dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-16, 14:24 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Ja się na jednym weselu spotkałam z dość oryginalnym pomysłem na prezent ślubny. Jeden z gości kupił Parze Młodej 2 zegarki (damski i męski). No oczywiście to nie były zwykłe zegarki, tylko takie ekskluzywne i bardzo eleganckie. Facet polecał sklep, w którym dokonał zakupu. Poklikałam trochę i znalazłam wreszcie minuta.pl. Sklep ma bardzo duży asortyment, więc i ja kupiłam sobie tam zegarek. Polecam!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 10:54 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Myślicie, że można komuś w prezencie kupić coś na aukcji internetowej. Znalazłam bardzo ciekawy prezent na www.dobij.pl ( nie mogę napisać jaki, bo może panna młoda przeczyta posta). Moja mama twierdzi, ze nie wypada. Czy naprawdę trzeba na prezent wydać dużo kasy gdy mam możliwość nabycia go w konkurencyjnej cenie? Starsi ludzie czasami mają dziwaczne podejśćie do mamony.

[ Dodano: 2009-11-18, 14:08 ]
Miłym prezentem byłyby zegarki-damski i męski. Nie dość że praktyczne ( chociaż podobno szczęśliwi czasu nie liczą) to jeszcze eleganckie i piękne. Ja chciałabym dostać ZV048 Złoty zegarek marki Geneve , widziałam go na diamondscenter. Alu Chraberek czytasz?

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 15:40 
Listy prezentowe są fajne, jeśli młoda para wcześniej nie mieszkała ze sobą. Wystarczy trzy lata wspólnego pożycia i okazuje się, ze w mieszkaniu brakuje miejsca na sprzęty AGD, RTV i pogodne. A zegarki można dawać tylko dalekim znajomym - przesąd mówi, że danie bliskiemu oznacza odliczanie do końca znajomości:/
Mi się podoba pomysł z początku dyskusji - voucher na jakąś imprezę. Jest mnóstwo serwisów, które oferują takie zabawy. Wyjątkowy Prezent wydaje sie byc ok i wybór też mają spoko Wyjątkowy Prezent. Można wybrać pomędzy podarunkami wspólnymi i oddzielnymi dla każdego z młodych. I to nie zabiera miejsca w mieszkaniu, ani nie trzeba tego sprzedawać, jakw przypadku 5 wypasionego miksera:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-21, 15:01 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
te zegarki to faktycznie fajny pomysł..ogólnie na prezent ślubny, moim zdaniem, nie warto kupować niczego z AGD czy RTV potem młoda para ma po dwa żelazka i trzy mikrofale..ale np. komplet pościeli to nie głupi pomysł, ile by tego nie było to zawsze się przyda, a szczególnie kiedy będzie na prawdę stylowa, właśnie mam zamiar kupić przyjaciółce na prezent ślubny taką pościel: http://www.sklep.gianniferrara.pl/Posci ... _p465.html i mam nadzieję, że będzie zadowolona..w sumie sama bym nawet sobie taką kupiła ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-21, 21:54 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
ostatnio byłam na ślubie znajomych, nikt bliski, na weselu nie byłam, więc i na prezent nie miałam zamiaru wydać kupy kasy, bo mnie nie stać na to...
kupiłam taki komplet ręczników w koszu http://www.carmeno.pl/komplet-recznikow-w-koszu-bezowy i w znajomej firmie zrobiłam na nich pamiątkowe napisy, taki prezent jest praktyczny i jest też fajną pamiątką

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 15:54 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Przeważnie ludzie kupują młodej parze sprzęt agd, rtv lub po prostu dają kasę. wychodząc z założenia, że sami najlepiej wybiorą, co potrzebują. Fajnie by było pomyśleć o prezencie, z którym zawsze będziemy kojarzeni( oczywiście mile) nawet parę lat o ślubie. Na przykład noc poślubną w fantastycznych warunkach:) Wystarczy wynająć młodej parze jakiś miły apartament. Ciekawe propozycję znalazłam na Yourplace.pl, mają tam możliwość wizualizacji konkretnych lokum, na bieżąco aktualizowanych. Nie wyda się na to majątku a jakie wspomnienia będą mieli młodzi:)

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 19:53 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
w sumie też niezły pomysł, ale już bardziej kosztowny...
http://www.carmeno.pl/hawajski-masaz-dla-dwojga
myślałam o tym na rocznicę M. i moją, ale może na ślub też się nadaje

_________________
:)


Ostatnio edytowano 2009-11-24, 22:18 przez DorotaK, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-24, 11:51 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Myślę, że kupno luksusowej pościeli, jak ktoś pisał już wyżej, dla młodej pary w prezencie ślubnym to dobry pomysł. Sądzę, że mało kto sam z siebie by wydał 300 czy więcej złotych na jedwabną pościel dla siebie, bo zawsze są jakieś pilniejsze wydatki w domu (np. kupno mebli czy sprzętu agd do kuchni bez którego ciężko funkcjonować). A sypialnia to taka nasza enklawa i oaza spokoju, w której zapominamy o problemach i powinniśmy odpocząć więc fajna pościel na pewno jest dobrym pomysłem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-25, 19:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-11-17, 13:49
Posty:21
Miewam problemy z kupnem prezentów :P Problem zaczyna się wtedy, kiedy trzeba wybrać coś konkretnego dla konkretnej osoby. Wiadomo, musi to być coś, to odpowiada tej osobie, sprawi jej przyjemność. Zazwyczaj są to rzeczy drogie. Jest taka strona , na której można kupić bardzo fajne prezenty za niewielkie pieniądze. Wystarczy trochę sprytu. polecam - wypróbowane!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-27, 11:16 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 18:22
Posty:4
Ja, wychodząc z założenia, że Młodym przydałoby się coś, czego sami by sobie nie kupili postanowiłam zainwestować w kilka przydatnych "drobiazgów" kuchennych :) Z pomocą przyszła mi stronka, z której linki już Wam pokazywałam. I tak oto zakupiłam:
http://www.stylowazastawa.pl/produkt/12 ... A_1_l.html
http://www.stylowazastawa.pl/produkt/90 ... 02_CR.html
http://www.stylowazastawa.pl/produkt/11 ... YA_1l.html
http://www.stylowazastawa.pl/produkt/90 ... M_03L.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO