dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Przygotowania do ślubu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-05-12, 10:10 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-05-12, 09:19
Posty:6
Witam was wszystkie!
Jestem ciekawa jak idą przygotowania do ślubu wszystkich Młodych Panien na rok 2010? Ja też mam ślub w tym czasie i chciałabym porównać jak idą przygotowania.
Ja mam już/dopiero :-D :
1. termin
2. salę
3. fotografa
4. własną stronkę ślubna, która ułatwia przepływ informacji Para Młoda-goście :-P jesli chcecie zerknąć to zapraszam na www.galeria-wesele.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-27, 14:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 16:21
Posty:17
Witam!:) Również jestem panną młodą rocznik 2010:) Do ślubu i wesela jeszcze daleko ale co do wymienionych przez ciebie punktów 1-3 czyli termin, sala, fotograf, to poczyniliśmy już z moim narzeczonym kroki w tę stronę:) Na razie jestem uczestniczką różnego rodzaju wesel i często pokazuję się na nich z aparatem. Teraz jest czas kiedy wielu znajomych zdecydowało się na ten krok. Biorę nawet udział w konkursie fotografii ślubnej i weselnej na superfoto.pl:) Mam nadzieję, że zdjęcia które zrobi nam nasz fotograf będą wspaniałe i będą stanowić piękną pamiątkę na długie lata:)
Swojej stronki jeszcze nie posiadam:) Pozdrawiam:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-25, 11:40 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-08-25, 11:38
Posty:1
Mianowicie mam ślub za równy rok i zdążyłam przygotować:
1, salę, bo do niej dopasowywałam datę ślubu
2, fotografa...
3, dj'a
4, no i stronę ślubną, na którą zapraszam http://www.joanna_wysocka-grzegorz_sitk ... wesele.pl/

Nie wiem tylko na ile przed ślubem zająć się kupnem sukni

_________________
STRONY ŚLUBNE!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-25, 17:07 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
rosada, jeśli nie planujecie dzidziusia, i nie masz problemów z wahaniami wagi to możesz nawet teraz :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 15:13 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Przygotowania nie idą lecz pełzną! Zaczyna się nerwówka. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, ze przygotowania do ślubu są takie pracochłonne, męczące i....nudne.

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przygotowania do ślubu
PostNapisane: 2010-07-19, 20:07 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-06-09, 17:35
Posty:47
o rany jak czytam to co napisałyście to mi się przypomina to, jak moja sistra wychodziła za mąż. Mnóstwo załatwień i nerwów z tym związanych. Zamiast się cieszyć tym nadchodzącym dniem to tylko ciągły stres. A to żadna przyjemność.
Wicie tak sobie pomyślałam, że fajnie mają w stanach, czy Anglii, bo u nich bardzo popularne jest zatrudnianie konsultantów ślubnych i wszystkie załatwienia spadają na niego;)
a tak przy okazji to czy wiecie może, czy w naszym pięknym kraju istnieją firmy, które zajmują się organizacją ślubów ??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przygotowania do ślubu
PostNapisane: 2010-07-21, 10:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
No tam mają fajnie, ale to wcale nie oznacza, że my gorsi jesteśmy, też mamy w Polsce dobrych konsultantów ślubnych, którzy w takich państwach jak Wielka Brytania np. poszukują inspiracji do organizowania oryginalnych i niezapomnianych imprez weselnych. Z tego co wiem, to całkiem niezłe dokonania w branży ślubnej, właśnie jeżeli chodzi o wedding planning ma Gustowne Wesele. Tacy profesjonalni konsultanci mogą naprawdę pomóc w organizowaniu ślubu i wesela, Państwo Młodzi będą mieli na pewno mniej roboty, jak z takich usług skorzystają. Moim zdaniem, to bardzo dobry pomysł.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przygotowania do ślubu
PostNapisane: 2010-07-23, 20:49 
Mam to już za sobą,teraz przejrzałam na oczy,że marzenia o najwspanialszej imprezie w życiu to trochę głupota.Wesele ponad 100 osób z poprawinami,koszty na dzisiejsze czasy olbrzymie,pojedli popili,poskokali -zdjęć setki,3 płyty nagrane i nadeszła szara rzeczywistość po tych uciechach.Zaczynam się martwić,gdy czytam,że co trzecie małżeństwo się rozstaje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przygotowania do ślubu
PostNapisane: 2010-07-23, 21:44 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Właśnie mnie to wkurza, kiedy młodzi próbują zorganizować nie wiadomo jakie to kosztowne przyjęcie, biorąc kredyty, zapożyczając się u rodziny, itp. itd. Zamiast tego, mogliby zainwestować kaskę we wspólny start życiowy, na mieszkanie np. + to, co uzbierają z kopert.
Wesele minie, zostaną wspomnienia, fotografie itd. I nie zawsze się to wróci w prezentach od gości. Bo różnie to bywa.
A z tym rozstaniem nie zawsze tak musi być. Jeśli się zdążyli poznać i mają ze sobą wiele wspólnego i każdego dnia jedno o drugie będzie się starało, a nie tylko przed ślubem, to są w stanie przeżyć ze sobą wiele wspólnych szczęśliwych lat.

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przygotowania do ślubu
PostNapisane: 2010-08-13, 22:50 
O tych rozstaniach lepiej na tej stronie nie pisać,bo to pogarsza nastrój przygotowywań,ale trzeba przypomnieć,że tylko połowa kosztów się zwraca,chyba gdy mamy gości nadzianych jest wówczas inaczej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO