dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-06-13, 00:22 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
szostoll napisał(a):
Ja pójdę, w niedzielę... owszem należy się taki sam szacunek, którego ty nie okazujesz...


Okazuje szacunek tym ktorzy na to zasluguja wedlog moich zasad, nie wedle hierarchii spolecznej. Teraz zczailes?

"Ty" piszemy duza litera, sam naucz sie okazywac szacunek, a potem wytykac brak kultury/szacunku komus innemu. :-/

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-13, 14:04 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Otóż zaimki z dużej litery piszemy w listach, dedykacjach i im podobnych, jednak nie jest to wymagane na forach internetowych.

Skoro dla ciebie ktoś bo jest księdzem jest gorszy, to dla mnie też jesteś gorszy... każdy ma jakąś rolę społeczną i każdego trzeba szanować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-13, 14:23 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Szostoll nie mowie ze jest gorszy. W zadnym wypadku. :-P
Nie bedzie mi mowil ze mam podac swoje imie, potem jeszcze dane osobowe moze tak? Tak jak nic mnie obchodzi kim jestes naprzyklad Ty szostoll ( bez obrazy, po prostu mnie to nie interesuje ) i czym sie zajmujesz to samo tyczy sie ksiedza. Wy widzicie w tym jakas obraze ale ja nie. To Wy sie czepiacie szczegolow, wywyzszacie swoich "mentorow", a gdybym powiedzial tak do kogos innego nie bylo by halasu.

I tu robicie sie tacy jak w sredniowieczu, najlepiej mnie spalic. Bo przeciez skoro jestem nie wierzacy to jestem zly i mam sie interesowac waszymi kaplanami. :/ Nic sie nie zmieniacie, tylko juz nie macie takiej wladzy jak kiedys, z czego bardzo sie ciesze. ;-) Za duzo krwi przelanej w imie Chrystusa.

Co do tych nieszczesnych zaimkow. Nigdzie nie ma napisane ze nie jest to wymagane na forach. Z przyzwyczajenia tak piszecie, a jednak: Ty, Tobie, Cie, Ciebie... oznacza szacunek do drugiej osoby.

BTW mozesz uwazac mnie za gorszego, to w koncu Twoje zdanie. Roznica miedzy nami jest taka ze ja nie protestuje i mam to gleboko w d***e. W koncu kazdy ma swoj wlasny rozum.

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-13, 20:34 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Według mnie wszystkim należy się szacunek RÓWNY. Nieważne czy ktoś jest księdzem, nauczycielem, lekarzem czy kimś innym. Człowiek to człowiek. Dla osób wierzących ksiądz może być jakąś specjalną osobą, ale np. dla mnie - osoby niewierzącej - to nie robi różnicy, jest to normalny człowiek. Nie widzę powodu żeby księdza traktować w jakiś inny, lepszy sposób.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-13, 21:48 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Ja nie napisałem żeby go traktować inaczej, ael teksty g***o mnie to obchodzi czy jak to szło... to nie jest szacunek...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-13, 22:00 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Widac ze nawet nie sledzisz tematu, a sie wypowiadasz, nie chce Ci sie nawet scrola do gory przesunac. Chyba nie przeczytales mojego posta, albo go nie rozumiesz. Gratuluje intelektu.

Koncze z Toba dyskutowac, nie jestem przedszkolakiem niestety. :-|

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-13, 22:07 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Ale o co ty się czepiasz... napisał że jest księdzem i zainteresowani mogą sie do niego zwracać z pytaniami... a ty wyjeżdżasz z tekstem że g***o cię to obchodzi.


Jeśli nie jesteś zainteresowany to nie pisz... gdy ty założyłeś temat w przedstaw się i napisałeś co nie co o siebie nikt nie odpowiedział że g***o go to obchodzi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-13, 23:51 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 09:50
Posty:75
szostoll napisał(a):
gdy ty założyłeś temat w przedstaw się i napisałeś co nie co o siebie nikt nie odpowiedział że g***o go to obchodzi.


Ale matelka nie pisal ze jest lekarzem i masz sie do niego zwracac per panie profesorze habilitowany a Andrzej zwrocil uwage na sposob zwracania sie do niego, bo jest ksiedzem i siema do niego nie pasuje. Stąd te fochy u coniektorych np. u mnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-14, 00:14 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Ja tak naprawdę czepię się samej formy wypowiedzi - można to było łagodniej napisać.

I tyle.

Ksiądz nie może zapominać, że jest też człowiekiem.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-14, 01:22 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Zgadzam sie ze mozna bylo to lagodniej napisac. Ale jaka jest roznica w moim zachowaniu odnoszacego sie do ks. Andrzeja, ktory Bog czy Jezus pisze mala litera, pominmy ten fakt, a do nazywania zwolennikow Radia Maryja "sekta" i mowienie o Rydzyku ze nie ma sie do niego zadnego szacunku? :-P

Pewnie gdyby tak poszukac na forum znalazloby sie wiecej przykladow nietolerancji i braku kultury, jednak to ja jestem niekulturalny. ;-)

Przeciez on ledwo zdanie potrafi skleic zeby mialo jakis sens i by bylo wiadomo o co chodzi. :-/ Na tych seminariach klecza calymi dniami i nic nie robia czy jak?

Nie bede pisal juz kim jest w mojej opini bo bana dostane. :mrgreen:

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO