dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

biura podróży
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-12-13, 10:02 
Z jakim biurem podróży pojechaliście w Waszą podróż poślubną? Wszystko bylo ok? Nie mieliście żadnych niemiłych niespodzianek ze strony biura?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: biura podróży
PostNapisane: 2015-01-07, 14:44 
Ja pojechałam z amigos - polecam teneryfę - idealne miejsce na wyjazd w podróż poślubną <3


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: biura podróży
PostNapisane: 2015-01-07, 14:45 
Tolu, czytałam właśnie na innym forum o tym biurze podróży, sama teraz planuję swój wyjazd z mężem, ale to dopiero w wakacje. Oni mają wyjazdy tylko z niemiec chyba nie? Jak ty jechalas?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: biura podróży
PostNapisane: 2015-01-07, 14:47 
Tak, wyjechałam z Niemiec, ale muszę ci powiedzieć, że gdybym miała jeszcze jeden miesiąc miodowy to zrobiłabym dokładnie to samo. Wyszło mi dużo taniej niż z Polski , a przede wszystkim to była wycieczka życia, a dla takiej wato wyjechać nawet z chin :DDD


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: biura podróży
PostNapisane: 2016-01-20, 17:09 
my z sumie nie wyjezdzalismy za granice, spedzilismy tydzien w polsce, ale udalo nam sie spedzic razem swietnie czas. znalezlismy na kuptravel fajna promocje na tydzien w hotelu ze spa i wlasnie tam sie udalismy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: biura podróży
PostNapisane: 2016-03-23, 13:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-04, 11:45
Posty:35
jadę sama , z przyszłym mężem ogarnialiśmy sami temat. Jak znasz angielski to hotel lajtowo zarezerwujesz a tanie loty na tej stronie https://www.fru.pl/ kupowaliśmy. Fru opinie w sieci ma spoko także głownie tym się kierowałam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: biura podróży
PostNapisane: 2016-03-30, 11:46 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Może nie biuro istotne a miejsce i rodzaj wyjazdu. Nie chciałabym zalegać plackiem na plaży, ale przeżyć coś ciekawego. Fajne są aktywne wakacje - no limits Itaki (http://www.itaka.pl/no-limits/). Niekoniecznie musi to być jakaś trudna ekspedycja, ale np. Akademia fotografii. Zawsze to prostsze, ale z widokami, które nadają się na sfotografowanie. A to chyba najlepsza pamiątka na całe życie z takiej podróży poślubnej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: biura podróży
PostNapisane: 2019-01-27, 12:44 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Na podróż poślubną musieliśmy się zdecydować dość późno po ślubie, ale pojechaliśmy do Chorwacji i było cudownie. Jechaliśmy z biurem SunCenter i na początku miałam obawy, bo nie słyszałam wcześniej o nich. Ale już sam kontakt z nimi był bardzo dobry, no i podczas wycieczki też wszystko w należytym porządku więc jestem zadowolona :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: biura podróży
PostNapisane: 2019-03-18, 21:50 
Jako kierunek podroży poślubnej proponuje Gruzję. Piękne pejzaże gór Kaukaz, Batumi to tylko niektóre propozycje jakie spotkały nas podczas podróży z Wytwórnią Wypraw. Dużo zobaczyliśmy podczas tej wycieczki objazdowej, a dodatkowo kilka dni wypoczywaliśmy nad morzem. Bawiliśmy się znakomicie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: biura podróży
PostNapisane: 2021-02-12, 12:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-02-05, 16:51
Posty:18
Ja z itaką, polecam :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO