dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 31  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: bielizna termoaktywna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-07-15, 14:50 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
kobieta byc w kazdym calu w kazdym miejscu :)
a wiec jesli szukasz na prawde profesjonalej bielizny, czyli under armour, brubeck, spaio i w militaria.pl nie maja damskich rozmiarow w kolorach, napisz do nich, zadzwon, powinni sprowadzic na zamiowienie



fajna opcja z tym zamówieniem a wiesz to na pewno czy po prostu tak myślisz... już abstrahuje od bielizny tylko ogólnie się o zamówienie pytam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-07-15, 14:53 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
jak jest 20 stopni to może kiedyś wyschnie ale raczej dopiero jak się zatrzymamy bo jak będziemy dodawać nowego potu to raczej nic z tego. a bielizna sama z siebie wyschnie mimo że dodatkowo w tym samym momencie się pocimy?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-07-15, 16:12 
SpringTime napisał(a):
Taka bielizna trochę kosztuje, ale jak ktoś często uprawia jakiś sport, to na pewno dla własnej wygody wato zainwestować. UA o której pisze @thuggish_ruggish produkuje z tego co wiem jedne z lepszych ciuchów termoaktywnych.

Na pewno jest to świetna firma, ale oprócz sklepów internetowych nie ma zbyt wielu produktów tej firmy w sklepach sportowych...

forumowiczka123 napisał(a):
Bielizna termoaktywna jest bardzo przydatną rzeczą, przekonałam się o tym wielokrotnie. Uprawiam sport przez cały rok, a bieliznę używam zarówno zimą jak i latem. Pozwala skórze swobodnie oddychać. Ze swojej strony mogę polecić Ci bieliznę firmy 3sg. Mają ciekawe wzory, odzież jest dobra gatunkowo, elastyczna. Co do cen, nie są bardzo wygórowane, a jest to długoterminowy zakup.

Wiecie co ja odkryłem... ostatnio sporo podróżowałem i okazuje się, że gdy jest ogromny upał na zewnątrz a w aucie jest klimatyzacja i wiadomo jest sporo chłodniej to odzież termo jest niezastapiona- godzina na zewnątrz- czuejsz się spoko, później godzina w klimie- jest świetnie- naprawdę dobrze dobrana bielizna to podstawa.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-07-15, 17:22 
silvera napisał(a):
kobieta byc w kazdym calu w kazdym miejscu :)
a wiec jesli szukasz na prawde profesjonalej bielizny, czyli under armour, brubeck, spaio i w militaria.pl nie maja damskich rozmiarow w kolorach, napisz do nich, zadzwon, powinni sprowadzic na zamiowienie

fajna opcja z tym zamówieniem a wiesz to na pewno czy po prostu tak myślisz... już abstrahuje od bielizny tylko ogólnie się o zamówienie pytam


kiedys mialam z tym do czynienia,
i na moje zlecenie zamowili dla mnie to czego potrzebowalam, czy taki rozmiar jaki chcialam,
to ani nic trudnego ani nic wymagajacego


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-07-16, 22:57 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
tepp napisał(a):
silvera napisał(a):
kobieta byc w kazdym calu w kazdym miejscu :)
a wiec jesli szukasz na prawde profesjonalej bielizny, czyli under armour, brubeck, spaio i w militaria.pl nie maja damskich rozmiarow w kolorach, napisz do nich, zadzwon, powinni sprowadzic na zamiowienie

fajna opcja z tym zamówieniem a wiesz to na pewno czy po prostu tak myślisz... już abstrahuje od bielizny tylko ogólnie się o zamówienie pytam


kiedys mialam z tym do czynienia,
i na moje zlecenie zamowili dla mnie to czego potrzebowalam, czy taki rozmiar jaki chcialam,
to ani nic trudnego ani nic wymagajacego


nie no pierwszy raz się z czymś takim spotykam :) fajnie że jest taka możliwość


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-07-16, 23:00 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
gbur napisał(a):
Wiecie co ja odkryłem... ostatnio sporo podróżowałem i okazuje się, że gdy jest ogromny upał na zewnątrz a w aucie jest klimatyzacja i wiadomo jest sporo chłodniej to odzież termo jest niezastapiona- godzina na zewnątrz- czuejsz się spoko, później godzina w klimie- jest świetnie- naprawdę dobrze dobrana bielizna to podstawa.


hahaha to dobre też będzie do marketów ja pracowałam w takim markecie że na zewnątrz było +30 a w środku chodziło się w 2 polarach tak było zimno


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-07-17, 01:39 
klimatyzacja w lokalach czy kinach to czasem jest przesadnie ustawiona
a bielizna aktywna w trasie, autokar/samochod sprawdza sie znakomicie, czujecie sie dluzej swiezo niz w tshirt


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-07-17, 20:32 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
tepp napisał(a):
klimatyzacja w lokalach czy kinach to czasem jest przesadnie ustawiona
a bielizna aktywna w trasie, autokar/samochod sprawdza sie znakomicie, czujecie sie dluzej swiezo niz w tshirt

o tu masz rację nie raz zmarzłam w kinie, a kiedyś jak z Hurghady jechaliśmy obejrzeć piramidy ileś godzin do dziękowałam bogu że miałam arafatkę to się chociaż nią mogłam przykryć ale kto do egiptu ciągnął by bieliznę termoaktywną


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-07-19, 19:49 
tepp napisał(a):
klimatyzacja w lokalach czy kinach to czasem jest przesadnie ustawiona
a bielizna aktywna w trasie, autokar/samochod sprawdza sie znakomicie, czujecie sie dluzej swiezo niz w tshirt


A o tym nie pomyślałem. Dobry patent!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2013-07-19, 19:51 
silvera napisał(a):
o tu masz rację nie raz zmarzłam w kinie, a kiedyś jak z Hurghady jechaliśmy obejrzeć piramidy ileś godzin do dziękowałam bogu że miałam arafatkę to się chociaż nią mogłam przykryć ale kto do egiptu ciągnął by bieliznę termoaktywną

Ja zawsze do autokaru biore bluze i sie przykrywam/zakrywam szyje. Bo nawet jak sobie wylaczysz nawiew to sie znajdzie pelno osob w kolo, które tego nie zrobią


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 31  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO