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-01-03, 15:27 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-02, 15:41
Posty:17
Z pewnością nie chciałabym być z facetem,który miał kontakty dyskotekowo-toaletowe,taki zdecydowanie odpada :roll:
Natomiast nie miałabym nic przeciwko,żeby być z facetem,który ma za sobą jakieś długie,poważne związki,tak samo jak nie przeszkadzałoby mi,że facet nie ma żadnego doświadczenia z kobietami.Myślę,że nawet wolałabym takiego niedoświadczonego :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Facet z większym czy mniejszym doświadczeniem?
PostNapisane: 2012-01-11, 18:30 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-12-07, 14:22
Posty:270
A ja uważam, że liczy się przede wszystkim co facet ma w głowie:) czy mozna z nim porozmawiać, wyjść na impreze, czy da się z nim miło spędzać czas, ale i poszaleć:) Najwazniejsze jest zachowanie. To jak traktuje kobiete, zarówno w domu, ale i przy znajomych( po alkoholu).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Facet z większym czy mniejszym doświadczeniem?
PostNapisane: 2012-01-19, 10:27 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 12:47
Posty:6
Dobrze jezeli facet ma minimalne doswiadczenie, chociaż w przypadku, jeśli kobieta jest bardziej doświadczona może nauczyć faceta i odwrotnie. Najważniejsza jest miłosć i zrozumienie, bo w ten sposób można sie poznać wzajemnie i dzieki połaczeniu emocjonalno intelektualnego osiągac szczyty rozkoszy. Co do facetów bardzo doświadczonych i idealnych ostrzegam... mogą to być panowie po kursie uwodzenia. Polecam mojego bloga, jak wam sie chce wiecej poczytać moich przemyślen na temat miłości seksu i nie tylko, oto:internetowy flirt:) będe zaszczycona jeśli ktoś mnie odwiedzi :) tymczasem... :dog: ciao!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO