dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

z jakim biurem w podróż poslubna?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-11-24, 22:53 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-11-07, 18:59
Posty:5
Hej,

mam do Was wieelka prosbe... juz od jakiegos czasu pałętam się z tym pytaniem po roznych forach slubnych. Możecie polecic mi uczciwe biuro turystyczne? Chodzi mi raczej o wycieczkę po Europie (jakoś nie jestem zwolenniczka Egiptu czy Tunezji... byłam raz i sie zraziłam strasznie), slub mam w maju, wiec pewnie jakos w okresie letnim. chodzi o jakias uczciwa firme, ktora nie tylko pokazuje piekne wycieczki w katalogach...

pozdrawiam i dzieki za wszelkie podopowiedzi ;-)


Załączniki:
wakacje.jpeg
wakacje.jpeg [ 12.64 KiB | Przeglądane 5977 razy ]
Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: z jakim biurem w podróż poslubna?
PostNapisane: 2010-11-30, 02:29 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-10-28, 23:27
Posty:10
podróż poślubna to poważna sprawa... i pewnie trudno Wam podjąć decyzje! Ja z Grześkiem miała dokładnie taką samą sytuację, kiedy pobieraliśmy się na początku tego roku ;) ja nie jestem zwolenniczką leżenia na plaży. Z Twojej wypowiedzi może wynikać podobnie :) my wybraliśmy się oczywiście do Francji - kraju miłości, ale bez żadnych stereotypów proszę !!! Mieliśmy taką opcje wypoczynek i zwiedzanie, to było z biurem podróży http://www.funclub.pl i polegało to na tym, że odwiedzilśmy Paryż, Wenecje i Cannes! Grześkowi najbardziej podobało się na Lazurowym wybrzeżu, a mi Montmarte i katedra Notre Dame - ale najcudowniejszei najbradziej romatyczne chwile w Paryżu i Wenecji.... ach, rozmarzyłam się!! hehe :D ja polecam to biuro, bo obsługa była wyśmienita i podróż była interesująca, zwiedziliśmy wiele miejsc, niezwykłe wspomienia, a przemieszczanie było bardzo komfortowe, bo podróżowaliśmy luksusowymi autokarami! Mam nadzieję, że Wasza podróż też się Wam uda :D i spokojnych przygotowań do ślubu ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: z jakim biurem w podróż poslubna?
PostNapisane: 2010-12-03, 17:51 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-11-07, 18:59
Posty:5
Hej dzieki za informacje eva.biedrona87, chociaz Ty konkretnie poradzilas :)

Poprzegladałam ich stronkę i zaciekawiło mnie to: http://www.funclub.pl/oferty/objazdowki ... ?label=356 (tanio i mam słabośc do zamków, a w szczegolnosci do tych francuskich - zbocznie historyka :P)
a i jeszcze mysle intensywnie nad połaczeniem francuskiego szyku z hiszpanskim temperamentem :P
http://www.funclub.pl/oferty/wzfrancjah ... ?label=420


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: z jakim biurem w podróż poslubna?
PostNapisane: 2010-12-03, 20:52 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-10-28, 23:27
Posty:10
koniecznie wybierz zamki z Funclubem - słyszałam, że program jest wspaniały - naprawdę warto :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: z jakim biurem w podróż poslubna?
PostNapisane: 2010-12-07, 23:41 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
ja proponuję Itakę, solidne biuro, z tradycją, sporo dobrych opinii, no i oferta ciekawa

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: z jakim biurem w podróż poslubna?
PostNapisane: 2011-02-01, 14:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-01-30, 15:20
Posty:17
podróż poślubna jak żaden inny wyjazd wymaga profesjonalizmu, doświadczenia, solidności. Nie możecie utknąć na lotnisku! bo biuro padło... Wybierzcie coś na prawdę top - to w sumie 2, 3 biura raptem (tui, neckerman...)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: z jakim biurem w podróż poslubna?
PostNapisane: 2011-05-03, 12:19 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-10-27, 11:34
Posty:19
I na co sie zdecydowalas Super Star? Slub juz pewnie tuz tuz... Ja w podrozy poslubnej bylam w Chorwacji na pobycie. A teraz mamy 5 rocznice i chcemy sie we wrzesniu wybrac z Funclubem wlasnie na objazdowke wybrzezem Adriatyku. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: z jakim biurem w podróż poslubna?
PostNapisane: 2011-08-09, 09:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-29, 10:04
Posty:35
Według mnie taniej może czasem wyjść jak się samemu zorganizuje taki wypad. Kiedyś faktycznie modne były wyjazdy do "ciepłych krajów" gdzie trzeba było zrobić sobie zdjęcie z palmą ;) Ja tam wole oryginalne nietypowe podróży. W Polsce też jest pełno takich zakątków idealnie nadających się na spędzenie uroczych chwil we dwoje. Ja bym chciała zobaczyć Pojezierze Brodnickie. Przeglądam zdjęcia na facebooku tamtejszego hotelu Głęboczek i jestem pod wrażeniem tamtych okolic. Poza tym widziałam, że można tam skorzystać z winoterapii :) interesujący zabieg dla młodych małżonków ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: z jakim biurem w podróż poslubna?
PostNapisane: 2011-08-31, 10:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
ale nie wiem czy młoda para miałaby jeszcze tyle siły , że organizować coś swojego, myślę, że odrobina luksusu im by sie przydała, oczywiście zależy to wszystko od finansów , ale ja znam fajny portal z wycieczkami all inclusive allinclusive.com.pl i tam naprawdę fajne wycieczki można upolować


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: z jakim biurem w podróż poslubna?
PostNapisane: 2012-08-02, 16:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-07-23, 11:26
Posty:22
Razem z narzeczonym za 10 miesięcy bierzemy ślub i zastanawiamy się nad wyborem podróży poślubnej z Tui, Neckermana lub Itaki. Chcemy jechać do Chorwacji lub Bułgarii. Oczywiście chodzi nam o oferty all inclusive :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO