dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-02, 14:51 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Rybka świetna :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Pomocy..!!
PostNapisane: 2008-03-09, 19:11 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-03-08, 16:00
Posty:1
mam problem..:( lubię rysować ale gdy mam przed sobą jakiś rysunek..;/ dostaliśmy na zadanie wykonać szkic wybranego zabytku architektonicznego z reprodukcji..;/ musimy określić jego styl i nazwać części architektoniczne.. mogłby mi ktoś pomóc?? błagam..:( bo ja sobie sama chyba nie poradeze..;/ moze ma ktos jakies zdjecie takiej pracy albo chcoiaz cos naszkicowane.. byle bym wiedziala jak zaczac.. prosze..jeśli macie skaner albo cyfrowkę.. prosze przeslijcie mi na moj email..;/ pomóżcie mi..;(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-16, 16:22 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-03, 23:39
Posty:17
Ja koch. rysować i malowaććć. ;D.
Za niedługo `wklejnę` jakiś link z moimi pracami. xDD.
Wprawdzie nie zawsze mi się podobają, ale nie lubię się zniechęcać . xF.



:roll: :roll: :roll:

_________________
`Żyj chwilą!`


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomocy..!!
PostNapisane: 2009-03-27, 18:41 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
milusia93 napisał(a):
mam problem..:( lubię rysować ale gdy mam przed sobą jakiś rysunek..;/ dostaliśmy na zadanie wykonać szkic wybranego zabytku architektonicznego z reprodukcji..;/ musimy określić jego styl i nazwać części architektoniczne.. mogłby mi ktoś pomóc?? błagam..:( bo ja sobie sama chyba nie poradeze..;/ moze ma ktos jakies zdjecie takiej pracy albo chcoiaz cos naszkicowane.. byle bym wiedziala jak zaczac.. prosze..jeśli macie skaner albo cyfrowkę.. prosze przeslijcie mi na moj email..;/ pomóżcie mi..;(

Najlepiej zacząć od początku ;] Mówiąc ściślej - od kształtu danego budynku. Pamietaj: dopiero, gdy jesteś całkowicie pewna, że rzecz, którą rysujesz ma taki kształt - możesz zabrać się do rysowania szczegółów. Zaczynaj od największych (np. okna, drzwi). Gdy już wszystkie szczegóły zaznaczyłaś zabierasz się za "dokańczanie rysunku". To najlepsza metoda, chociaż niektórzy preferują rysowanie tz. "od lewej do prawej" (jechanie po szczegółach)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-22, 21:55 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-05-18, 20:25
Posty:27
Lokalizacja: Nibylandia xP
No cóś tam bazgram, ale talentem bym tego nie nazwała :P
Wrzucajcie linki do swoich prac, bo ciekawie pooglądać :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-31, 20:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-05-31, 20:19
Posty:1
ja rysuje...wszyscy mówią że ja mam talent i nie zaprzeczam bo się nie znam.
Mimo wszytsko lubie rysować a także chcem rysować.Myślę że najważniejsze to się uczyć,uczyć i jescze raz uczyc by być w tym co raz lepszym


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-31, 21:03 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
Fantasty napisał(a):
ja rysuje...wszyscy mówią że ja mam talent i nie zaprzeczam bo się nie znam.
Mimo wszytsko lubie rysować a także chcem rysować.Myślę że najważniejsze to się uczyć,uczyć i jescze raz uczyc by być w tym co raz lepszym

Po pierwsze "chcę" nie "chcem", po drugie nauka to jedno, a talent to drugie ;] Wbrew temu, co niektórzy mówią, jeśli ktoś nie posiada nawet odrobiny talentu to nigdy nie będzie się w stanie nauczyć np. malować. Taka jest smutna prawda ;p Dlatego lepiej znaleźć sobie pasję, w której jest się naprawdę dobrym zamiast robić coś na siłę.
Ale jeśli naprawdę inni ludzie (nie tylko mama i babcie ;p) chwalą twoje prace i czujesz, że idzie ci nieźle to rzeczywiście powinieneś nad tym popracować ;]

_________________
[center]Obrazek[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-01, 10:16 
ja sądze że talent i nauka maja cos do siebie bo trzeba polepszać to co jest w nas dobre


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-01, 13:47 
Ja sądze, że nauka i talent mają cos wspólnego. W końcu trzeba doskonalić to, co w nas najlepsze.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-01, 14:12 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-02-01, 14:09
Posty:1
Witam :P

Ja nie wiem myśle, ze cos tam umiem, sami ocencie :P

Obrazek
robione aparatem, bo skanera nie posiadam :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO