dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: pierścionki zaręczynowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-02-11, 11:59 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
Fajnyktoś napisał(a):
Pierścionek zaręcznowy -srebrne obrączka? Ja rozumie oszczędność -chwali się, ale bez przeady... Coś takiego jest warte 4 zł, jak mozna w ten sposób wyznać miłośc i chęc spędzenia z kobietą zycia?
Koniecznie złoty i choć z malutkim diamentem. A ceny nie są tak wysokie jak mi się jeszcze niedawno wydawało - sprawdzalaś? Mozna za 1,5-2 tys już kupić bardzo przyzwoity.


Srebrna obrączka za 4 zł? :D A gdzie takie widziałeś, bo z tego, co wiem, to srebro jest w cenie ;-)) Nawet pierścionki z wyprzedaży kosztują ok. 100 zł, i mówię tu o prostych wzorach, chodzi mi np. o pierścionki Jelena Berzowski Niby mają kamienie, ale nie są to brylanty, tylko cyrkonie i nawet przy najskromniejszych wzorach cena nie schodzi poniżej 119 zł :P

Ja akurat rozumiem, że nie każda kobieta chce mieć drogi pierścionek, gdybym ja dostała srebrny i z cyrkonią, to bym się wcale nie obraziła. Choć z drugiej strony miło jest wiedzieć, że ukochany tak się wykosztował, by poprosić mnie o rękę ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pierścionki zaręczynowe
PostNapisane: 2013-02-13, 02:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-02-08, 04:37
Posty:22
Fajnyktoś napisał(a):
Pierścionek zaręcznowy -srebrne obrączka? Ja rozumie oszczędność -chwali się, ale bez przeady... Coś takiego jest warte 4 zł, jak mozna w ten sposób wyznać miłośc i chęc spędzenia z kobietą zycia?
Koniecznie złoty i choć z malutkim diamentem. A ceny nie są tak wysokie jak mi się jeszcze niedawno wydawało - sprawdzalaś? Mozna za 1,5-2 tys już kupić bardzo przyzwoity.



Srebrna obrączka - bo lubię srebro, noszę tylko srebro + bo właśnie nie jest drogie.
Absolutnie żadne dodatki, bo nie lubię, noszę/nosiłam praktycznie wyłącznie gładkie, zwykłe obrączkowe.
"Już za 1,5-2 tys" - nie wyobrażam sobie nawet za więcej niż 300zł. Zresztą, zostałam właśnie zabita informacją o cenach pierścionków zaręczynowych :)
Nie chcę, żeby partner okazywał mi miłość, próbując mnie "kupić".
Swoją drogą, udzielam się charytatywnie i zabiłyby mnie wyrzuty sumienia, że można niepotrzebnie wydać tyle kasy. Wyobrażałam sobie, że 800zł to jest niesamowicie dużo, ale nie sądziłam, że można wyrzucić tysiące...

Przepraszam, jestem w totalnym szoku.

I tak, jak wyżej - srebro nie jest takie tanie. Jak tak przejrzałam, to do 300 da się znaleźć naprawdę fajne pierścionki. Co prawda z cyrkoniami, ale gdyby poszukać, to pewnie byłyby i bez.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pierścionki zaręczynowe
PostNapisane: 2013-02-13, 12:14 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
Mnie też nie kręci kwota za pierścionek zaręczynowwy - ma być ładny, skromny i tylko dla mnie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pierścionki zaręczynowe
PostNapisane: 2013-02-19, 13:07 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
Bo kobiety dzielą się na dwie grupy: jedna grupa to te, które zaręczyny traktują jako ukoronowanie związku, wyraz miłości i przywiązania i szalenie romantyczne i ważne wydarzenie. W tej grupie nieistotne jest, z czego wykonany jest pierścionek, ani nawet jak wygląda, tylko kto go dał i dlaczego to zrobił. Druga grupa to kobiety ceniące sobie luksus, wygody, takie księżniczki, które lubią być rozpieszczane i one będą święcie oburzone, kiedy dostaną pierścionek o niższej wartości niż kilka tysięcy zł. Ta różnica jest odczuwalna także w dalszych przygotowaniach do ślubu. Pierwsza grupa to kobiety, którym nie przeszkadza, że będą mieć używaną suknię ślubną, wesele w średniej klasy sali dla najbliższej rodziny, te drugie muszą mieć najbardziej ekskluzywne przyjęcie w najmodniejszym hotelu w mieście oraz suknię za 8 tys. zł sprowadzaną z Hiszpanii ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pierścionki zaręczynowe
PostNapisane: 2013-04-17, 21:14 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-12-30, 20:05
Posty:69
Fajnyktoś napisał(a):
Koniecznie złoty i choć z malutkim diamentem. A ceny nie są tak wysokie jak mi się jeszcze niedawno wydawało - sprawdzalaś? Mozna za 1,5-2 tys już kupić bardzo przyzwoity.

Nawet sporo taniej,w Aparcie są już od 600 zł - wiem bo sama rozglądałam się za swoim wymarzonym i pilnowałam żeby nie był za drogi :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pierścionki zaręczynowe
PostNapisane: 2013-07-22, 21:11 
Nie ważne jaki pierścionek ważne od kogo:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pierścionki zaręczynowe
PostNapisane: 2013-07-23, 14:29 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
O właśnie, ta ostatnia wypowiedź to kwintesencja problematyki pierścionków zaręczynowych :D Ja moim się nacieszyłam 1,5 roku, a teraz przerzuciłam na drugą rękę i ważniejsza jest obrączka i sam fakt, że jestem mężatką i że żyję z mężczyzną, którego kocham :)) Kto by się zastanawiał, czy nosi pierścionek za 100 czy za 1000 zł? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pierścionki zaręczynowe
PostNapisane: 2013-08-08, 12:16 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-05-28, 22:47
Posty:75
Ja dopiero czekam na pierścionek zaręczynowy. Szczerze mówiąc zadowoliłyby mnie nawet tanie pierścionki. Liczy się gest, a nie to ile kosztują takie pierścionki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pierścionki zaręczynowe
PostNapisane: 2016-06-29, 19:14 
u mnie pierścionek był skromniutki i prosty bo nie przepadam za biżuterią i źle bym się w innym czuła, za to okoliczności zaręczyn były cudowne, morze, plaża to co lubię najbardziej i niczego więcej do szczęścia mi nie było trzeba, a potem spędziliśmy bardzo romantyczny tydzień w http://www.hotel-lubicz.pl/ i teraz też tam planujemy nasze wesele


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pierścionki zaręczynowe
PostNapisane: 2016-07-10, 22:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-07-05, 20:19
Posty:15
Dla mnie białe złoto jest najlepsze :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO