dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wesele z didżejem i zabawa do bialego rana
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-04-17, 23:50 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-01-02, 22:07
Posty:70
my będziemy mieli wesele w nowoczesnym stylu z dj, wystrój też był dość klasyczny, nawet wódkę dobraliśmy sobie do wystroju całej sali :) Wybraliśmy polanina z grawerem którym strasznie wszyscy się zachwycali :) myślę że wesele będzie pierwsza klasa :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele z didżejem i zabawa do bialego rana
PostNapisane: 2016-10-05, 21:55 
A u nas był kameralny zespół, bo mieliśmy takie małe przyjęcie na 60 osób :) A organizowaliśmy je w Venge w Łodzi, bo mnóstwo znajomych tam miało swoje wesela i byli bardzo zadowoleni. Jeśli ktoś się zastanawia nad tym miejscem, to naprawdę warto, impreza na pewno będzie udana :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele z didżejem i zabawa do bialego rana
PostNapisane: 2016-12-04, 22:54 
Myślę, że na chwilę obecną cięzko o naprawdę dobregoDJ. Może z racji tego, że nie mają zbyt dużego doświadczenia? Zespoły wiadomo - grają od lat i się sprawdzają. Ja nie ryzykowałam DJ i na swoim weselichu miałam zespół Oktan Band (Warszawa) i na bank żaden DJ im nie dorówna. Jednak co muzyka na żywo to muzyka na żywo :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele z didżejem i zabawa do bialego rana
PostNapisane: 2017-02-14, 09:19 
ja tam uważam, że jak wesele to tylko z zespołem. na naszym grał zespół mediumscat.pl z radomia. mieli tak bogaty repertuar, wesele było do białego rana! było super!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele z didżejem i zabawa do bialego rana
PostNapisane: 2017-02-24, 16:05 
U nas był zespół, ale ogólnie wesele było bardzo kameralne, jakieś 60 osób. Ale było bardzo przyjemnie bo też sale mieliśmy fajną, Vege w Łodzi na tomaszowskiej


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele z didżejem i zabawa do bialego rana
PostNapisane: 2017-05-09, 10:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-01-30, 22:51
Posty:24
Wesela z DJ są coraz popularniejsze. Mnie by się marzył DJ Avicii, ale za wysokie progi. Pozostaje tylko tylko posłuchać. http://www.electronicbeats.pl/czytaj


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele z didżejem i zabawa do bialego rana
PostNapisane: 2017-05-14, 10:47 
Nie ważne, czy DJ, czy zepsoł, ważne jacy goście, sala i jak się będą bawić. My mielismy zespol i wesele w sali best western efekt express w krakowie, ale najbardziej dopisali nasi goście, którzy świetnie umieli się bawić.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wesele z didżejem i zabawa do bialego rana
PostNapisane: 2017-05-15, 00:33 
U nas był dj bo nasze wesele nie było za duże i stwierdzilismuy ze nie bedziemy angazowac orkiestry. A wesele mielismy w venge w łodzi


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO