dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

zakochana w przyjacielu:(
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-07-08, 10:55 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-07-08, 10:53
Posty:4
Siema.
Najpierw parę słów o sobie: Mam 21 lat, studiuję, pracuję. Nie jestem typową dziewczyną bo interesuję się motoryzacją, piłką nożną i hip hopem.
Parę słów o przyjacielu: Ma 23 lata, studiuje na innej uczelni niż ja, pracuje. Połączyło nas wspólne hobby czyli hip hop.
Opis problemu: Zakochałam się w nim, imponuje mi,przy nim czuję się szczęśliwa. Traktuję mnie super, świetnie się dogadujemy, rozmawiamy o wszystkim.Jest inteligentny, niesamowicie przystojny, czarujący. Posiada 1 wadę- ma dziewczynę.... ;( Wiem, że będę ostatnią s*ką jak będę chciała rozbić ich związek. Praktycznie 3 razy w tygodniu się z nim widzę, spędzamy dużo czasu razem. Jak jestem przy nim to zachowuje się inaczej... Jestem rozpromieniona, szczęśliwa. Nie umiem się skupić przy nim... Znamy się ponad rok. Pracujemy razem....
Olewać go nie mam jak. ograniczyć kontaktów też... Jestem w kropce.... Pomóżcie bo ciężko mi.... :cry: :cry:
Wczoraj znów zauważył, że jestem rozpromieniona...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakochana w przyjacielu:(
PostNapisane: 2014-07-08, 11:36 
Hej, musisz wszystko pozostawić losowi, nic nie rób ,jeżeli on też coś czuję to da znak, bo jeśli on kocha pawdziwie swoją dziewczynę to nie zostawi jej a TY będziesz cierpiała, albo i nie.
Ja kiedyś miałam, taką sytuację, to był mój kolega ze studiów, od samego początku przypasopwało mi jego towarzystwo się, nawet mi się podobał i był taki super,że ja uwielbiałam siedzieć z nim na przerwach.
Inny kolega powiedział mi że on ma dziewczynę i że na mój temat nie wyraża się zbyt dobrze. powiem szczerze nie interesowało mnie to .Ja nagle musiałam odejść ze szkoy ,ale kontakt się nie urwał ,pisalismy nadal, był u mnie kilka razy, raz nawet skądś wacali ( on i inni w tym jego dziewczyn.
Zawitali u mnie. Po jakimś czasie dowiaduję się że sie ożenił. Teraz już sie do mnie nie odzywa


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zakochana w przyjacielu:(
PostNapisane: 2014-07-08, 11:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-07-08, 10:53
Posty:4
Mam być obojętna w stosunku do niego?
Nie umiem..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakochana w przyjacielu:(
PostNapisane: 2014-07-08, 12:06 
no ale pomyśl ,jeśli on ma poważne plany w stosunku do tamtej dziewczyny to nie możesz . Ona była pierwsza ,ja to np nie uważam że należy walczyć o miłośc, pzecież o prawdziwą ne trzeba!!!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zakochana w przyjacielu:(
PostNapisane: 2014-07-08, 12:09 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-07-08, 10:53
Posty:4
On działa na mnie jak magnes...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakochana w przyjacielu:(
PostNapisane: 2014-07-08, 12:13 
wierzę, i co w związku z tym masz zamiar zrobic?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zakochana w przyjacielu:(
PostNapisane: 2014-07-08, 12:23 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-07-08, 10:53
Posty:4
Nie mam pojęcia... :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakochana w przyjacielu:(
PostNapisane: 2014-07-08, 17:05 
to ja Ci nie powiem tym bardziej. Ja to mam taki pełen poświeceń charakter, nigdy bym nie mogła żyć z kimś kogo związek rozbiłam. Oczywiście to jest teoria a praktyka często mija się z teorią


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zakochana w przyjacielu:(
PostNapisane: 2016-09-20, 18:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-05-25, 17:41
Posty:29
To prawda, trudno byłoby Ci się pogodzić z tym, że jesteś w związku z facetem, przez co cierpi inna kobieta.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO