dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

stare,egoistyczne, nietaktowne,niewychowane babska ;o
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-04-12, 19:08 
jade nocnym pociągiem prawie 12 godzin. Jakoś na początku trasy wsiada starsza kobieta, siwe włosy, nos szpiczasty, ogólnie z twarzy niezbyt sympatyczna, ale babcia toteż starałam się być miła, wiadomo, starszy człowiek to inaczej reaguje/postrzega różne rzeczy/inna obyczajowość i ogólnie przepaść pokoleniowa więc starałam się być wyrozumiała.
Ale jak?! Kobieta niedość, że śmierdziała kiełbacho-schabowym, siadając na swoim miejscu {miałam miejsce przy oknie} zmiazdzyla mi udo - toteż odruchowo je zabrałam - było to złą decyzją albowiem nigdy więcej nie dane mi było odzyskać swojego miejsca - wepchnęła mnie nie mal całą w szczelinę między oknem a siedzeniem tak,że zajęła całe swoje miejsce i połowe mojego. Ale, starsza kobieta, przy tuszy, no niech jej będzie. Zresztą nawet nie ten jej smrod i to, że wgniotła mnie w scianę było najgorsze. Co 30 minut kiedy już udawało mi się przysnąć, już byłam blisko błogiego snu który ukróciłby moje męczarnie w tym smrodzie rodem z mięsnego ona (żadnego przepraszam,zadnego nic) szturcha mnie i "jaka to stacja? już Częstochowa?" Mogła sama patrzyć, była przecież blisko okna biorąc pod uwagę, że wgniotła mnie w ścianę, ale po co?! No więc odpowiadam jej grzecznie lecz już podirytowana, ze nie wiem, kolejny błąd, babsztyl z hukiem otwiera drzwi od przedziału {w którym panował mrok bo wszyscy mieli więcej szczęścia i mogli się wyspać} na korytarz - który był oświetlony, waliło po oczach jak nic, a ona jeszcze drze ryja "jaka to stacjaaaaa?!" ;o powtorzylo się to z 10 razy jak nie lepiej, całe 12 godzin nie spałam, wdychając odor kiełbacho-schabowy. ;\
W koncu ją olałam a gdy mnie pytała o stacje to powiedziałam zeby sama patrzyła. ale pytała i tak. :| jak nie mnie to drąc ryja na korytarz.

Usprawiedliwia ją tylko to, że pomodlila się gdy weszła do przedziału i gdy miała go opuścić. moheryyy <3 <3 <3

Skąd się tacy nietaktowni i egoistyczni ludzie biorą?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-04-13, 10:42 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ludzie są różni, ta babka pewnie nawet nie zdawała sobie sprawy z tego jak się zachowuje, może dla niej to jest normalne :shock: Trzeba przywyknąć do takich ludzi bo istnieją i nic na to nie poradzimy :]
Hehe czyli do Czewy się wybierała szanowna pani, może ją spotkam gdzieś na ulicy to wygarnę jej za Twoją krzywdę Ala, poznam pewnie po zapachu schabowego :-P

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-04-13, 11:15 
haha, no wiem, dlatego byłam na początku miła i wyrozumiała :D
ok Natty, wygarnij jej, bo ja serca nie miałam :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-04-13, 17:38 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
alinQa napisał(a):
ok Natty, wygarnij jej, bo ja serca nie miałam :D

nie martw się, u nas w Świętym Mieście pełno moherków to i wprawę się ma w rozmowach z takowymi :-P Wygarnę za wszystkie krzywdy, Twoje, moje i reszty forumowiczów 8-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-04-13, 21:11 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Hehe, to ja się bardzo chętnie wypowiem

Stare, zgorzkniałe, niekulturalne moherowe berety, które mają wszystkich i wszystko w głębokim poważaniu. Wszyscy trąbią, że starszych trzeba szanować, więc im się należy, one mają prawo do wszystkiego :roll: Tylko nikt jakoś dziwnie nie wspomina, że dzieciom, młodzieży i ludziom trochę młodszym od węgla należy się taki sam szacunek jak całej moherowej mafii...
Ona MA ŚWIĘTE PRAWO wpakować ci parasolkę prosto w kiszki w zatłoczonym sklepie, bo ona jest STARSZA, ona MA ŚWIĘTE PRAWO objechać cię od góry do dołu za rzucie gumy w miejscu publicznym, ona ma święte prawo jechać kiełbasą i kulkami z naftaliny aż ci się słabo będzie robiło BO SĄ STARE... :roll:

I niech sobie nikt nie myśli, że jestem jakąś "zbuntowaną młodzieżą" i to normalne że nie rozumiem starszych... Bo i z takimi opiniami się spotkałam :/ Jeżeli staruszka okazuje mi minimum szacunku bez mrugnięcia okiem odstąpię jej miejsce, pomogę nieść zakupy itd. Ale niestety coraz więcej emerytów traktuje nas jak śmieci :/

W moim kościele jest taka sytuacja:
Przychodzisz do kościoła 20-25 minut przed mszą żeby znaleźć siedzące miejsce. Siadasz kulturalnie w ławce i cierpliwie czekasz na księdza. Msza się zaczyna, mija jakieś 10 minut i wtedy następuje pierwszy atak: berety wpadają do kościoła, grupują się po 5 - 6 i filują gdzie tylko siedzi ktoś młodszy. Jak już upatrzą ofiarę, to idzie jedna, staje koło ławki i zaczyna stękać (jeśli trafia się im twardszy okaz w następnej kolejności zaczynają się trząść, smarkać cokolwiek byle zwrócić na siebie uwagę całego kościoła). Jak człowiek się zaczyna łamać, wychodzi z ławki podlatuje jakaś inna babcia z paczki i siada. A ta, która cyganiła miejsce idzie do następnej. I tak aż wszystkie usiądą.... To już nawet śmieszne nie jest, To jest chore... Potrafią wyrzucić z ławki nawet kogoś komu się słabo zrobiło, bo im się należy siedzenie :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-04-14, 09:36 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
ema napisał(a):
Przychodzisz do kościoła 20-25 minut przed mszą żeby znaleźć siedzące miejsce. Siadasz kulturalnie w ławce i cierpliwie czekasz na księdza. Msza się zaczyna, mija jakieś 10 minut i wtedy następuje pierwszy atak: berety wpadają do kościoła, grupują się po 5 - 6 i filują gdzie tylko siedzi ktoś młodszy. Jak już upatrzą ofiarę, to idzie jedna, staje koło ławki i zaczyna stękać (jeśli trafia się im twardszy okaz w następnej kolejności zaczynają się trząść, smarkać cokolwiek byle zwrócić na siebie uwagę całego kościoła). Jak człowiek się zaczyna łamać, wychodzi z ławki podlatuje jakaś inna babcia z paczki i siada. A ta, która cyganiła miejsce idzie do następnej. I tak aż wszystkie usiądą.... To już nawet śmieszne nie jest, To jest chore... Potrafią wyrzucić z ławki nawet kogoś komu się słabo zrobiło, bo im się należy siedzenie :roll:

Łooj... właściwie to co, że starsze?? To znaczy, że im się wszystko należy?? Że młody jest gorszy etc?? Weźcie...
ema napisał(a):
Tylko nikt jakoś dziwnie nie wspomina, że dzieciom, młodzieży i ludziom trochę młodszym od węgla należy się taki sam szacunek jak całej moherowej mafii...

No właśnie... młodzież to złoo, bo to się buntuje, bo to robi, drugie to i siamto... Też się należy szacunek. Jak się go okazuje osobie starszej ona powinna w rewanżu też się zachowywać jak cywilizowana osoba.
ema napisał(a):
Ona MA ŚWIĘTE PRAWO wpakować ci parasolkę prosto w kiszki w zatłoczonym sklepie, bo ona jest STARSZA, ona MA ŚWIĘTE PRAWO objechać cię od góry do dołu za rzucie gumy w miejscu publicznym

Łoj... właśnie niech sobie za dużo nie myśli. Nie ma prawa pakować tej parasolki gdzie jej się podoba, bo to naruszenie czegoś tam :D Wtedy można postraszyć policją 8-) Przepraszam bardzo starsi wymagają szacunku i w ogóle wszystkiego: ustępywania miejsca ( w autobusie to jeszcze zrozumiem, ale jak osoba sama zaproponuje, a nie babsztyl zacznie nad głową sapać ) wpychania się gdzie jej się podoba... Czyli podsumowywując osoby starsze uważają się za lepszych ludzi. Dyskryminują innych.

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-04-14, 10:17 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Ema - ładna opowiastka ;-)

A na poważnie - ja również nie toleruję zbytnio takich babek, teraz jeśli jeżdżę mpk to zwykle autobusami "zdominowanymi" przez studentów, i takie sapiące, trzesące itp się babki nie mają lekkiego życia jeśli że tak powiem krzywo im z oczu patrzy.

Swoją drogą - do ogólniaka dojeżdżałem komunikacją publiczną, najgorsza perwersja jest jak babki z wiosek jadą na targ do najbliższego miasta. Wtedy prawo buszu - przepychają się tymi tobołami, łokciami żeby tylko wleźć do autobusu powrotnego.

Ze mną nie miały lekko, nieraz się osłuchałem, jaka ta dzisiejsza młodzież jest wstrętna, podła, chamska i niekulturalna. I miałem to daleko w... poważaniu, jeśli uważam za stosowne - miejsce ustąpię, jeśli ktoś nie jest ok wobec mnie - niech szuka następnej "ofiary" :diabel:

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-04-14, 10:36 
ja toleruje, są przeciez miłe kulturalne starsze kobiety, wiesz, takie, że patrzysz na nią i sobie myslisz 'a co tam, ustąpię jej miejsca w autobusie bo wygląda na sympatyczną" a ona później Ci serdecznie dziękuje, uśmiecha się i ogólnie spoko oko.

Ja więc ustępuję, ale tylko wtedy gdy w autobusie nie ma już wolnych miejsc {chyba, że siedze koło wejścia a wchodzi np. kobieta z laską która nie może sobie przejść tych 2ch metrów} Kiedyś wchodzą 3 kobiety {rozmawiały - co tłumaczy, że chciały być blisko siebie}, starsze, ale jeszcze nie "siwe, leciwe babcie", takie, pod 60. 2 zajęły miejsce koło mnie {były to miejsca dla 3 osób - jedyne w autobusie z czego jedno było oznaczone jako dla osoby chorej - może wiecie o co chodzi} 3cia nie miała gdzie usiąść choć autobus był niemal pusty. więc wszystkie 3 ochrzaniły mnie, że nie ustąpiłam jej miejsca. Niemile, zdenerwowana ich bezczelnośćią, odpowiedziałam, że jest dużo wolnych miejsc, jak chcą to niech się przesiądą. Nie przesiadły się, ta 3cia stała. Pewnie gdyby były miłe, poprosiły to bym się przesiadła bo było gdzie, a tak,guzik.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-04-14, 10:48 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
alinQa napisał(a):
ja toleruje, są przeciez miłe kulturalne starsze kobiety, wiesz, takie, że patrzysz na nią i sobie myslisz 'a co tam, ustąpię jej miejsca w autobusie bo wygląda na sympatyczną" a ona później Ci serdecznie dziękuje, uśmiecha się i ogólnie spoko oko.

No wiem... przecie nie można wykluczać tych miłych babeczek... ale nie raz to naprawde są takie wredoty, że coś =/ Nie lubię jeździć autobusem z całą naszą klasą, bo to się baba czepi, że za głośno to się czepi, że się pchamy i w ogóle =/

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-04-14, 13:30 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
alinQa napisał(a):
ja toleruje, są przeciez miłe kulturalne starsze kobiety, wiesz, takie, że patrzysz na nią i sobie myslisz 'a co tam, ustąpię jej miejsca w autobusie bo wygląda na sympatyczną" a ona później Ci serdecznie dziękuje, uśmiecha się i ogólnie spoko oko.


no w takim wypadku ja również, temu napisałem że słabo znoszę
Cytuj:
jeśli że tak powiem krzywo im z oczu patrzy.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO