dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: pomysł na prezent weselny?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-07-14, 20:43 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-07-14, 20:39
Posty:1
To może taka tacka? Obrazek znalazłam na comfortable.pl Z tego co wiem, to mozna sobie wygrawerowac dowolny napis :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysł na prezent weselny?
PostNapisane: 2010-09-08, 21:59 
Na wesele ? Świetne prezenty znajdziesz na pogotowieprezentowe.com.pl - wiele propozycji, trzeba przyznać, że ciekawe, a na dodatek wszystko tanie. Sam wiele razy tam szukałem i kilka razy udało się coś znaleźć ;).


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysł na prezent weselny?
PostNapisane: 2010-09-16, 14:06 
ja tez miałem ostatnio problem z kupnem prezentu weselnego, aż w końcu po kilku godzinach szukania w internecie. znalazłem pewną firmę która graweruje statuetki kryształowe. I to było to!
Para młoda była pod wrażeniem :).
http://www.krysztaloweupominki.pl/?126,upominek-krysztalowy-1121a


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: pomysł na prezent weselny?
PostNapisane: 2010-09-17, 09:15 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-09-17, 08:52
Posty:28
jak chcecie coś z jajem to polecam kuferek pełny monet:-) zamiast oklepanej koperty z kasą podarujcie Młodym kuferek wypełniony 0,50gr 1zł, 2zł i 5zł. Kiedyś zrobiłam taki prezent i Młodzi mieli troszkę liczenia i ubaw po pachy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysł na prezent weselny?
PostNapisane: 2010-09-23, 14:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-11-03, 20:08
Posty:24
Ostatnio też dałam kuferek, ale mały. W bilon zamieniłam równowartość ok 50zł, resztę w zawijaczku i w banknotach, a całość w takiej konwencji kuferka ze skarbca. Jestem jednak zdania, ze we współczesnych czasach wesele to taki wydatek, że lepiej młodym dać pieniądze - wydadzą na co będą chcieli. Ale też nie odważyłabym się całej kwoty z koperty zamienić na bilon, bo to już prawie znęcanie się nad nowożeńcami :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysł na prezent weselny?
PostNapisane: 2010-10-03, 15:10 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
Najrozsądniej jest podarować pieniadze, raczej nie w bilonie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysł na prezent weselny?
PostNapisane: 2010-10-18, 12:43 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
pieniądze są dobrym prezentem jak nie zna się zbyt dobrze gustu i preferencji młodej pary, moim zdaniem bardzo fajnym prezentem dla bliskich osób jest elegancka ramka cyfrowa, choćby taka: http://www.wasserman.pl/pl/p/Ramka-cyfr ... zarna/1502 i wgranie tam zdjęć z różnych wspólnych wypadów i wycieczek..moim zdaniem będzie to świetną pamiątką dla młodej pary


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysł na prezent weselny?
PostNapisane: 2010-10-21, 10:00 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 13:13
Posty:46
Ja długo zastanawiałam sie co dać swojej przyjaciółce na ślub i tak oto natrafiłam na stronę wiano.eu tutaj jest bardzo dużo ciekawych propozycji na prezenty :) Ogólnie większość osób daje na sluba koperty z pieniędzmi, rozumiem że jest to praktyczny prezent, ale z drugiej strony bardzo mało romantyczne :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysł na prezent weselny?
PostNapisane: 2010-10-25, 22:10 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
To zależy czy młodzi sie urzadzają, czy juz mają wyposazone mieszkanie, no i co lubią. Moze jakiś obraz, grafikę, jesli mają takowe zainteresowania.

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysł na prezent weselny?
PostNapisane: 2010-11-18, 14:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-29, 10:04
Posty:35
Faktycznie jeśli para młoda dopiero urządza swoje gniazdko to warto sprezentować im coś co przyda się w nowym domu. Ja wiem, że chciałabym dostać ciśnieniowy ekspres do kawy. To jest rzecz na która nie wszyscy mogą sobie pozwolić a z pewnością się przyda. Poza tym teraz to nie jest już jakiś duży wydatek. W Medialuxie widziałam taki sprzęt agd już od ok. 450 zł


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO