dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

jakiego kuriera wybrać?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-01-18, 15:33 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 13:13
Posty:46
Czy znacie może jakąś sprawdzoną firmę kurierską? Chciałabym w najbliższym czasie wysłać paczkę do Londynu i najbardziej zależy mi na tym, żeby dotarła w całości bez żadnych uszkodzeń. Niestety do tej pory spotkałam się z bardzo wysokimi cenami za podobna usługę. Może wy możecie mi polecić jakąś tańsza firmę?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakiego kuriera wybrać?
PostNapisane: 2011-01-18, 15:50 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-12-15, 12:48
Posty:83
Zobacz sobie na ofertę firmy kurierskiej AIN, z tego co się orientuję w cenach mają lepsze od największych firm które są na naszym rynku. Zresztą możesz sobie obliczyć koszt wysyłki na ich stronie internetowej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakiego kuriera wybrać?
PostNapisane: 2011-02-11, 11:15 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-02-11, 11:12
Posty:1
Ja ze swojej strony mogę polecić stronkę tani kurier, na którą trafiłem tydzień temu... przyjechał kurier UPS, ale zapłaciłem chyba z połowę mniej, a wszystko poszło szybko.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakiego kuriera wybrać?
PostNapisane: 2011-02-18, 07:35 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
A nie masz jakiegoś zaprzyjaźnionego przewoźnika, który tam regularnie jeździ?

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakiego kuriera wybrać?
PostNapisane: 2011-03-20, 10:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-06-04, 16:32
Posty:21
Zdarza mi się wysłać raz na dwa tygodnie jakąś paczkę i przeważnie korzystałam z poczty, wysyłałam pocztexem. Tylko, że paczki trochę ważą (nie wysyłam cegieł :p) a po drugie nie lubię stać długo w kolejce. Dwa razy wysłałam pośrednikiem kurjerzy.pl i jestem zadowolona. Już nie muszę tragać paczki na pocztę bo umawiam się na odbiór paczki w domu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakiego kuriera wybrać?
PostNapisane: 2011-04-14, 21:33 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-04-14, 21:31
Posty:1
Myślę,że dobrym rozwiązaniem będzie https://www.kurjerzy.pl/pp/afhcg21, czyli serwis do zamawiania kurierów.Sama ostatnio skorzystałam z ich usług na Allegro i byłam mile zaskoczona sprawnością działania, poza tym jest dużo taniej niż bezpośrednio u firmy kurierskiej, dla stałym klientów mają zniżki:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakiego kuriera wybrać?
PostNapisane: 2011-10-31, 17:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-31, 16:07
Posty:20
Lokalizacja: Opolskie
DHL ja często korzystam z tych usług nigdy się nie zawiodłem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakiego kuriera wybrać?
PostNapisane: 2011-11-08, 13:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-06, 19:03
Posty:12
Ja słyszałam ostatnio dużo dobrego o wysylamtaniej.pl tzn. że są konkurencyjni. Znacie ich? Macie jakąś opinię?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakiego kuriera wybrać?
PostNapisane: 2011-11-09, 15:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-03, 18:51
Posty:15
nie mogę nic złego napisać o pośredniku wysylamtaniej.pl , bardzo dobrze realizują moje zamówienia, a co do wysyłek za granicę, do Londynu, to mają teraz nawet apropo fajną promocję Do Wielkiej Brytanii i Niemiec przesyłkę można nadać u nich po naprawdę atrakcyjnych kosztach, kilka dni temu wysyłałam do Milton Keyns do kuzynki prezent urodzinowy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakiego kuriera wybrać?
PostNapisane: 2011-11-10, 10:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-06, 19:03
Posty:12
O i jak się sprawdzili? Opłaca się korzystać z wysylamtaniej.pl przy wysyłkach zagranicznych. Czasem mi się zdarza że chce coś przesłać przyjaciółce do Anglii ale nie wiem czy kurierzy w tym przypadku są dobrym rozwiązaniem? Luna222 widzę że jesteś ich stała klientką - możesz z czystym sumieniem polecić wysylamtaniej.pl Mnie póki co przyciąga ich program partnerski i oczywiście niskie ceny (dużo wysyłam ;))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO