dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Kraków- sala??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-22, 13:56 
Tak w skrócie. Planujemy wesele powoli i pierwsza rzecz, którą chcemy się zając to sala. Na pewno chcemy Kraków i wesele na jakieś 250 osób. Co polecacie i dlaczego? :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kraków- sala??
PostNapisane: 2017-05-22, 14:41 
W Krakowie macie ogromny wybór. Ja ci polecam Best Western Premier bo po pierwsze sala jest duża- spokojnie zmieści tyle osób. Po drugie sala jest bejeczna :))) Po trzecie,mają bardzo dobrą kuchnie i smaczne dania. Byłam tam kiedyś na weselu siostry i same miłe wspomnienia :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kraków- sala??
PostNapisane: 2017-05-26, 16:04 
A ja byłam ostatnio na weselu u znajomych w krakowie w best western efekt express. Mają tam bardzo ładną i dużą salę, a jedzenie było naprawdę smaczne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kraków- sala??
PostNapisane: 2017-05-29, 18:20 
Generalnie to jedne z najbardziej popularnych sal w Krakowie. Best western premier to klasa sama w sobie wiem bo tam byłam raz w roli świadka. Wszystko idealnie zorganizowane, okrągłe stoliki jak z filmów :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kraków- sala??
PostNapisane: 2017-06-05, 12:49 
Best western premier to sala z serii " robisz wesele i o nic się nie martwisz" Tam jest wszystko zapięte na ostatni guzik, świetna organizacja itp. więc warto poczekać ten okres aż będzie wolny termin tam :) Moim zdaniem top sala w KRK.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kraków- sala??
PostNapisane: 2017-06-08, 10:21 
ja rezerwowałam sobie termin w hotelu best western efekt express. Bardzo nam sie spodobała ta sala, dlatego czekalismy na wolny termin. Wszystko wypadło świetnie. Sala była piękna, jedzenie dobre, a przyjęcie jak najbardziej udane.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kraków- sala??
PostNapisane: 2017-06-13, 15:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-08, 12:15
Posty:39
Jeśli ktoś szukałby sali na bardziej kameralne wesele, piękny wystrój ma restauracja Gąska na Podgórzu. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia na ich stronie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kraków- sala??
PostNapisane: 2017-06-24, 11:41 
Bardzo fajna sala jest w hotelu best western efekt express. Duża, przestronna, ładnie przystrojona. Można zrobić tam duże wesele, nawet na 250 gości.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kraków- sala??
PostNapisane: 2017-07-10, 11:25 
Duża sala jest także w hotelu best western efekt express. Byłam tam na weselu u znajomej i bardzo mi sie tam spodobało.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO