dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

zasiłek rodzinny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-11-09, 21:14 
Mam problem, nie bardzo wiem, jak napisac wniosek o zasilek socjalny w norwegii. Mieszkamy z zona i corka w Oslo od pol roku i nie ukrywam, ze latwiej by bylo gdybysmy dostali troche grosza do tego, bo jestesmy na dorobku. Co radzicie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zasiłek rodzinny
PostNapisane: 2015-11-10, 20:47 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Radzimy zajrzeć na forum Norwegii. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zasiłek rodzinny
PostNapisane: 2016-05-28, 19:06 
nie wiem czy jeszcze pomogę ale zostanie przynajmniej komuś na przyszłość, jeżeli chodzi o zasiłki, też rozliczanie się w Norwegii i wgl cały aspekt papierkowo-urzędniczy warto zwracać się po pomoc do norlink znają się na temacie i z ich pomocą o wiele łatwiej się wszystko załatwia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zasiłek rodzinny
PostNapisane: 2016-08-06, 21:07 
o tak zdecydowanie, bez nich to ja bym w tej Norwegii na początku absolutnie zginęła :D jednak niezależnie od kraju załatwianie czegoś w urzędach to jest jeden wielki bałagan, ale w norlink pomogli, wyjaśnili i spokojnie można było ruszać do przodu, ale dokumenty do tej pory do nich zawsze wolę najpierw podesłać


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zasiłek rodzinny
PostNapisane: 2016-09-07, 16:59 
haha dokładnie mam tak samo niby wszystko ogarniam ale z dokumentami mi się włącza jakaś podwójna ostrożność i wolę też http://norlink.pl/ podesłać i mieć pewność że niczego nie pomieszam bo z urzędami to zawsze strach


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zasiłek rodzinny
PostNapisane: 2016-09-07, 16:59 
haha dokładnie mam tak samo niby wszystko ogarniam ale z dokumentami mi się włącza jakaś podwójna ostrożność i wolę też http://norlink.pl/ podesłać i mieć pewność że niczego nie pomieszam bo z urzędami to zawsze strach


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO