dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wesele-tak ale gdzie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-07-14, 22:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
Mój faworyt w Mazowieckim to Zajazd Borowik, zlokalizowany zaraz koło Ostrołęki w miejscowości Łodziska. Byłam na kilkudziesięciu weselach i tam podoba mi się najbardziej. I wygląd i atmosfera, do tego spokojna okolica w sąsiedztwie lasów. Jak nie widzieliście to polecam obejrzeć zdjęcia w internecie, na żywo prezentuje się jeszcze piękniej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2018-07-28, 12:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-01-17, 21:28
Posty:13
jestem na świeżo po oglądaniu wielu sal i nasz wybór padł na hotelik Grandmet we Włocławku. Wielki plus za pokoje na miejscu i nie banalne menu na wesele. Już nie mogę się doczekać tego dnia, kiedy przekroczę próg ich drzwi jako małżonka!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2018-08-30, 10:23 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Ja słyszę ostatnio sporo dobrego o sali w Zamku Biskupim. Miał tam ktoś jakąś imprezkę albo swoje wesele? :) Bo zdjęcia wyglądają bardzo kusząco.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2018-09-05, 22:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-02-22, 20:43
Posty:39
Moje wesele miałam w Kameliowym Zakątku w Bielsku Białej, fajna,duża sala.Mnóstwo miejsca do tańca.Bardzo smaczne jedzenie i super obsługa.Pomogli nam też znaleźć wodzireja i zespół.Co nam ułatwiło ogromnie zadanie,bo nie bardzo wiedzieliśmy kogo wybrac.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2018-09-06, 13:17 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-11-26, 22:01
Posty:60
Ten zamek w Janowie Podlaskim jest godny polecenia :) Mają dobrą kuchnię, a na wesele to akurat bardzo ważne... ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2018-10-17, 12:32 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-04-17, 22:28
Posty:6
Ja to bym mogła śmiało polecić hotel Groman. Tam to dopiero mają wypas, rewelacyjne miejsce, bardzo bogato wystrojone, nie brakuje niczego, sale można sobie wybrać, do tego przepyszne jedzenie,świeże, pyszne porcje, no i co się podobało mi również to duży ogród, śmiało na sesję


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2018-11-19, 12:37 
Wesela najpiękniejsze są na wiosnę i to jeszcze w miejscach gdzie tą wiosnę widać i czuć. Dla mnie taki ideał to Ośrodek Wypoczynkowy Nad Borkiem w Kosarzynie koło Gubina, już blisko niemieckiej granicy. Sala położona jest nad jeziorem, dookoła lasy i piękne widoki. A w środku elegancko, pyszne jedzenie i dużo miejsca dla gości. Bardzo dobra akustyka. Organizują wesela wspaniale, razem z salą mogą zadbać i o muzykę i uwiecznianie uroczystości na taśmach i zdjęciach. Są miejsca noclegowe dla gości. Fajnie, naprawdę fajnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2018-11-28, 14:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-28, 14:46
Posty:22
Dla mnie ciężko było się zdecydować, bo miałam do wyboru dwie piękne sale w mojej okolicy. W obu byłam też u znajomych na weselu i było świetne jedzenie i mi się ogólnie podobało. Ale padł wybór na Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim, bo jednak okolica bardziej mi przypadła do gustu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2019-02-28, 16:35 
Najlepiej problem rozwiązać w jednym miejscu. W Puszczykowie pod Poznaniem jest Hotelarnia. Cały kompleks - restauracja, sala weselna, hotel z basenem i spa. Myślę że właśnie spa sprawiłoby cioci największą radość.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2019-08-31, 18:16 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-08-03, 22:15
Posty:4
Planując wesele warto wziąć pod uwagę różne fajne niespodzianki też... Wiem, że przykładowo znajoma kupowała niedawno na stronie https://farrowdesign.pl kubki na ślub ze specjalnym nadrukiem dla świadków. Fajna niespodzianka prawda?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO