dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

kwiaty na ślub
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-13, 21:20 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
Idę na ślub przyjaciółki, chciałabym dać jej piękny bukiet, jakie kwiaty sprawiają największą przyjemność, które nadają się najlepiej na takie ceremonie? Może pomożecie wybrać mi jakąś ładną kompozycję? Czy można znaleźć w necie jakieś fajne propozycje butików florystycznych?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kwiaty na ślub
PostNapisane: 2015-04-14, 15:43 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-12, 12:47
Posty:49
może ze słoneczników?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kwiaty na ślub
PostNapisane: 2015-04-14, 20:32 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
A to ma być bukiet panny młodej czy po prostu prezent? Może wypytaj ją co lubi :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kwiaty na ślub
PostNapisane: 2015-04-19, 17:12 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
Mój brat podczas swojego ślubu korzystał z oferty butiku florystycznego - http://www.amarantkwiaty.pl./ . Kościół i sama sala weselna wyglądały przepięknie :) widziałam,że robią też przepiękne kompozycje kwiatowe. Może zerknij na stronę? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kwiaty na ślub
PostNapisane: 2015-05-14, 21:50 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
cudeńka :) mogłabym jeszcze raz brać ślub ;)
http://amarantkwiaty.pl/wp-content/uploads/2015/05/%C5%9Blub_agnieszki_i_wac%C5%82awa_bukiet_panny_m%C5%82odej.jpg
piękny bukiet :)

http://amarantkwiaty.pl/wp-content/uploads/2015/05/%C5%9Blub_agnieszki_i_wac%C5%82awa_wisz%C4%85ce_kwiaty.jpg
genialny pomysł :D

(wybaczcie, zdjęcia sa za duże i nie chcą się pokazać)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kwiaty na ślub
PostNapisane: 2015-05-17, 16:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2014-05-27, 21:32
Posty:85
BlueberryDream napisał(a):
Mój brat podczas swojego ślubu korzystał z oferty butiku florystycznego - http://www.amarantkwiaty.pl./ . Kościół i sama sala weselna wyglądały przepięknie :) widziałam,że robią też przepiękne kompozycje kwiatowe. Może zerknij na stronę? :)



W ramach prezentu ślubnego dla jednej z moich koleżanek zamówiłam jej właśnie bukiet ślubny. Fajnie podeszli do tematu. Opowiedziałam po krótce jaki temat przewodni ślubu i do tego kolorystycznie dobrali sezonowe kwiaty (akurat był to środek wiosny). Pomysł był kreatywny, wykonanie 100% profesjonalne i kwiaty świetnie przetrwały całą uroczystość.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kwiaty na ślub
PostNapisane: 2015-05-17, 17:02 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
Hejka, temat fajny, nie powiem bo ogólnie ślub to piękna uroczystość, tym bardziej kwiaty muszą być super. Kiedyś oglądałam taki program o trudnych sprawach. Tam występowała taka para, nie pamiętam już jak to było, ale chodziło że ten chłopak to bandzior a ona jest w nim ślepo zakochana. Gdy z powodu pobicia ta dziewczyna trafia do szpitala ,on przynosi bukiecik, tam mówią że zakaz to on że sztuczne i schowa do walizki pacjentki. Nie wiem jak Was, ale mnie to rozbawiło,


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kwiaty na ślub
PostNapisane: 2015-05-17, 20:24 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
Dalida zatem cieszę się, że mogam pomóc. Są naprawde profesjonalni :) Fajne jest w nich tez to, że spotykają się z klientami na bezpłatne konsultacje. N aktórych omawiają wszystko szczegółowo. Jak kiedyś będę planowała ślub i wesele to oni sa na pierwszym miejscu :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kwiaty na ślub
PostNapisane: 2015-05-21, 21:52 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
Ciekawe te wszystkie bukiety. Pytałam przyjaciółkę o kwiaty i prosiła o magnolie, to jej ulubione. Zupełnie nie wiem jaki ten bukiet ma być. A w tym butiku, o którym piszecie zrobiliby coś takiego? Gdzie można odebrać kwiaty?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kwiaty na ślub
PostNapisane: 2015-05-25, 09:35 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2014-05-27, 21:32
Posty:85
Salon mają pod Warszawą, w Grodzisku Mazowieckim. Tylko chciałam zwrócić Waszą uwagę na to, żeby z pewnym wyprzedzeniem składać zamówinia. Mają spore obłożenie zwłaszcza teraz w sezonie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO