dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

zima mroźna, zima zabójcza a jednak zachwyciła mnie dziś
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-01-26, 18:02 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-22, 01:05
Posty:36
;-) chodzą za mną wspomnienia świata muśniętego czarodziejską rózdżką natury lub kto woli Pani Zimy ;-) bajeczny, błyszczący świat drobniuteńkich kryształków lodu poukładanych z matematyczną precyzją w pojedyńcze cudeńka iskrzące w promieniach słońca czy wolno mi zachwycać sie tymi widokami??? przecież na tym świecie tyle bólu i nieszczęścia z powodu zimy...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-26, 19:14 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
No więc zima naprawdę zachwyca xD Ale to zależy kiedy... uwielbiam kiedy jest pierwszy dzień kiedy pada śnieg... kiedy jeszcze nie ma ciapy na ulichach kiedy śnieg nie jest twardy i zmrożony kiedy jeszcze się go nie odśnieża :-D Piękna równa warstwa śniegu... okryte korony drzew... nie cierpię zaś gdy się robi ciapa... śnieg jest czarny chodniki posypane solą i piachem... myślę, że widok śniegu uspokaja niektórych... np. mnie...
Cytuj:
przecież na tym świecie tyle bólu i nieszczęścia z powodu zimy...
Nie wiem co ludzie chcą... to normalne zjawsiko atmosferyczne... a może ja narazie tak tylko mówię, bo mam tylko 13 lat?? Nie wiem, ale ja bólu i żalu nie mam... słyszałam w radiu takie mądre zdanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: "Ludzie zima was w środku stycznia zaskoczyła?? :roll: " ( imprezka w radiu eska xD ) Jak na tę porę roku mamy piękną pogodę xD i nie ma co narzekać... na słońce też ludzie narzekają :-/ eee chyba zeszłam z toru tematu xD

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-26, 21:34 
nie lubie zimy. ;) sniezek, sniegu na kazdym centymetrze mego ciała, tego, ze koledzy sie nade mna znecają kiedy tylko snieg spadnie, tego, że zimno i mój kulfon robi się odrazu czerwony :( tego, że nogawki mokre po kolana bo na Białołęce nie odsniezają chodników, tego, że ja już czekałam na wiosne;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-27, 11:28 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
A ja zimę lubię, tylko pod warunkiem że nie trwa za długo ;]

To moja miejscowość w zimie (fotkke zrobiłam jakieś dwa dni temu)

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-27, 12:27 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-22, 01:05
Posty:36
takie widoki zimą sa piękne dlatego też zachwycam nimi się, ale czy napewno mogę, czy to kogoś nie urazi ??? zima mnie nie zaskoczyła bo czekałam na ten pierwszy , czysty śnieg jest miło kiedy mogę pospacerować w taką pogodę z bliską mi osobą ;-) ale zauważ Olka080 że to twoje subiektywne odczucie kiedy mówisz nie wiem co ludzie chcą, bo nie można zapominać o ludziach , którzy właśnie przez zimę starcili kogoś bliskiego. Taką zimę jak wczoraj mogę podziwiać bo lubię zimę piękną i malowniczą a poza tym miałam ferie, które dziś mi się skończyły teraz już nie będzie mi tak biało hehe :-D tym bardziej

[ Dodano: 2007-01-27, 11:28 ]
takie widoki zimą sa piękne dlatego też zachwycam nimi się, ale czy napewno mogę, czy to kogoś nie urazi ??? zima mnie nie zaskoczyła bo czekałam na ten pierwszy , czysty śnieg jest miło kiedy mogę pospacerować w taką pogodę z bliską mi osobą ;-) ale zauważ Olka080 że to twoje subiektywne odczucie kiedy mówisz nie wiem co ludzie chcą, bo nie można zapominać o ludziach , którzy właśnie przez zimę starcili kogoś bliskiego. Taką zimę jak wczoraj mogę podziwiać bo lubię zimę piękną i malowniczą a poza tym miałam ferie, które dziś mi się skończyły teraz już nie będzie mi tak biało hehe :-D

_________________
warto mieć marzenia...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-27, 14:32 
śliczna fotka ema ;)))

Obrazek

fotka zrobiona rok temu w Karpaczu ;)))


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-27, 19:10 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
dadija napisał(a):
takie widoki zimą sa piękne dlatego też zachwycam nimi się, ale czy napewno mogę, czy to kogoś nie urazi ???


a co kto ma do tego, każdy medal ma dwie strony, zima jest piękna, ale wiadomo że niektórzy przez nią cierpią np. bezdomni. Ty masz prawo się nią cieszyć, w ogóle nie rozumiem jak może przyjść do głowy pytanie czy kogoś nie urazi to że ja zachwycam się zimą ;-)

P.S dziewoje śliczne te wasze zdjątka ;-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-27, 19:46 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-22, 01:05
Posty:36
dzięki za rozwianie zawieruchy... tej zimy , która wtargnęła do mego umysłu ;-) buziaczki słoneczka dzięki za dzisiejsze promyki :*

_________________
warto mieć marzenia...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-27, 20:04 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Alinka cudowny widoczek :)))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-27, 21:19 
ema napisał(a):
Alinka cudowny widoczek :)))


i wzajemnie ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO