dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: bielizna termoaktywna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-04-10, 02:52 
violetfusion napisał(a):
Zatoorii napisał(a):
Bielizna termoaktywna to podstawa, ale zastanawiam się, dlaczego wszystkie tego typu rzeczy są albo czarne albo szare. Czy nie ma już innych kolorów???

Obrazek
Brubeck thermo damska.


to o tym mowicie http://www.militaria.pl/brubeck/koszulka_termoaktywna_brubeck_thermo_damska_black_(ls01140)_p6455.xml ?
doskonala, mam ją od paru tygodni, polecam zdecydowanie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-04-10, 20:27 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 19:32
Posty:163
A co jest najlepsze w tej koszulce? Bo też się nad nią zastanawiałam, ale w końcy zdecydowałam się na Spaio. Albo nie mów, bo jeszcze bedę żałować :P

_________________
Nie jestem szczypiorem :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-04-10, 21:18 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
a czy ten kołnierzyk nie jest za ciasny bo mnie takie kołnierzyki bliżej szyi to podduszają wy też tak macie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-04-10, 23:14 
jest niewielki wybór naprawdę damskiej bielizny specjalistycznej (o dziwo) także jak pojawiają się takie brubecki to wiadomo, ze są dobre. Po prostu z założenia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-04-16, 00:08 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
czy uznają coś takiego jak zwrot? ale nie reklamacje tylko zwrot towaru w ciągu chyba 10 dni jeśli był zakupiony przez internet?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-04-16, 19:58 
silvera napisał(a):
a czy ten kołnierzyk nie jest za ciasny bo mnie takie kołnierzyki bliżej szyi to podduszają wy też tak macie?

violetfusion napisał(a):
A co jest najlepsze w tej koszulce? Bo też się nad nią zastanawiałam, ale w końcy zdecydowałam się na Spaio. Albo nie mów, bo jeszcze bedę żałować :P


nie wiem co jest najlepsze,
wg mnie działa, sprawuje się świetnie,
nie jest mi zimno, w porównaniu do zwyklego t-shirta, koszulka odprowadza wodę, także nie jestem cała mokra, przez co też nie masz wrażenia, że Ci zimno,

generalnie uważam, że to trafny wybór

silvera napisał(a):
a czy ten kołnierzyk nie jest za ciasny bo mnie takie kołnierzyki bliżej szyi to podduszają wy też tak macie?

nie, kołnierzyk nie jest za ciasny, a jeśli nawet to kwestia większego rozmiaru


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-04-16, 20:00 
silvera napisał(a):
czy uznają coś takiego jak zwrot? ale nie reklamacje tylko zwrot towaru w ciągu chyba 10 dni jeśli był zakupiony przez internet?



tego rodzaju warunki są zwykle podyktowane rozporządzeniem ministra, a potem uszczegółowieniem sklepu,
jeśli nie kupujesz online, to najprędzej się tego dowiesz w sklepie na miejscu


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-04-17, 00:47 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
nana_2 napisał(a):
silvera napisał(a):
a czy ten kołnierzyk nie jest za ciasny bo mnie takie kołnierzyki bliżej szyi to podduszają wy też tak macie?

violetfusion napisał(a):
A co jest najlepsze w tej koszulce? Bo też się nad nią zastanawiałam, ale w końcy zdecydowałam się na Spaio. Albo nie mów, bo jeszcze bedę żałować :P


nie wiem co jest najlepsze,
wg mnie działa, sprawuje się świetnie,
nie jest mi zimno, w porównaniu do zwyklego t-shirta, koszulka odprowadza wodę, także nie jestem cała mokra, przez co też nie masz wrażenia, że Ci zimno,

generalnie uważam, że to trafny wybór

silvera napisał(a):
a czy ten kołnierzyk nie jest za ciasny bo mnie takie kołnierzyki bliżej szyi to podduszają wy też tak macie?

nie, kołnierzyk nie jest za ciasny, a jeśli nawet to kwestia większego rozmiaru



dziękuję za odpowiedź :) dla mnie to jest bardzo ważne bo później mnie duzi i muszę ją ściągać w najmniej odpowiedniej chwili


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-04-17, 00:49 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
nana_2 napisał(a):
silvera napisał(a):
czy uznają coś takiego jak zwrot? ale nie reklamacje tylko zwrot towaru w ciągu chyba 10 dni jeśli był zakupiony przez internet?



tego rodzaju warunki są zwykle podyktowane rozporządzeniem ministra, a potem uszczegółowieniem sklepu,
jeśli nie kupujesz online, to najprędzej się tego dowiesz w sklepie na miejscu


no własnie ale myślalm o kupie online inaczej całe moje pytanie nie ma sensu :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-04-23, 13:12 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 19:32
Posty:163
Tak, możesz zwrócić towar do 10 dni jeśli kupujesz online - jest to spowodowane tym, że nie jesteś w stanie tego przymierzyć, dotknąć itd. więc logiczne, że coś może nie pasować ci. Także luz, bez problemu możesz zwrócić towar. Z drugiej strony jeśli chcesz kupować w militaria.pl to możesz się do nich przejść jeśli jest jakiś sklep stacjonarny w twoim pobliżu

_________________
Nie jestem szczypiorem :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO