dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie w podróż poślubną?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-11-14, 20:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-09, 17:55
Posty:33
Podróż poślubna powinna być tam, gdzie wybiorą Młodzi.. powinni chcieć spedzić ten czas w miejscu gdzie oboje bedą się świetnie bawić,no i oczywiście razem. Dlatego też troche to może być uzaleznione od zainteresowań, hobby itd... Osobiście chciałabym wyjechać gdzieś do ciepłych krajów,ale wiem,ze moj narzeczony byłby średnio zadowolony,dlatego też kompromisem byłyby pewnie góry..gdziekolwiek, a najlepiej w Kanadzie:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie w podróż poślubną?
PostNapisane: 2011-07-11, 08:43 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
Uważam ,że podróż powinna być miejscem , gdzie młodzi zawsze marzyli , żeby pojechać, powinno to być miejsce gdzie dalej będą mogli celebrować swoja decyzję. Myślę , że każda para ma takie miejsce gdzie chciałaby pojechać


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie w podróż poślubną?
PostNapisane: 2011-08-08, 12:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-29, 10:04
Posty:35
To prawda, ważne jest by była to podróż która pomoże im rozpocząć pełne przygód życie we dwoje w związku małżeńskim. Według mnie to nie musi być jakąś super droga czy daleka podróż. Taki poślubny wypad można też całkiem interesująco zorganizować w Polsce. Na przykład można wyjechać na Pojezierze Brodnickie. Niesamowicie malownicze miejsce. Tam w tym hotelu Głęboczek jest wiele rzeczy, które pomagają uatrakcyjnić taki wypad. z tego co wiem to mają tam winoterapię, myślę, że to idealna kąpiel dla Młodej Pary ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie w podróż poślubną?
PostNapisane: 2011-08-10, 11:42 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
no pewnie jeśli młodzi chcą jechać gdzieś do Polski i do spa to ja wiem, że dobre warunki panują w primavera spa nad morzem w jastrzębiej Górze także miejsce dobre na spędzenie tego typu wypoczynku i sam hotel zapewnia jakieś tam atrakcje, masaż czekolada we dwoje także też fajnie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie w podróż poślubną?
PostNapisane: 2011-09-05, 18:00 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-05, 17:54
Posty:13
Jeśli tylko pozwalają Wam na to środki - Tajlandia! Warto zrezygnować z drogich hoteli allinclusive, a zamiast tego wynająć (dużo taniej) mały domek w pobliżu plaży. Koszt to kilkaset dolarów za miesiąc, więc grosze w porównaniu do cen hosteli z ofert biur podróży.

_________________
Czekoladowa fontanna na Twoim weselu!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie w podróż poślubną?
PostNapisane: 2011-10-12, 19:55 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
Wspomniałam już w wątku prezentowym, ale dodam też tutaj, fajna tańsza opcja: http://www.unityline.pl/oferta/oferta_d ... nowozencow

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie w podróż poślubną?
PostNapisane: 2011-10-23, 19:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-12, 14:29
Posty:30
Podróż ślubna powinna być czasem wyjątkowym, w którym nic nie istnieje dla młodej pary poza ich uczuciem ;P, tak się przynajmniej mówi, jednak warto przy okazji także coś zobaczyć, ja osobiście wybrałabym jakieś cieplutkie morze i plaże, najchętniej z allinclusive.com.pl...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie w podróż poślubną?
PostNapisane: 2011-10-25, 19:50 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-24, 17:56
Posty:6
moje marzenie to Indie:) no ale kiedyś je spełnię!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie w podróż poślubną?
PostNapisane: 2011-10-25, 20:35 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-10-27, 11:34
Posty:19
My z moim mezem bylismy w podrozy poslubnej w Chorwacji z Funclubem. Było tanio - co dla nas niezmiernie liczylo sie po dosc kosztownym weselu, a poza tym Chorwacja jest niesamowita, magiczna. Nie zawahałabym sie ani chwili zeby tam wrocic ponownie. Tym co nie maja pomyslu gdzie jechac - polecam, romantyczny, piekny zakatek na ziemii.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie w podróż poślubną?
PostNapisane: 2011-10-26, 16:36 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-11, 17:05
Posty:73
Lokalizacja: Warszawa
Ja chciałabym się wybrać an safari, ale na razie z powodów finansowych odłożyliśmy wszelkie podróże :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO