dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Organizacja wieczoru panieńskiego
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-03-12, 13:04 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-02-24, 15:37
Posty:14
Za kilka miesięcy moja najlepsza przyjaciółka wychodzi za mąż. Chcę jej zorganizować naprawdę niezapomniany wieczór panieński. stalony mamy tylko termin i wstępną listę osób. Cała reszta jeszcze przede mną.
Myśłałam, żeby na początku sie spotkać u mnie w mieszkaniu, cos zjeść wypić itp. Chciałabym jeszcze zorganizowac jakieś konkursy (myślę, że ułatwi to poznanie się, bo nie wszystkie dziewczyny miałay kontakt ze soba wcześniej). Później wybierzemy sie do lokalu. Myśałam, żeby do lokalu pojechać specjalnie wynajetym tramwajem (wiem, że mozna wynając w tym celu zabytkowy tramwaj, na pewno będzie bardziej oryginalnie niz limuzyną ;) ).
Zastanawiałam się również nad przygotowaniem pamiątkowej koszulki dla każdej z dziewczyn. Znalazłam już stronę gdzie można zamówić koszulki z dowolnym tekstem (http://spam). Nie wiem tylko jeszcze dokładnie co na nich umieścić (podpowiedzi mile widziane).
Generalnie proszę o rady odnośnie organizacji wieczoru. Co Wy najlepiej wspominacie ze swojego panieńskiego? A co było głupie i nie polecacie? A i co z tymi koszulkami, myślicie, że to dobry pomysł? ewntualnie jaki kolor wybrac i tekst?
Wszelkie wskazówki mile widziane.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Organizacja wieczoru panieńskiego
PostNapisane: 2014-03-12, 20:46 
jakby było trzeba dac namiar na taniego, dobrego striptizera to ja mogę dac. Znam, utrzymuje z takowym bliski kontakt.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Organizacja wieczoru panieńskiego
PostNapisane: 2014-03-13, 11:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-02-24, 15:37
Posty:14
Gość napisał(a):
jakby było trzeba dac namiar na taniego, dobrego striptizera to ja mogę dac. Znam, utrzymuje z takowym bliski kontakt.

Znam na tyle dobrze moja przyjaciółkę, że wiem, że nie byłaby tym pomysłem zachwycona. Ale dzięki za chęci ;).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Organizacja wieczoru panieńskiego
PostNapisane: 2014-03-16, 13:43 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Co do koszulek to jest w sieci całe mnóstwo firm robiących takie z nadrukiem. Jeśli wkleisz nam kilka wzorów, na pewno doradzimy Ci co wybrać. Osobiście najfajniej wspominam wieczór panieński na promie i w rytmach Abby. W życiu się tak świetnie nie bawiłam, a i koleżanka była zachwycona i wspomina tę imprezę po dziś dzień. Jeśli taka opcja wchodzi w grę, to polecam uwadze Unity Line, z którymi sama pływam często i chętnie.

Fajnym pomysłem jest też zorganizowanie spaceru z mapą, gdzie w każdym punkcie na niej czeka kolejna koleżanka z kolejną niespodzianką, a ostatni punkt to miejsce imprezy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Organizacja wieczoru panieńskiego
PostNapisane: 2014-03-16, 18:47 
lepiej żeby to nie był jakiś ekstra wieczór, bo jeszcze panna się rozmyśli, bo uzna że lepiej jej na wolności;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Organizacja wieczoru panieńskiego
PostNapisane: 2014-03-17, 11:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-02-24, 15:37
Posty:14
samba_mamba napisał(a):

Fajnym pomysłem jest też zorganizowanie spaceru z mapą, gdzie w każdym punkcie na niej czeka kolejna koleżanka z kolejną niespodzianką, a ostatni punkt to miejsce imprezy :)


Brzmi ciekawie. Można zorganizować w drodze do klubu, w którym będziemy ostatecznie sie bawić :). Dzięki!

A co do koszulek to poprsiłam druga kolezanke o pomoc i razem na razie pracujemy nad wzorem/pomysłem. Raczej cos prostego, ale tak żeby było estetycznie (żeby nie wyglądało zbyt kiczowacie).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Organizacja wieczoru panieńskiego
PostNapisane: 2014-03-20, 21:37 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
mój panieński odbył się w naszym ulubionym klubie, muzyka z lat 70-80 i było świetnie :lol:
a na promie to byłam akurat na kawalerskim ;) i to na dodatek pewnego znanego pana ;) też było fajnie :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Organizacja wieczoru panieńskiego
PostNapisane: 2014-04-14, 15:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-11, 11:42
Posty:20
Jako dodatek można też dorzucić jej Orbit w personalizowanym opakowaniu z waszymi zdjęciami z imprez czy wypadów. Na jedz-pij-żuj możesz takie opakowanie sama zaprojektować :) Prezent oryginalny i niecodzienny ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Organizacja wieczoru panieńskiego
PostNapisane: 2014-04-14, 20:16 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Do grizlia-_> A gdzie można takie zamówić?? Fajne i nie słyszałam.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Organizacja wieczoru panieńskiego
PostNapisane: 2014-04-19, 19:19 
tak gumy do żucia z ciekawym zdjęciem przyszłej zony i inne dodatki są wskazane


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO