dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

fitness
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-07-09, 13:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-07-05, 11:56
Posty:29
Hej :) Mam pytanie do forumowiczów z Warszawy. Niedługo się tam przeprowadzam, w związku ze zmianą pracy i chciałam się dowiedzieć, gdzie można iść na dobry fitness? Najlepiej polećcie mi coś, co jest otwarte długo, w sensie do późna wieczór, bo pracę kończę późno. Z góry dziękuję za wszelkie informacje :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fitness
PostNapisane: 2010-10-08, 11:02 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
do godz. 22 jest otwarty Fitness Park, także tam możesz spokojnie wpaść po pracy, gdzie dokładnie mieszkasz? bo są trzy kluby w Warszawie: WARSZAWIANKA przy Wodnym Parku, AGORA z basenem w biurowcu Agory i nowo otwarty MERCURY vis a vis Galerii Mokotów, także możesz sobie wybrać dogodną lokalizację


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fitness
PostNapisane: 2011-06-09, 10:14 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-06-01, 13:29
Posty:11
Jak mam polecić fitness w Wawie to polecam Pure - jest w Złotych, BC jeśli chodzi o centrum. Otwarte są do 22.30, mają dużo zajęć, dużo dobrego sprzętu. Wejdź sobie na stronę www.purepoland.com to znajdziesz więcej info.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fitness
PostNapisane: 2011-08-09, 14:37 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 13:49
Posty:77
o, ja mam niedaleko domu Tuan-club (mieszkamy w Japan Garden) i też się zastanawiam czy nie zacząć ćwiczyć, ciągłe siedzenie przy biurku mnie przytłacza.
Może macie jakieś doświadczenia z tym klubem?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fitness
PostNapisane: 2013-10-29, 17:11 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
Konwalia - ja mam jak najlepsze doświadczenia:)
Chodzę u nich na basen, sauny i fitness (dokładniej nowe zajęcia z bodypump i trx - genialnie prowadzone przez instruktorów).

Ogólnie moje wrażenia co do Tuana: sympatycznie, bez tłumów, otwarte miejsce i otwartymi instruktorami, którzy nie zadzierają nosa tylko faktycznie dbają o ćwiczących i dobrze nimi kieruja (mam nadwagę, więc jeśli ja się dobrze czuje, to znak że klub jest spoko) :)

Adres dla ew. zainteresowanych: http://klub.tuanclub.pl/oferta/odkryj-sportowa

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fitness
PostNapisane: 2013-11-04, 16:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-04, 15:21
Posty:15
Powiedzcie mi , czy faceci czasem przychodzą na taki fitnes ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fitness
PostNapisane: 2013-11-04, 21:41 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Czy przychodzą? No pewnie! Nawet bywają instruktorami :D I to naprawdę dobrymi. Jeśli czujesz się mocny w tym temacie to możesz spróbować dostać się do Reebok University. Mają teraz fajny konkurs z tego co widziałam na facebooku, dla kandydatów do Junior Teamu. Trzeba nagrać filmik (krótki, pięć minut) i pokazać w nim swoje umiejętności oraz odpowiedzieć na pytanie dlaczego to Ty powinieneś dołączyć do teamu. Moim zdaniem super okazja dla ludzi, którzy jeszcze nie zrobili papierów instruktorskich, ale coś potrafią i chcą się tym podzielić z innymi :) Sama bym spróbowała, ale to niestety nie mój level :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fitness
PostNapisane: 2013-11-20, 13:17 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
samba, słyszałem własnie o tym konkursie organizowanym przez reebok. Mój kolega często bierze udziały w tego typu konwentach, i właśnie od kolegi dowiedziałem o całym tym konkursie. Poprosił mnie o pomoc w nakręceniu filmiku.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fitness
PostNapisane: 2013-11-27, 22:52 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
I jak poszło chłopaki? Bo to już zostało tylko trzy dni! Zdążyliście? Słyszałam, że duże zainteresowanie wzbudził ten konkurs i szykuje się fajna rywalizacja. Niech wygrają najlepsi! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fitness
PostNapisane: 2013-11-27, 23:10 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
Zrobiliśmy nieco zwariowany materiał, mamy nadzieję, że się uda. Najważniejsze żeby się dobrze bawić :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO