dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

przyjazń-miłość
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-11-24, 21:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 21:38
Posty:7
Siema :D mam pewien problem, i nie wiem co zrobić. Chciałabym, żeby ktoś mi doradził albo powiedział co o tym myśli bo ja kompletnie nie wiem co już robić..
No więc, poznałam moją nową klasę. Jest spoko. Faceci też . Z jednym nawet się zaprzyjaźniłam. Ale chciałam żeby to była tylko przyjaźń a ja poczułam do Niego coś więcej. Ja oczywiście mu o tym nie powiedziałam ponieważ nie chce stracić tej przyjaźni. Koleżanka twierdzi, że ja mu też się podobam . Potrafiliśmy codziennie ze sobą rozmawiać, ostatnio gdy gadałam z innym kolegom z klasy napisał mi sms-y typu : " jaki podryw". Czasami nawet rysował mi w zeszycie <3 ja wtedy nic nie mówiłam bo nie wiedziałam za bardzo co . Później się trochę przez chłopaków z klasy zmienił ja chciałam uciec od tego uczucia do Niego i mu powiedziałam, że się z kimś spotyka. I mało co do mnie teraz gada, napisałam do Niego to chwile pisaliśmy. Nie wiem czy odpowiednim rozwiązaniem będzie mu o tym powiedzieć czy zostawić tak jak jest i odpuścić. Czy wgl. On coś czuje. Pomóżcie proszę ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjazń-miłość
PostNapisane: 2012-11-27, 12:57 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-11-27, 12:48
Posty:2
witam mysle ze zrobilas blad dajc odczuc temu chlopakowi ze masz kogos innego jezeli ci na nim zalezalo powinnas z nim o tym porozmawiac byc moze on odwzajemniał to samo do ciebie swoim zachowaniem zrobilas mu przykrosc i dalas odczuc ze on ciebie nie obchodzi sprobuj to naprawic ja mam kolezanke ktora tez miala kolege i traktowała jako kolege ale po wielu latach przyjazni rozkwitla miedzy nimi milosc i od paru lat sa malzenstwem wiec nie masz sie co przejmowac i obawiac rozmowy z tym chlopakiem jezeli nawet on traktuje cie jako kolezanke mysle ze cie doceni za szczerosc powodzeniahttp://prikawy.org


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjazń-miłość
PostNapisane: 2012-11-27, 17:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 21:38
Posty:7
Chciałabym z Nim porozmawiać , ale w szkole nie umiem mu tego powiedzieć, bo się boję trochę co On sobie o mnie pomyśli... albo jest z kolegami ;(. Bardzo mi na Nim zależy ale boję się , że tym razem też będzie porażka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjazń-miłość
PostNapisane: 2012-11-29, 16:26 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-29, 16:21
Posty:6
szczera rozmowa to zawsze najlepsze rozwiązanie, jeżeli w szkole nie masz jak z nim pogadać, bo nie ma sprzyjających warunków, to zaproponuj mu po prostu spotkanie po zajęciach. odwagi!!!

_________________
notariusz kielce


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjazń-miłość
PostNapisane: 2012-11-29, 23:36 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 21:38
Posty:7
Nie kończymy o tych samych godzinach, ponieważ albo ja mam jakąś jeszcze lekcje zawodową albo On. Na spacer się umówiliśmy ale nie wiem kiedy on nastąpi ponieważ On zbyt blisko mnie nie mieszka. Dziękuje bardzo za pomoc ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjazń-miłość
PostNapisane: 2012-12-05, 12:12 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
Szczera rozmowa to podstawa każdej relacji między dwojgiem ludzi, jeśli od początku Go okłamujesz i kręcisz, to lepiej odpuść - wyjdzie Wam na dobre.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjazń-miłość
PostNapisane: 2012-12-07, 17:57 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 21:38
Posty:7
chyba masz racje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjazń-miłość
PostNapisane: 2012-12-11, 16:13 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 21:38
Posty:7
Powiedziałam mu, że nie jestem z nikim. Normalnie gadaliśmy ale teraz bardzo mało gadamy, a nadal On wie, że jest dla mnie przyjacielem ponieważ mu nie powiedziałam co do Niego czuję. Ale gdy pisze do Niego, nie odpisuje dopiero po dłuższej chwili albo wogule. On sam pierwszy nie pisze. Więc postanowiłam, że już nie będę do Niego pisać, tylko że mi na Nim nadal bardzo zależy ... I nie wiem co robić .. ;( Co myślicie o tym ?:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjazń-miłość
PostNapisane: 2012-12-17, 13:27 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
odpuścić sobie...chłopak chyba wyraźnie daje Ci sygnał, że między Wami nie będzie nic więcej, więc im dłużej będziesz się nakręcać to tym gorzej dla Ciebie, czas leczy rany w końcu kiedyś zapomnisz, a może przyjaźń uda sie odbudować, chyba, ze Ty chcesz albo związek...albo wcale


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjazń-miłość
PostNapisane: 2012-12-25, 14:58 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 21:38
Posty:7
nie wiem , nawet normalnie się nie da pogadać. Trudno się mówi, takie życie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO