dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

suknia ślubna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-03-25, 13:48 
jakie były Wasze suknie ślubne? podoba mi się bardzo syreni kształt ale nie mam pojęcia jak się w tym ruszać, któraś z Was się na taką zdecydowala? musiałyście się potem przebrać na wesele żeby tańczyć?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: suknia ślubna
PostNapisane: 2016-03-28, 11:25 
ja taką miała i powiem Ci że przebawiłam się w niej spokojnie całe wesele, wiem, że one wyglądają dość sztywno ale jak jest dobrze uszyta tu ruch jest jak najbardziej możliwy i swobodny :) kupowałam sobie w jennifer-vaiano, nie kosztowała majątku wcale więc zerknij sobie najlepiej na stronę najpierw i zobaczysz że jak potem przymierzysz to będziesz się swobodnie czuć


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: suknia ślubna
PostNapisane: 2016-04-06, 12:50 
ja też kupowałam w Jennifer Vaiano, tam czekała na mnie ta jedyna, wymarzona :) od razu jak ją zobaczyłam to wiedziałam ze to ta najmojsza :D musiałam ją natychmiast przymierzyć, nawet moja siostra się smiała ze ona kupowałą suknie przez kilka miesiecy a ja od razu weszłam bach bach :D i moja! :crush: :crush:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: suknia ślubna
PostNapisane: 2016-05-13, 13:02 
bardzo ładne te Wasze sukienki i muszę się jennifer-vaiano bliżej przyjrzeć zdecydowanie bo przymierzyłam już jakieś stosy sukienek i żadna mi się ostatecznie nie podoba, a to odstaje, a to za długa, za krótka, za biała :D wiecie jak to jest masakra jakaś, jak lubię po sklepach chodzić to od kiedy sukni szukam to jakaś męczarnia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: suknia ślubna
PostNapisane: 2016-05-26, 16:33 
no to jak do tej pory nic nie utrafiłaś to jestem pewna, że w jennifer-vaiano trafisz na tę jedyną bo nieziemskie mają te sukienki


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: suknia ślubna
PostNapisane: 2016-10-10, 22:33 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
Ja miałam syrenkę ale tylko do kościoła, potem przebrałam na krótką ;) byłą wygodna ale ja uwielbiam tańczyć i zamierzałam bawić się do białego rana więc uznałąm że najwygodniej będzie mi w krotkiej ;) znalazłam idealną w salonie Exclusive w Tczewie, jest to outlet, mają super ceny ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: suknia ślubna
PostNapisane: 2016-10-16, 12:53 
suknia ślubna to zdecydowanie najważniejszy wybór jaki w trakcie przygotowań ślubnych trzeba podjąć, przynajmniej dla mnie, ja swoją wymarzoną zalazłam w salonie ślubnym Bianka co myślę było też dużą zasługą obsługi która nie tylko super znała dostępny asortyment ale też orientowała się co do jakiej figury będzie odpowiednie, postawiłam na igar michelle http://salonslubnybianka.pl/kolekcje/igar/igar-2016/ i czułam się bajecznie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: suknia ślubna
PostNapisane: 2021-04-25, 15:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-04-25, 14:29
Posty:16
Ja miałam suknię ze sklepu velpa, długa, biała taka wieczorowa. Bardzo mi się spodobała.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO