dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-09-02, 17:53 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Ja też :D Ale niestety to ostatni rok...w przyszłym roku do liceum będę dojeżdżać autobusem to będę musiała wstawać mniej więcej o tej porze ;P
Pierwszy dzień w szkole....za dużo ludzi ! Ile tych z pierwszej klasy jest...i mnie już denerwują ;P A poza tym to fajnie :D Dużo śmiechu, wesoło :mrgreen:
Cytuj:
Myśmy dzisiaj pobazgrolili (znaczy kumpel) jednego gostka młodszego,

Och już się nie mogę doczekać tego dnia w szkole kiedy ja tak będę mogła pobazgrolić ludzi :mrgreen: Myślę, że to za jakieś 2 tygodnie będzie ;P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-02, 19:20 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
A inny osobnik z mojej klasy został złapany przy tym niecnym czynie lub ofiara poskarżyła się i dzisiaj mogliśmy o nim usłyszeć przez radio węzeł, bez nazwiska ale i tak wszyscy wiedzieli o kogo chodzi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-02, 20:21 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
to o Arku było?
helooł. Wiele osob robilo kota. Kicikici. ^^
Dzisaij byłam w szkolee. I ogladalam filmy ^^

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-03, 17:14 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Szkoła, a tam nieciekawie...robią boisko ze sztuczną nawierzchnią hałas jak cholera, wytrzymać się nie da i to jeszcze 7 lekcji dzisiaj ;/ No i nauczyciel od fizyki...załamałam się :mrgreen: :mrgreen: Najpierw przez pół lekcji gdzieś łaził i wychodził z klasy co chwilę, później dał jakieś doświadczenie do zrobienia. Nam to zajęło 2 min a ten jeszcze przez 10 min siedział i czekał niewiadomo na co ;/ Później łaskawie prowadził dalej lekcje. Zaczął dyktować notatkę w połowie zdania urwał i powiedział : dalej już wiecie. No myślałam, że go zaraz kopnę xD W ogóle po kilka razy to samo dyktował wrrrr ja z nim nie wytrzymam :D Więc w szkole dzień głupi. Po szkole zakupy a teraz do końca dnia zamierzam się lenić :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-03, 18:03 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Nie, o bogurasku xD


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-03, 20:24 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Tak trochę nieciekawie...
Miałam się po szkole uczyć fizyki na sprawdzian, ale nauczycielka zadała tyle że siedziałam nad tym cały wieczór. Już pomijam fakt że najpierw biegałam po księgarniach za podręcznikiem bo w klasie chyba dwie osoby dopiero mają :/ ale jej to nie obchodzi....
W szkole taki tłok, że był problem żeby z niej wyjść. Doszło sporo nowych klas, i nowych profili, budynek pęka w szwach, schody zablokowane na przerwach na amen, a drzwi wejściowe to szkoda gadać. Doszło mi kilka nowych przedmiotów, więc teraz mam łącznie 16, w tym większość która mnie w ogóle nie interesuje ;)
ale ogólnie to dzień jak codzień, tyko trzeba sie nowego planu nauczyć bo dziś zabłądziłam we własnej szkole.
Teraz chwilkę posiedzę i idę spać, bo trzeba wstać jutro z rana. Bo jutro fizyka, matematyka i polski, czyli dzień sądu ostatecznego :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-03, 22:27 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Ja nie chcę do liceum!!!

2 dzień szkoły a wy sprawdzian piszecie?!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-04, 14:25 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
A u mnie lajcikowo...
Pobudka o 6-00 - trza było moje kochanie obudzic ... :P
Potem dalej troche snu az do 10 -00 hihi

Potem pranie sprzatanie, nauka, i obijaczka... Teraz jeszce lece wywiesic drugie pranie, potem obiadek tzreba zrobic... potem zakupy..
No i kolacyjka, piwko, filmik i spac :)))))))))))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-06, 08:59 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Wczoraj--> Najpiękniejszy dzień w moim życiu xD Najpierw szkoła, o 10:30 do domu, na 12:00 z koleżanką na autobus do Bydgoszczy na koncert. Po drodze coś z autobusem się stało, ale na szczęście dojechałam, bo nie wiem co bym zrobiła ;P W Bydgoszczy chodziłyśmy najpierw po sklepach. Zbliżałyśmy się do wyjścia a tu wokalista i gitarzysta z Manchesteru wchodzą :D No to się wracamy i idziemy w tą stronę co oni. Gdzieś ich zgubiłyśmy no to schodami do góry zobaczyć czy tam są :D Wchodzimy tam do jakiegoś sklepu - są :mrgreen: Ale pech, bo z kimś gadają ;P No to znowu na dół do tego samego sklepu ( bo on jest rozłożony na górę i dół i z jednego do drugiego sklepu schody są ). Tam nic ciekawego nie było to jedziemy do góry, a na dół Manchester :D No to znowu nie szło ich złapać. A później tylko z wokalistą się minęłyśmy, bo wpadł na nas, ale wtedy to nas zatkało i zanim się ocknęłyśmy to go już nie było :-P Później próba zespołu i czekanie aż deszcz przestanie padać. Stanie pod sceną kilka godzin ( trzeba było dobre miejsce zająć :mrgreen: ) No i w końcu Czesław Mozil wystąpił. Świetny jest :mrgreen: Po Czesławie Manchester. Co tam się działo ! Pełno ludzi na rękach przenosić wszyscy skakali no to każdy każdego popychał ( dobrze, że w pierwszym rzędzie byłam xD ) te barierki rozwalone już później były to ochroniarze musieli je podtrzymywać ;) Po koncercie od razu szukać zespołu żeby autograf mieć :mrgreen: Dorwałam cały zespół i do autografu i do zdjęcia :D Swoją drogą to są fajni tacy normalni, normalnie pogadać z nimi można. Ręce mi się trzęsły nie mogłam zdjęcia zrobić ;D I później stałyśmy chyba przez 30 min obok nich jak gadali, można było się napatrzeć :D Wokalista się do nas uśmiechnął, gitarzysta 2 razy oczko puścił ahhh xD Później idziemy już z powrotem szukać mojego brata, bo miał po nas przyjechać samochodem i patrzymy a tu ten facet z brodą od Czesława, a za chwilę sam Czesław :mrgreen: No to też się na autograf załapałyśmy. Mi kartki przed nim wyleciały zbierać mi chciał, fajny jest :D Ah cudownie było :mrgreen: :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-08, 21:45 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Beznadziejnie?
Najpierw rano do szkoły :roll:
Potem w szkole godzina u pedagoga - chociaż to to mi się podobało... szydera była. I nienawiść się na chwilę cofnęła.
Potem do domu.
A w domu totalne rozku*****. Nienawiść powróciła ze zdwojoną siłą.
Wypełnia mnie kurde aż po gałki oczne :roll:
Potem z Klaudią ( łaaa przypomniała se o mnie :roll: ) krótki spacer. Spotkanie Kolki, Lesia i Kuby. Potem Sebastiana, który szedł do JJ... bo mieli iść do mojego wroga nr. 1. Rozku****.
Potem do chaty. W chacie telefon od Magdy i opowiadanie co mój wróg robi z moimi kumplami. No to to już totalne rozku******.
No i ten stan się do teraz trzyma.
Chociaż mam bardzo fajne myśli i to one mnie trzymają chyba przy życiu :roll:

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO