dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Zaproszenie na ślub z wierszykiem ;-)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-20, 16:52 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-16, 13:15
Posty:53
Lokalizacja: YYZ
Dostałam w sobotę zaproszenie na ślub i nie byłoby w tym nic dziwnego gdybu nie wierszyk na nim umieszczony:

Pragnąc przełamać tradycje stare
By nie mieć na przykład żelazek parę
I zaoszczędzić przemiłym Gościom
łamania głów nad prezentów mnogością
Podpowiadamy: Mile widziany i bardzo wygodny
będzie bilecik ze znakiem wodnym


Tak się zastanawiam bo niedługo również będzie mój ślub i nie chcielibyśmy dostać kilku żelazek ale taki wierszyk to chyba przesada, co wy o tym myślicie? Sama forma jest całkiem niezła ale chyba wstydziłabym się sama dać takie zaproszenie...

_________________
Marzenia do spełnienia?
Miłość ma różne dźwięki...lecz nie każdy je słyszy...
Najpiękniejszy jest chyba głos serca, serca tej drugiej ukochanej osoby, serca, które kocha ponad życie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-20, 18:10 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Jak dla mnie bardzo fajny. Nie miałabym skrupułów żeby wręczyć takie zaproszenie gościom ;) Wiesz co zapiszę sobie ten wierszyk, może go wykorzystam za kilka lat :P

Amerykanka, dzisiaj coraz popularniejsza jest lista prezentów - młodzi spisują sobie co chcieliby dostać, podczas wręczania zaproszenia dają ją komuś z krewnych, tamci wybierają jedną rzecz, skreślają i podają listę dalej. Wilk syty i owca cała - goście się nie głowią nad prezentem i młodzi są zadowoleni. To też nie wydaje mi się przesadą, a wręcz jestem bardzo za. Więc taki wierszyk jest jak dla mnie bardzo fajny i nie wydaje mi się nie na miejscu. Problem może być inny: niektórzy wolą kupić prezent niż dać pieniądze, bo 100zł w kopercie nie wygląda za bogato, ale np. sokowirówka + przetykarka do sedesu robią lepsze wrażenie, i jeśli ktoś jest w nieciekawej sytuacji finansowej to może mieć mały problem, bo jednak do koperty trzeba włożyć więcej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-20, 18:21 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-16, 13:15
Posty:53
Lokalizacja: YYZ
Raczej mi tutaj chodziło o tą drugą kwestie bo to jest takie wymuszanie takiego a nie innego prezentu, oczywiście zgadzam się że jak ktoś nie ma pieniędzy to najlepiej niech sam coś wykona lub kupi drobny upominek. Sam wierszyk mnie nie oburza a wręcz wywołuje uśmiech ale samej jakoś byłoby mi głupio... mam od razu przed oczami te wszystkie "wiekowe" ciotki i ich miny zaraz po przeczytaniu :mrgreen:

_________________
Marzenia do spełnienia?
Miłość ma różne dźwięki...lecz nie każdy je słyszy...
Najpiękniejszy jest chyba głos serca, serca tej drugiej ukochanej osoby, serca, które kocha ponad życie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-20, 18:42 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
A ja się jeszcze spotkałam z takim czymś,że na zaproszeniu było napisane,że zamiast kwiatów młodzi proszą o książki(później te wszystkie książki dali do biblioteki w szkole podstawowej) Uznali,że kwiaty zwiędną i nic po nich nie zostanie a z książek jakiś pożytek będzie.
A co do wierszyka to mi się nawet podoba.Niektórzy nie wiedzą co kupić żeby prezent zadowlił i żeby się nie powtarzał a tak to problem rozwiązany ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-20, 19:01 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Nom wierszyk fajny i też bym mógł dać gościom, tlyko zmienić banknocić na kilka :diabel:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-21, 08:25 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
asiula_14_15 napisał(a):
A ja się jeszcze spotkałam z takim czymś,że na zaproszeniu było napisane,że zamiast kwiatów młodzi proszą o książki(później te wszystkie książki dali do biblioteki w szkole podstawowej)

A ja z prośbą o pluszaki... bo...
asiula_14_15 napisał(a):
kwiaty zwiędną i nic po nich nie zostanie


Po za tym, wierszyk jest ok.. ja bym wykorzystała...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

prezent zamiast kwiatów
PostNapisane: 2007-08-22, 15:21 
Asiula napis zten wierszyk , który dostałas z zaproszeniem na wesele, prosze


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-22, 16:39 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Iwka napisał(a):
Asiula napis zten wierszyk , który dostałas z zaproszeniem na wesele, prosze

Z przyjemnością tylko to nie ja dostałam a moja ciocia i nie jestem pewna czy ma jeszcze to zaproszenie ale spytam ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 19:29 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Mnie też ten wierszyk bawi i myśle że dałabym coś takiego osobie zapraszanej - pewnie troche byłabym skrępowana ale starałabym się to ukryć :))

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 22:30 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Wg. mnie ejst to bardzo pomysłowe i sensowne. Po co odstac mnostwo zbednych prezentow skoro z piniazkow ze subu mozna byloby np. umeblowac wlasne gniazdko :P

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO