dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

maminsynek?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-05-08, 00:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-05-08, 00:39
Posty:4
Od dawna podejrzewalam, że moj facet jest rozpieszczony przez swoją rodzinę, i czasem o to że jest maminsynkiem. Kiedy go poznałam, nie umiał ugotować prostej rzeczy i nigdy w swoim życiu nie mył naczyń! Ostatnio dowiedziałam się że chodzi z mamą pod rękę, co mnie zdziwiło, bo facet ma 25lat i to dla mnie jest nie do pomyslenia. Nie wyobrazam sobie np. zebym ja z tatą szła pod rękę. Co o tym myslicie? Maminsynek czy nie? Proszę o szczere odpowiedzi, a nie o zarty! I jak to jest z tym chodzeniem pod ręke?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-08, 10:38 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-05-07, 22:57
Posty:9
W liceum miałem takiego gościa, który był strasznie grzeczny, miły i ogólnie przepraszał, że żyje. Okazało się, że jego mama codziennie przychodziła z nim i po niego do szkoły a nawet brała jego plecak na plecy (!). Chłopak miał dwie lewe ręce tak jak ten w twoim poście. Z moich obserwacji wynikało, że to wpływ apodyktycznej matki i brak silnego wzorca ojca (jego ojciec to troki od kaleson) spowodowały u niego taką życiową nieporadność - co gorsza to raczej nieuleczalne chyba, że poprzez jakiś bardzo silny wstrząs.

Co do chodzenia pod rękę - może jego matka ma problemy z chodzeniem (jakieś schorzenie stawów) albo może niezwykły z niego gentleman? ;-)

_________________
Sarkazm to najniĹźsza forma humoru ale najwyĹźsza forma inteligencji - Oscar Wilde


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-08, 16:57 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-08, 19:17
Posty:109
ja myslę, ze moze i jest rozpieszczony. maminsynek.. hmmm moze tez. ale to z jednej strony bardzo dobrze, bo bedzie szanowal ciebie. z drugiej to chyba kazda woli miec silnego faceta a nie synka mamusi.

jesli ci to przeszkadza to widocznie jest problem. ale jesli uwazasz ze mozesz z tym zyc to nie zakrzataj sobie ta mysla glowy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-08, 19:39 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
no cóż...
A za 20 lat bedzie latał do mamusi z kazdą decyzją...

Pogadaj z nim szczerze ..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-08, 22:16 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-05-08, 00:39
Posty:4
Hmmm... Porozmawiać... Ale o czym? Mam mu powiedzieć że według mnie jest rozpieszczony i wogóle ciepłe kluchy i żeby pracował nad swoją męskością i zaradnością? Ps. zaradny to on jest (jak musi), ale niektóre osoby z otoczenia zauważają że to ja noszę spodnie w tym związku... Więc jest w tym chyba coś nie tak... :-/ Jeszcze jedno co mnie niepokoi to to że często zdrabnia wyrazy: chlebuś, kawka, poduszeczka, i to nie mówiąc do mnie, ale do każdego. A co najbardziej mnie wnerwia, wręcz doprowadza do szału, to kiedy rozmawia ze swoją rodziną i kuzynostwem, to mówią do siebie czasem jak do małych dzieci, tzn. zmieniają ton głosu na dziecinny i strasznie sobie słodzą. Robią tak często. Wyobraźcie sobie dwóch dorosłych facetów po 25 lat (on i jego kuzyn) którzy mówią do siebie jak kilku letnie dzieci... Jakoś nie potrafię tego znieść... (jeszcze jedno: ten jego kuzyn to maminsynek jest napewno...)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-08, 22:39 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-08, 19:17
Posty:109
to ja juz bym na łeb dostała. facet to facet. tzn ja tak wolę. niby milosc nie wybiera ale powiedz mu co cie wkurza itd bo w zwiazku najwazniejsza jest chyba szczerosc.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-09, 00:04 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
kundzia2009, jesli z nim nie wyjasnisz pewnych spraw - co powinno skutkowac dojsciem do kompromisu (w moim ziwazku zawsze tak jest, jak jest problem - rozmawiamy )... a jesli nie masz ochoty bądź masz obawy przed rozmowy z nim o tym to zycze CI miłego zycia z Twoim facetem i jego mamusią ....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-09, 19:33 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
no wiesz, będziesz miała urozmaicone życie :D
Ty, on i jego Mamusia :D

Pogadaj z nim póki czas ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-09, 22:35 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
ema napisał(a):
no wiesz, będziesz miała urozmaicone życie :D


jak cholera urozmaicone :diabel:


choc w sumie szczerze mówiąc... ja juz bym kopnęła w zadek...
ja wiem milosc itp.. ale kurde ... skoro cały czas taki jest to sory ...


albo trzeba go wziąść w obroty - i pewna tu bedzie "walka" z mamusią - albo na zawsze przyszły mąż bedzie latał do mamusi nawet z pytaniem czy może siusiu ... :diabel:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-10, 20:54 
Ciekawe czy mieszka z rodzicami. Jeśli tak to namów go by wynajął kawalerkę, jeśli się nie zgodzi to jest maminsynkiem. Powodzodzenia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO