dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

jak sadzicie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-09-23, 21:07 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-08, 19:17
Posty:109
mam pewna glupia i moze nie dosc fajna sytuacje.
jest klopot. jako kobieta nie umiem z niczego zrezygnowac-tak tytulem wstepu.
mianowicie chodzi o to, ze zalezy mi na dwoch facetach. oboje nie wiedza o 'tym drugim'. jest mi z tym strasznie. nie robie im wiecie swinst typu przespie sie z jednym i zaraz lece do drugiego. nic z tych rzeczy. i kurka nie umiem wybrac.

i tu sie rodzi pytanie. czy przeciwienstwa sie przyciagaja?

jeden jest identyczny jak ja. cholernie dumny. to wada. mozemy sie czasem dlugo do siebie nie odzywac nie ze wzgledu na zal tylko zadne nie wyciagnie reki bo poprostu to bedzie oznaczalo ze uznajemy racje drugiej strony. ale za to siwenite sie rozumiemy.
natomiast drugi jest hmmm.. zupelnie inny. interesuje sie innymi rzeczami itd. ale moze byc przy mnie czesciej niz ten drugi. nie bedzie oczekiwal stalego zwiazku od razu.
najgorsze jest to ze zadnego nie mam na miejscu, tu przy sobie. jeden mieszka 50 km od mojego mista drugi wraca tylko na weekendy.
jako ze jestem osoba ktora stara sie myslec racjinalnie wiem, ze nie postepuje wpozadku.
myslalam nad tym wiele.. i nic.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-24, 10:28 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
dobrze myslisz Marta111 :)
jestes madra kobieta, juz sama wiesz, ze tak nie jest dobrze..
i widzisz, ze nie chodzi tylko o krzywdzenie tych dwoch chlopakow,
sama jestes rozerwana emocjonalnie i jest Ci trudno.
podejmij madra decyzje i ciesz sie codziennoscia.
pozdrawiam cieplo

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-02, 10:52 
Chciała bym dowiedzieć się coś o facetach.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomoc
PostNapisane: 2009-10-02, 10:58 
marta111 napisał(a):
mam pewna glupia i moze nie dosc fajna sytuacje.
jest klopot. jako kobieta nie umiem z niczego zrezygnowac-tak tytulem wstepu.
mianowicie chodzi o to, ze zalezy mi na dwoch facetach. oboje nie wiedza o 'tym drugim'. jest mi z tym strasznie. nie robie im wiecie swinst typu przespie sie z jednym i zaraz lece do drugiego. nic z tych rzeczy. i kurka nie umiem wybrac.

i tu sie rodzi pytanie. czy przeciwienstwa sie przyciagaja?

jeden jest identyczny jak ja. cholernie dumny. to wada. mozemy sie czasem dlugo do siebie nie odzywac nie ze wzgledu na zal tylko zadne nie wyciagnie reki bo poprostu to bedzie oznaczalo ze uznajemy racje drugiej strony. ale za to siwenite sie rozumiemy.
natomiast drugi jest hmmm.. zupelnie inny. interesuje sie innymi rzeczami itd. ale moze byc przy mnie czesciej niz ten drugi. nie bedzie oczekiwal stalego zwiazku od razu.
najgorsze jest to ze zadnego nie mam na miejscu, tu przy sobie. jeden mieszka 50 km od mojego mista drugi wraca tylko na weekendy.
jako ze jestem osoba ktora stara sie myslec racjinalnie wiem, ze nie postepuje wpozadku.
myslalam nad tym wiele.. i nic.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO