dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wycieczka na prezent?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-07-31, 09:29 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
samba_mamba napisał(a):
No... nie taki nowy ten rodzaj. Rejsy Rozrywkowe są u nich odkąd pamiętam. W zależności od oferty są to imprezy tematyczne lub okolicznościowe np. "W rytmach Abby", "Noc DJ'ów" albo "Walentynki". Warto śledzić zakładkę na stronie organizatora i wychwytywać te rejsy specjalne, bo to świetny pomysł na weekend i na poprawę humoru. Osobiście najlepiej bawiłam się w rytmach Abby właśnie i z czystym sumieniem polecam. :)


Wcześniej musialam ich nie wylapać na stronie, bo wydawało mi się że jako nowe się pojawiło. Ale tym lepiej, bo jak są tak dlugo w ofercie znaczy to, że są sprawdzone i gwarantują fajną zabawę. Ogrom ludzi Unity Line poleca, więc jeśli nie z nią to sama się wybiorę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wycieczka na prezent?
PostNapisane: 2014-08-10, 16:23 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
My poznaliśmy na takim rejsie bardzo fajną parę i już dwa razy wybieraliśmy się razem. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wycieczka na prezent?
PostNapisane: 2014-11-24, 20:09 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Pomysł takiej wycieczki jak najbardziej jest ok. Sama chciałabym dostać taki prezent, ale raczej nie mam co liczyć...jak sobie sam człowiek nie zorganizuje to lipa z tego będzie;)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wycieczka na prezent?
PostNapisane: 2017-01-13, 11:31 
Jak najbardziej! Ja uważam że sprezentowanie komuś wycieczki to dobry pomysł! Ja na przykład moim dziadkom wykupiłam pielgrzymkę w novumtravel. Byli wręcz zachwyceni, a samą pielgrzymkę wspominają do dziś przy każdej możliwej okazji :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wycieczka na prezent?
PostNapisane: 2017-01-17, 10:35 
Myślę, że jak najbardziej! Wycieczka, albo nawet krotki weekendowy wypad to świetny pomysł na prezent ślubny. Ja od swojej siostry otrzymałam voucher do spa, do hotelu Verde Montana. Siostra wiedziała, że marze o takim weekendowym wypadzie. Zrobiliśmy sobie z mężem mini podróż poślubną :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wycieczka na prezent?
PostNapisane: 2017-05-26, 15:41 
Oj tak, wycieczka może być świetnym prezentem dla pary młodej. Nam na przykład znajomi zafundowali weekend w spa. Kupili nam zabiegi w hotelu verde montana, które wykorzystaliśmy później. Było cudownie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wycieczka na prezent?
PostNapisane: 2017-06-27, 23:18 
Moim zdaniem wycieczka jako prezent z jakiejś okazji to naprawde super pomysł :) O, na przykład do jakiegoś spa. Mój narzeczony zabrał mnie kiedyś do Ustki, do Grand Lubicza http://www.grandlubicz.pl/. I powiem wam, ze byłam zachwycona tamtym miejscem. Bardzo fajny hotel, w nim dużo atrakcji, jak właśnei spa czy basen, no i bliziutko na plaże :D Same plusy :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wycieczka na prezent?
PostNapisane: 2017-07-27, 09:02 
Może nie tyle sama wycieczka dla młodych co na przykład wypad do spa na weekend będzie fajnym pomysłem na prezent. Wiem, że w hotelu verde montana w kudowie zdroju mają bardzo fajne spa i oferują wiele ciekawych zabiegów na ciało.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wycieczka na prezent?
PostNapisane: 2018-02-23, 22:34 
Wyjazd na prezent to bardzo fajna opcja tym bardziej, że teraz te ceny nie są już jakieś zaporowe, my kupowaliśmy na prezent w Itace https://www.itaka.pl/ i bardzo się sprawdził, z resztą sama z tym biurem jeżdżę i zawsze z satysfakcją wracam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wycieczka na prezent?
PostNapisane: 2018-05-27, 13:25 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Ja sobie wymysliłam tak, że znajdę super miejsce na moje wesele i po wszystkim z mężem zostaniemy tam przez parę dni :) Znalazłam nawet miejsce w mojej okolicy. W Janowie Podlaskim jest Zamek Biskupi - idealne miejsce na wesele ale i wypczynek właśnie :) Jazda konna i SPA to idealne połączenie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO