dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Fotografia Ślubna - CAŁY KRAJ
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-11-18, 23:11 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-10-20, 12:43
Posty:4
Ja natomiast zastanawiam sie nad otwarciem tego typu biznesu. Wydaje mi sie, ze caly czas bedzie popyt na tego typu uslugi. Kazdy przeciez chce wyjsc jak najlepiej na zdjeciu i woli zaplacic komus z doswiadczeniem niz samemu kombinowac. Duzo potrzeba by wstepnie na start? Mowie tutaj o zakupie sprzetu oraz przejsciu odpowiednich kwalifikacji. Druga sprawa to gdzie dokonac zakupu potrzebnych akcesoriow. Duzy wybor udalo mi sie znalezc na stronie Fripers - https://fripers.pl/c/statywy/ Korzystaliscie moze z rozwiazan jakie proponuja? Z gory dzieki za pomoc.


Ostatnio edytowano 2017-11-21, 19:43 przez samba_mamba, łącznie edytowano 1 raz
proszę nie spamować forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fotografia Ślubna - CAŁY KRAJ
PostNapisane: 2018-01-31, 09:32 
Ja wiem, że fotograf jest ważny, ale bardzo ważna też jest sala, ja wybierałam dosyć długo salę, w końcu wybrałam Venge w Łodzi, bardzo fajna jest, Szczególnie na wesele tak gdzieś do 100 osób.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Fotografia Ślubna - CAŁY KRAJ
PostNapisane: 2018-05-27, 13:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Warto sprawdzić tę parę czarodziei :) www.notofotostudio.com. Doskonały reportaż z naszego ślubu. Jest ich dwójka więc mogą pozwolić sobie na ciekawsze ujęcia i większą swobodę. W kościele niezauważalni a na imprezie złapali wszystkie momenty tak jak sobie wymarzyliśmy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO