dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jak sprawdzić czy mój facet jest wierny?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-12-03, 15:11 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-12-03, 11:49
Posty:2
No właśnie, ostatnimi czasy mam wątpliwości co do tego? Często wyjeżdżam z powodu nowej pracy i nie da się nie zauważyć, że mój chłopak nie odbiera telefonu a potem tłumaczy się głupimi wymówkami typu wyszedłem z kolegami, byłem na siłowni itp(kiedyś sam potrafił dzwonić nawet kilka razy dziennie).. Poza tym nie układa się między nami tak jak to było wcześniej. Nawet gdy już jestem w mieszkaniu to od rozmowy ze mną bardziej zainteresowany jest komputerem a na seks nie ma ochoty bo stale jest zmęczony. Chyba coś jest nie tak...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak sprawdzić czy mój facet jest wierny?
PostNapisane: 2013-12-03, 17:06 
Może prawdziwa rozmowa, powiedz co Cię boli i co wg Ciebie jest nie tak w waszym związku??
Bynajmniej mój facet zawsze bierze sobie do serca takie rozmowy, widzę to po jego zachowaniu :-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak sprawdzić czy mój facet jest wierny?
PostNapisane: 2013-12-04, 12:23 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:14
Posty:141
Rozmowy o których pisze koleżanka sprawdzają się ale chyba tylko z dziećmi, zresztą z dorosłymi facetami jest nieraz gorzej niż z małymi dziećmi... :-/
Na Twoim miejscu posunęłabym się do metod bardziej radykalnych.
Kiedś myślałam sobie, że tak nie wolno robić, to nie etyczne itp. ale po tym jak facet okłamywał przez pół roku moją siostrę i dopiero ktoś z pracy powiedział jej o spyloggerze, wydało się jakim był aniołkiem.
Uwierz, że to to co mi pokazała było dla mnie nie małym szokiem :-(

_________________
Ta na avatarze to nie ja :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak sprawdzić czy mój facet jest wierny?
PostNapisane: 2013-12-04, 13:03 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Posuwając się do takich metod ryzykujesz, że stracisz partnera. I co mu powiesz "kochanie podstawiłam Ci panienkę, bo chciałam zobaczyć co zrobisz?" i sądzisz, że odpowie "Super kochanie, dobrze zrobiłaś"? Jeśli nigdy nie zdradzał poczuje się mega oszukany i odejdzie. Też bym odeszła. Będzie miał ten argument, że nawet z nim nie porozmawiałaś o tym, co się dzieje pomiędzy wami. Wychodzę z założenia, że na drastyczne metody zawsze przyjdzie czas, a podstawą bycia z kimś jest jednak szczerość i szczera rozmowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak sprawdzić czy mój facet jest wierny?
PostNapisane: 2013-12-05, 12:29 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-12-03, 11:49
Posty:2
Karola masz na masz na myśli ten program Spylogger do monitoringu komputera?

Samba-mamba jestem ciekawa czy byłaś kiedykolwiek w takiej sytuacji kiedy tworzysz związek z facetem a tak na prawdę to nie wiadomo co między wami jest i czy jeszcze coś was łączy.. Chciałbym aby wszystko układało się inaczej ale niestety od dłuższego czasu tak nie jest..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak sprawdzić czy mój facet jest wierny?
PostNapisane: 2013-12-05, 19:35 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:14
Posty:141
jul86 napisał(a):
Karola masz na masz na myśli ten program Spylogger do monitoringu komputera?

Samba-mamba jestem ciekawa czy byłaś kiedykolwiek w takiej sytuacji kiedy tworzysz związek z facetem a tak na prawdę to nie wiadomo co między wami jest i czy jeszcze coś was łączy.. Chciałbym aby wszystko układało się inaczej ale niestety od dłuższego czasu tak nie jest..


Tak ten. Zgadzam się z Tobą, kto tego nie przeżył będzie zupełnie inaczej do tego podchodził :-?

_________________
Ta na avatarze to nie ja :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak sprawdzić czy mój facet jest wierny?
PostNapisane: 2013-12-05, 20:22 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Pomijając średniej jakości szeptankę... tak, byłam w takiej sytuacji i nie jestem właśnie dlatego, że postawiłam na szczerość, a nie oprogramowania do komputera ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak sprawdzić czy mój facet jest wierny?
PostNapisane: 2016-09-20, 18:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-05-25, 17:41
Posty:29
Dobra koleżanka powinna pomóc:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak sprawdzić czy mój facet jest wierny?
PostNapisane: 2017-01-10, 19:04 
Potrzeba tutaj na pewno szczerej rozmowy, a jeśli nadal Twój mąż nie będzie się do niczego przyznawał, to można by pomyśleć o wynajęcie agencji detektywistycznej. Moja znajoma korzystała z usług MB detektywi i wiem, że byli bardzo profesjonalni. Wyśledzili, że jej mąż ma kochankę, przez co miała później dobre dowody w sądzie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak sprawdzić czy mój facet jest wierny?
PostNapisane: 2017-02-16, 22:16 
No nie wiem, ja myślę że najlepszym pomysłem na odkrycie tego czy mąż cię zdradza jest albo szczera rozmowa, albo wynajęcie detektywa. Moja koleżanka zrobiła to drugie, bo mąż się nie przyznawał, a ona jednak nie dała za wygraną. Korzystała z pomocy agencji mb detektywi i rzeczywiście odkryła zdradę męża.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO