dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Pomozcie przy niespodziance dla mojego chlopaka!!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-02, 23:16 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-03-02, 22:54
Posty:1
Witam serdecznie wszystkich! (;
Pisze tutaj z prosba i licze na pomoc jak najwiekszej ilosci osob..!!
Chodzi mi o pomoc przy organizowaniu niespodzianki dla mojego chlopaka ktory obecnie mieszka za granicą i za miesiac mnie odwiedzi po raz kolejny.Za kazdym razem to On ma niezwykle pomysly na niespodzianki ktore realizuje..tym razem to ja chce wywolac usmiech an Jego twarzy.Chodzi mi tylko o to aby osoby chetne,ktore nie wstydza sie napisaly na karteczce moje i Jego imie (Karolina i Diego) i dodali jakis usmiech lub kciuk w gore lub powodzenia etc. a na dole lub z boku drobniejszym pismem miasto z ktorego slecie fotografujac sie i wysylajac mi na e-maila ; kiky95@wp.pl
Wierzcie mi na slowo ze twarze nie zostana wykorzystane do zadnych publikacji poza puszczeniem filmiku Jemu i najblizszym przyjaciolom..oczywiscie to nie cala niepsodzianka ,ale reszte jestem w stanie zorganizowac sama!
zaangazowalam znajomnych ale pragne aby caly swiat dowiedzial sie o istnierniu naszego zwiakzu i aby cala Polska trzymala za nas kciuki..a wiem ze internet jest zbiorowoscia masowa gdzie mam nadzieje znajde ludzi o dobrych sercach..z góry dziękuję!! (; (; (;


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO