dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wizyta u wróżki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-01-18, 16:31 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-01-18, 16:21
Posty:2
Ostatnio w moim związku pogorszyła się atmosfera. Noszę się z zamiarem odwiedzenia wróżki lub wróża w celu zasięgnięcia rady, czy nadal mamy przyszłość. Mieliście może jakieś doświadczenia? Czy z kart na prawdę da się coś odczytać?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wizyta u wróżki
PostNapisane: 2011-01-18, 22:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-01-18, 01:41
Posty:8
W przewazajacej wiekszosci wrozki to osoby bardzo dobrze znajace sie na psychologii ludzkiej oraz paru innych dziedzinach wiedzy. Na podstawie twojego zachowania oceniaja, jaka jestes oraz co ci powiedziec, bys im uwierzyla. Podobnie jest w przypadku 'zgadywania' imion zmarlych- na podstawie wiedzy, np ze statystyki (jakie imiona przewazaja w jakim przedziale wiekowym), odrobiny psychologii w niby magiczny sposob odgaduja imie zmarlej osoby. Jest to zwykle oszustwo.

Jesli chcesz poprawic atmosfere zwiazku to sama postaraj sie ocenic, co jest nie tak patrzac jakby z zewnarz. Zawsze mozesz poprosic osobe, ktora dobrze znasz o ocene sytuacji - moze zauwazy cos, czego sama nie potrafisz. Nic jednak nie zastapi szczerej rozmowy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wizyta u wróżki
PostNapisane: 2011-01-19, 17:41 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-01-18, 16:21
Posty:2
A takiemu komuś z telewizji można zaufać? Myślicie, że zna się na rzeczy? -> http://www.youtube.com/watch?v=6t12qO_Fye0


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wizyta u wróżki
PostNapisane: 2011-01-21, 01:03 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-01-19, 22:45
Posty:5
Jakbym się dowiedział, że moja partnerka zamiast ze mną zwyczajnie pogadać to udaje się po 'fachową' pomoc do wróżki to zastanowiłbym się, co ja jeszcze robię w takim związku. Dodam, że także w nie w ogóle nie wierzę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wizyta u wróżki
PostNapisane: 2011-01-21, 15:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-28, 12:25
Posty:19
wrozka?
nie polecam... wsluchaj sie w siebie

polecam
http://odlotek.pl/zaproszenie/17582

_________________
AUKCJE, LOTERIE, KONKURSY, DARMOWE NAGRODY
http://odlotek.pl/zaproszenie/17582


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wizyta u wróżki
PostNapisane: 2011-02-07, 13:32 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-07-08, 15:41
Posty:28
Jeśli chodzi o karty, to nie ma z nimi zabawy. Mam dobrą koleżankę, której babka była że tak powiem "wiedźmą" znającą się na kartach. Wróżyła z normalnych kart i tarota. Wywróżyła miedzy innymi tragiczną śmierć (wypadek samochodowy) jednej z sióstr mojej koleżanki i jej wczesną ciążę. Ponoć takie rzeczy są dziedziczne, trudno mi w to nie wierzyć, bo i moja koleżanka bawi się kartami, od czasu do czasu mi wróży. Większość się sprawdza. Druga siostra mojej koleżanki wróży z wzroku. Patrząc w oczy widzi czyjąś przyszłość.

_________________
"Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, co na to zasłużyli..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wizyta u wróżki
PostNapisane: 2011-02-07, 14:44 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
http://demotywatory.pl/2482982/Moja-dzi ... ucila-mnie
czyli wystarczy pójść do wróżki, wysłać sms czy coś w tym stylu, i już wiem że to ta jedyna?

Polacy niby chrześcijanie, słuchają wróżki, niby ludzie wierzący w miłość

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Ostatnio edytowano 2011-06-26, 18:02 przez Julian, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wizyta u wróżki
PostNapisane: 2011-03-13, 00:32 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-03-09, 21:41
Posty:50
Ja równiez nie wierze w zadne wrózki. Szczera rozmowa - to podstawa i bez tego ani rusz. Mozna poradzic sie przyjaciol, rodziny, co zrobic. Ewentualnie, jesli to nie pomaga, mysle ze mozna pojsc do psychologa osobno albo nie wiem, zdecydowac sie na wspolna terapie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wizyta u wróżki
PostNapisane: 2011-06-26, 16:23 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-06-26, 16:22
Posty:1
Witam, mam problem. Ostatnio zastanawiałem się nad swoim życiem i postanowiłem sprawdzić, co na ten temat ma do powiedzenia wróżka. Zaczęła standardowo – „Byłem wesołym dzieckiem, bla bla bla…”. Zdziwiło mnie jednak zakończenie wizyty, wyjawiła mi wówczas, iż nie zostało mi za wiele życia podając dokładną datę. Zainteresowało mnie to i postanowiłem zadzwonić do jednej z tych wróżek z TV. Byłem zaskoczony gdy data się powtórzyła. Zacząłem więc przeglądać Internet natrafiając na stronę http://poznajdate.com . Rozwiązałem krótki test i ku mojemu zaskoczeniu data, która się ukazała była tą samą datą. Co o tym myśleć? Miał ktoś podobne doświadczenia? To jakaś zmowa czy zwykły trik?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wizyta u wróżki
PostNapisane: 2011-06-27, 11:32 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 13:49
Posty:77
ludzie, ja rozumiem że w dzisiejszych czasach wszyscy wszystko chcą mieć podane na talerzu, ale bez przesady...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO