dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Welon
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-10-29, 17:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-19, 09:38
Posty:32
Welon jest uzupełnieniem każdej sukni ślubnej. Wiele kobiet marzy, żeby w dzień ślubu go założyć, inne rezygnują uważając, że jest zbędny. Wybierając ślubny strój warto poznać wszystkie zalety welonu.

A zalety te są bardzo liczne. Welon wysmukla, nadaje efekt mgiełki i lekkości, stanowi piękną oprawę sylwetki. Rodzajów i fasonów welonów jest, tak jak sukien ślubnych, bardzo dużo. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Używane suknie ślubne są najczęściej sprzedawane wraz z welonem. Welon musi być idealnie dopasowany do sukienki, jej charakteru. Haftowany?
Ozdobiony kryształkami?
Laminowany?

Cały artykuł na stronie: http://sekreturody.blogspot.com/2011/10/wybieramy-welon.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Welon
PostNapisane: 2011-10-31, 17:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-31, 16:07
Posty:20
Lokalizacja: Opolskie
Myśle że najprostrzy to zarazem najlepszy,fajnie jak jest do ramion oczywiscie to jest moje subiektywne odczucie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Welon
PostNapisane: 2012-03-28, 10:33 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-22, 18:53
Posty:187
Najpiękniejszy welon jest według mnie długi i zwiewny. Minimum dwa metry, z lekkiego materiału, z powodzeniem może zastapić treen. Teraz można kupić także dwuwearstwoy welon, gdzie po uroczystości kościelnej wypina się dłuższą warstwę i zostaje się z krótszą.

_________________
sklep godny polecenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Welon
PostNapisane: 2012-04-11, 12:33 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-08, 11:41
Posty:43
Lokalizacja: Swarzędz
No welon to klasyka, i jednak później na weselu trochę zabawy też może z welonem być :).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Welon
PostNapisane: 2012-08-02, 16:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-07-23, 11:26
Posty:22
Ja myślałam zawsze, że do ślubu pójdę w krótkim welonie. Jednak dwa miesiące temu byłam na ślubie kuzynki i ona miała bardzo długi welon. Gdy to zobaczyłam, już jej współczułam, że na własnym weselu nie będzie mogła się za bardzo bawić. Jednak po przyjeździe na salę weselną odpięła dłuższą część i mogła swobodnie szaleć do rana. Od tej pory właśnie myślę o takim rozwiązaniu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Welon
PostNapisane: 2012-08-23, 16:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 16:17
Posty:2
Mój welon miał 2 metry długości ;) Moja siostra - świadkowa, strasznie się nim przejmowała, ale udało jej się go ułożyć tak, że cały czas pięknie wyglądał. Przy składaniu życzeń zawinęłam go sobie na rękę i nie było problemu. Wesela nie miałam, więc luz. Welon był stylizowany na taki, co moja babcia miała i Natasza Urbańska W "Bitwie Warszawskiej" ;p Cała sukienka zresztą też. Nieskromnie powiem, wyglądałam rewelacyjnie! ;p

_________________
przepisy kulinarne


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Welon
PostNapisane: 2012-09-13, 14:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-07-24, 16:01
Posty:89
mi ostatnio podoba sie cos takiego. Ładnie upiete włosy, do tego wpiety stroik jak na zalaczonym obrazku http://www.favore.pl/304852_dodatki-slu ... ciana.html i od tego odchodzący kawałek tiulowego, welonowego materialu. ale tradycyjne z wiankiem na glowie nie podobaja mi sie za bardzo....troche old skull to jest


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO