dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jaki prezent?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-12-15, 11:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-14, 21:45
Posty:12
może kamera , widziałem taką za 300 zł powinno się spodobać, a jaka to jest praktyczna rzecz, na wakacjach można wykorzystać, w domu, żeby utrwalić święta super sprawa, widziałem ją na allegro, marki Vordon


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki prezent?
PostNapisane: 2010-12-16, 14:14 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-12-08, 17:51
Posty:30
Lokalizacja: bliżej nieokreślona
DorotaK napisał(a):
a do wina też coś mają? bo ja to raczej ostanio wino wolę niż piwo ;)


A co sądzisz o takim prezencie: http://koszeswiateczne.pl/? Nie przeraź się cenami u góry strony, niżej są bardziej przystępne :)

_________________
Nie masz pomysłu na prezent? Sprawdź oryginalne kosze upominkowe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki prezent?
PostNapisane: 2010-12-19, 18:51 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-12-19, 18:32
Posty:3
Zależy co lubi. Może jakaś książka?

_________________
Gdy widzę twój uśmiech, to nie potrafię opanować swojego ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki prezent?
PostNapisane: 2010-12-20, 11:57 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-12-16, 10:52
Posty:7
Jeśli to mężczyzna to bardzo trafnym prezentem będzie pościel, bo znając ich nie myślą zbyt wiele o kupieniu sobie jakiejś porządnej, ładnej pościeli. Ja właśnie zastanawiam się nad kupnem takiej bawełnianej, oryginalnej mojemu chłopakowi i na razie nie mogę zdecydować się na jakąś konkretną, ale pewnie kupie na kamai.pl bo tam mają duży wybór, a po za tym zastanawiam się nad kupnem od nich takiej pomarańczowej w paski (on bardzo lubi ten kolor):).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki prezent?
PostNapisane: 2010-12-20, 23:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-04-02, 20:11
Posty:17
jestem mężczyzną i nie wiem czy bym zadowolony jakbym dostał pościel, tak jak kolega chyba postawiłbym na rtv, każdy mężczyzna przepada ja elektroniką i nigdy mu mało, kamera to nie jest głupi pomysł, ja bym się cieszył z gpsa, kamery no i konsoli, mężczyźni uwielbiają gierki, kupiłem bratu z Vordona taką mała fajną i teraz mega mu zazdroszczę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki prezent?
PostNapisane: 2010-12-22, 14:41 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
Może gra komputerowa? Nie znam chłopaka, który nie lubiłby pograć sobie na komputerze. Ja jak mam kupić prezent któremuś z moich kolegów to często odwiedzam swiatekgier.pl i wybieram grę w zależności od zainteresowań. Jeszcze nikt na taki prezent nie narzekał.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki prezent?
PostNapisane: 2010-12-23, 16:14 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 13:13
Posty:46
A co myślisz na temat ramek cyfrowych? Ja ostatnio widziałam takie na http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/fot ... /?id=286#1 i od tamtej pory sama zastanawiam się czy nie sprezentować komuś takiej ramki. Osobiście uważam ,że może to być naprawdę bardzo ładny i elegancki prezent. Do tego możesz jeszcze dokupić słodycze albo dobrą kawę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki prezent?
PostNapisane: 2011-04-19, 11:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-04-02, 20:11
Posty:17
Ramka cyfrowa to też jest niezły gadżet, ale ostatnio niesiony wszechobecnym zachwytem na ipadem znalazłem tańszy jego odpowiednik, równie świetny, myślę że też by to mogłaby być alternatywa i pomysł na prezent , pewnie nie jeden mężczyzna skakałby z zachwytu, nie ukrywam że ja też http://allegro.pl/vordon-tab-7-2gb-wifi ... 87378.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki prezent?
PostNapisane: 2011-06-20, 22:54 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-31, 00:10
Posty:23
ja często na prezent daję książki, koniecznie z dedykacją. Z mężem robimy sobie przy różnych okazjach listę tytułów, tak żeby była niespodzianka, ale jednocześnie pozycja, która nie będzie tylko zbierać kurzu na półce. Do tego kartka z życzeniem od serca, a nie gotowym wpisem (nienawidzę tego!!!) i data. Czasem, jak nas najdzie czytamy sobie te kartki, a przez 10 lat trochę się tego uzbierało... A ile życzeń się spełniło. Niektóre są na liście do realizacji:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki prezent?
PostNapisane: 2011-08-10, 10:47 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
ja bym postawiła na cos z elektroniki może cyfrowa ramkę na zdjęcia i wgrać wasze zdjęcia, albo rzeczywiście jakąś grę albo elektryczną golarkę dużo takich rzeczy z elektroniki w rozsądnych cenach widziałam w sklepie medialux.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO