dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Prezent na ślub
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-06-03, 18:34 
Czy biżuteria jest dobrym pomysłem na ślub? Czy lepiej dać pieniążki niech młodzi sami kupią co chcą?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent na ślub
PostNapisane: 2013-06-08, 21:15 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-06-08, 20:58
Posty:5
Witam,
Ja właśnie mam w sobotę ślub koleżanki i dajemy pieniądze. Z biżuterią to trochę ryzykownie, można nie trafić w czyjś gust. Ja bardzo się cieszyłam jak dostawaliśmy zamiast prezentów pieniądze, było na urządzenie mieszkania.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na ślub
PostNapisane: 2013-06-20, 12:01 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-09-29, 22:14
Posty:62
Pieniądze są najlepsze, a jak koniecznie chcesz dawać biżuterię to lepsze są bony jubilerskie, Apart ma takie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na ślub
PostNapisane: 2013-06-24, 15:13 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2013-06-18, 12:18
Posty:20
Moim zdaniem, najlepsze są pieniądze. Jak się dużo uzbiera, to można je przeznaczyć na remont mieszkania, wycieczkę, cokolwiek innego, co Młodym odpowiada. A zamiast kwiatów - alkohol - wino, likiery, wódka, co tam Młodzi lubią :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na ślub
PostNapisane: 2013-06-25, 15:29 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-01-31, 09:53
Posty:83
Biżuteria? Dla Pary Młodej? Dla niej i NIEGO?!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na ślub
PostNapisane: 2013-06-26, 16:01 
Też moim zdaniem dość dziwny pomysł... Byłam kiedyś na ślubie gdzie państwo młodzi zażyczyli sobie po prostu butelkę wina jako prezent od gości (była taka informacja na weselu). Niedługo mam ślub przyjaciółki (dodatkowo przyszły mąż to kumpel z czasów liceum mojego faceta haha) i szukałam właśnie pomysłów na jakiś fajny prezent, żeby się jeszcze złożyć z kimś i trafiłam na tekst dziewczyny akurat o wieczorze panieńskim... No i wymyśliłam, że zafundujemy im weekend w SPA ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent na ślub
PostNapisane: 2013-06-27, 11:02 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
Też uważam, że to dziwny pomysł, jakiś prezent można dać (jeśli zna się potrzeby i gusta młodzych), ale żeby tak biżuterię...?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na ślub
PostNapisane: 2013-07-22, 21:07 
My jako dodatek do koperty dostaliśmy taką statuetkę od chrzestnych: http://www.crystalcity.pl/produkt/piekn ... e_serca_3d Statuetka stoi w głównym miejscu w naszym domu:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent na ślub
PostNapisane: 2013-07-23, 09:04 
Monia C napisał(a):
My jako dodatek do koperty dostaliśmy taką statuetkę od chrzestnych: http://www.crystalcity.pl/produkt/piekn ... e_serca_3d Statuetka stoi w głównym miejscu w naszym domu:)

a wiesz że się z tym już spotkałam:) Kuzynka dostała taką statuetkę na swój ślub od babci. Biedna popłakała się jak czytała wierszyk:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent na ślub
PostNapisane: 2013-08-05, 14:41 
Biżuteria bardzo dziwny pomysł:) Już lepsze są te [ur=http://www.crystalcity.pl/produkt/pamiatka_slubu_golabki_milosci_3d]statuetk[/url]i:) Szczególnie jak się dostanie od bliskich osób.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO